Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Новий Світовий Біс–порядок.
Істерія лжепандемії. Операція "коронавірус"
Слово Матері Світу.
Увага: Апокаліпсис!

«Ми знаходимося на краю глобального перетворення.
Все, в чому ми потребуємо — правильно організований мега–кризи,
і нації приймуть новий світовий порядок.»
(Девід Рокфеллер. 2009 р.).

«Дайте мені засоби масової інформації,
і я з будь–якого народу зроблю стадо свиней.»
(Йозеф Геббельс).

          Істерія лжепандемії, яка набирає обертів у всьому світі, — це постановочна вистава для слабкодухих та зомбованих мас олігархічними ЗМІ протягом останніх 30 років. А її режисери — все ті ж знайомі обличчя–товстосуми, рептильні нащадки: Рокфеллери, Ротшильди, Кіссінджер, Бжезинський, Ілон Маск, Білл Гейтс, Сорос і іже з ними. Вся ця трагипостановка, що просувається рептильными ЗМІ, має єдину мету: нанесення позначок Звіра» шляхом зняття біометричних даних, вакцинування–чіпування і тотальне знищення населення Землі. Ці слуги Антихриста заганяють слухняне стадо в лапи свого чорного ватажка Князя Темряви. І тільки прокинулися і усвідомлюють, що насправді сьогодні произходить, мають шанс врятуватися, якщо об'єднаються під Прапором Світла Великої Матері Світу Марії ДЕВІ ХРИСТОС — ХРИСТОС–СОФІЇ. Свій Білий Прапор Світова Жіночність Несе ось уже Тридцять Тернистих Років.
         Рік тому Кіссінджер в інтерв'ю «Російській газеті» і ТАСС заявив: «Зараз стоїть завдання створення нового світового порядку, і в процесі його створення повинні брати участь всі держави, з переконанням, що в цьому світопорядку їм всім буде місце». Ляльководи вже відкрито заявляють, що підвладні їм резиденти повинні привести свої держави до тотального «нового світового порядку» під керуванням Антихриста, обіцяючи їм при цьому «місце під сонцем». Ці легати Сету, службовці йому свою чорну месу, сподіваються на те, що будуть жити, як царі, керуючи своїми кріпаками, і їх паразитичне життя ніколи не закінчиться. Запевняю, що це лише їх самообман і ілюзія! Всі, хто сьогодні веде народи на знищення — в тоталітарний електронний концтабір Антихриста, — першими будуть знищені, як відпрацьований матеріал, який відіграв свою незавидну роль у цьому смертоносної виставі. Антихрист — це світовий егоцентрист–пожирач всього живого, йому не потрібні ніякі нахлібники. Силами темряви він зараз заганяє всіх вже вклонилися йому, або його «числу Звіра» свого пекла, щоб зжерти живцем. Так що, поки ще залишається трохи часу, подумайте: чи варто вам служити і поклонятися йому і його «системі Звір»? Може, нехай іде лісом цей Машиах, прихід якого постійно відтягується? Позбавляю його сили і влади на Землі і на Небі на віки вічні! Так буде Зірвана ця безлюдська операція під назвою: «Всесвітня ідентифікація населення під прикриттям «коронавіруса»»!
            Замість медичного назви: «Согопа Virus Disease», або COVІD–19, його замінили на COV–ID–19. І, невипадково. Закулісні постановники називають речі «своїми іменами». COV (Ков) — кайдани, ID — identifier — ідентифікатор, 19 — рік початку операції.
           Існує теорія змови, згідно з якою 5G, COVID–19 і «розумна пил» химтрейлов є ланками одного ланцюга подій. Це все готувалося цілими десятиліттями. І сьогодні вже відкрито впроваджено в нашу повсякденність. Достовірної фактичної інформації на цей рахунок сьогодні вже більш, ніж достатньо!
          «Минулої осені всім китайцям були зроблені обов'язкові вакцини. Вакцина містила реплицирувані, оцифровані (контрольовані) РНК, які були активовані хвилями 60 Ггц, які були запущені з 5G в Ухані, а також у всіх інших країнах і районах, викорустуючих 60 Ггц 5G з «розумною пилом», яку все на землі вдихали через хімтрейли. Вірус може бути «цифровим» і реактивирований в будь-який час, і навіть якщо людина «вилікувався», він може буквально впасти замертво в будь-який час. Круїзне судно Diamond Princess також було спеціально обладнане 60 Ггц (5G) для віддаленого вбивства. В даний час всі американці вдихають цю «розумний пил» через хімтрейли. Подумайте про це, про комбінації вакцин, хімтрейлів («розумна пил») і 5G. Ваше тіло стане внутрішньо оцифрованим і може управлятися дистанційно. Функції органів людини можуть бути зупинені віддалено, якщо він буде визнаний невідповідним вимогам. Ухань був тестовим для запуску ID2020. Еліта називає цю хвилю 60 Ггц (5G) — хвилею «V» (вірус), щоб посміятися над світом. Трамп створив космічні сили почасти для боротьби з цією технологією. Ми повинні рішуче відкинути спробу введення обов'язкової вакцини», тому що від цього залежить наше життя. Доктор Фаучі, відповідає за все, що пов'язано з коронавірусом в США, який є директором Національного інституту охорони здоров'я, підштовхує США, щоб вони поквапилися і з вакцинами. Вони використовуються тактику страху від смертей, щоб санкціонувати все це. Якщо ви ще не зрозуміли, що відбувається насправді, навряд чи ви зрозумієте це пізніше...». (https://t.me/SkuratoffOne/2904)
          Але основна зомбомасса не звикла думати своєю головою і самостійно приймати правильні рішення. Сидять вдома в клітинах квартир подібні пластилиновим овочам. От і ліплять паразити всіх мастей з них все, що їм заманеться... Під страхом смерті народ сидить на карантині, не замислюючись над тим, що світовий уряд загарбників нашої планети дуже скоро може зініціювати повне знищення всіх живих. Керівництво Центрів по контролю і профілактиці захворювань наказує лікарням вказувати COVID–19 в якості причини смерті, незалежно від справжньої причини. Тому медики смерті списують під «коронавірус». Цілеспрямовано для залякування населення озвучується щоденна статистика всіх смертей, які видбулися в тій чи іншій країні, а на блакитному екрані створюється псевдокартинка: по Італії возять труни по колу, щоб залякати населення. А лікарні, виявляється, за свідченнями очевидців, насправді — порожні. Так і в селах ніхто не вмирає. Всі живуть, як і жили багато років поспіль: хто помирає, а хтось народжується. Раніше ніхто не звертав уваги на природні смерті. А нині, щоб підігнати статистику під «епідемію», природними смертями залякують довірливе населення. На карантин раніше садили тільки хворих, сьогодні ж, всі здорові сидять вдома. Чи це Не є масовою шизофренією і відвертим знущанням постановників здійснюється безпредел? Без сумнівів! Ніколи в житті землян такого психозу не произходило! А сьогодні, керовані ряженными «господарями» все, раптом, самоизолировалися. Невже так страшно померти на вулиці, якщо всі одночасно вирішили поховати себе живцем у своїх квартирах? Скоро ні грошей не буде — скасують, ні роботи, ні продуктів харчування. Настане голод і спланований хаос, безлад. І що, ніхто не розуміє, що вся ця тиранія створюється цілеспрямовано і зловмисно? Ви звикли вірити зомбоящику? Чи Не пора його відключити? Бо вже відключені ваші мізки. І произходить все це тому, що в цьому винні самі земляни, які втратили здорове мислення, логіку та аналітику, Сакральне Істинне ЗНАННЯ про Єдність Двох Початків. Мізки мільйонів жителів Землі затуманені патріархальними догмами, які їм століттями нав'язують старі «батьки» мракобісся. Лівопівкульне мислення прагматизму та роздуте його допомогли безобразної більшості остаточно деградувати і потерпіти крах. Не вкладається в їх однобоку свідомость ОБРАЗ ХРИСТОС–СОФІЇ — Матері Світу, що Несе всьому Сущому позбавлення від догм та невігластва, від безпросвітлої темряви і світового зла. Ось і результат подібної трагедії.
             «Найвигідніший раб — це той, який не підозрює, що він раб». Ці слова, як не можна краще підходять сьогодні до цієї інертній масі, так легко дозволяє топтати свої законні права та свабоды, прописані в Конституції держав і Міжнародному праві. Тоталітаризм передбачає тотальний контроль за приватним життям людини. А там, де контроль, там і тотальне управління, внаслідок якого людина перетворюється в підневільного раба. Що робитимуть люди, коли їм запропонують вакцину Білла Гейтса від COVID–19 і квантове татуювання, яке дозволило б їм працювати або подорожувати? Напевно, під страхом смерті, вишикуються в довгу чергу, щоб отримати свою «мітку Звіра» і незабаром вирушити в його адилище на спалення в «геєні вогненної».
           Крім технології імплантації мікрочіпів, Білл Гейтс і його дружина Мелінда також працюють над проектом під назвою: ID2020. Microsoft хоче вирішити проблему, яка полягає в тому, що трохи більше мільярда людей живуть без зареєстрованого посвідчення особи. А ID2020 розроблений, щоб дати їм цифрову ідентифікацію. Білл Гейтс не просто реалізує план глобалістів по знищенню населення Землі, розвиваючи і застосовуючи на практиці технології по впровадженню мікрочіпів, але і неймовірно збагачується за рахунок спланованою лжепандемії коронавіруса. Він нахабно і цинічно озвучує рептильные плани привселюдно, створюючи маску такого собі «філантропа», нібито піклується про здоров'я громадян.
            На своєму щорічному саміті у Нью–Йорку, що проходив у співпраці з урядом Бангладеш, з Глобальним альянсом з вакцин та імунізації GAVI (Global Alliance for Vaccines and Immunisation), з новими партнерами в уряді і в наукових колах альянс ID2020 запустив нову програму цифрової ідентифікації. Програма ID2020 передбачає використання імунізації в якості можливості встановити цифровий ідентифікатор особистості. Невипадково назва цього альянсу ID2020 збігається з назвою COVID–19. В альянсі GAVI беруть участь, в тому числі, уряди деяких розвинених країн, ВООЗ, ЮНІСЕФ, Світовий банк, компанії–розробники і виробники вакцин з різних країн, дослідницкі і технічні агентства, громадські організації, різні фонди, включаючи Фонд Білла і Мелінди Гейтс, та інші. GAVI, спільно з Фондом вакцин, постачає вакцини більш ніж в 70 країн, в їх числі — багато країн Африки та Азії (включаючи Китай, Індію, Пакистан) та деякі інші. Нещодавно було створено партнерство між GAVI, NEC і Simprints для використання біометрії з метою охоплення вакцинацією в країнах, що розвиваються. ID2020 також оголосив про нових партнерських відносинах та представив звіти про хід реалізації ініціатив, запущених у минулому році. Після торішнього саміту альянсу ID2020 приєднався місто Остін, дослідницька лабораторія CITRIS UC Berkeley і організація Care USA. GAVI, Фонд Рокфеллера, Мікрософт, IDEO–ORG, ACCENTURE — є спонсорами організації ID2020. (https://id2020.org/alliance)
             Генеральний директор GAVI — Сет Берклі, яке ім'я, чи не правда?
        Слуги Антихриста в особі світового уряду і його шісток використовуються тактику страху від смертей, щоб санкціонувати повсюдне введення смертоносних вакцин з рідкими чіпами. Згідно BioHackInfo.Com: ««Quantum Dot Tattoos» (татуювання з квантовими точками) включають в себе нанесення разтворимых мікроголки на основі цукру, які містять вакцину і флуоресцентні «квантові точки» на основі міді, вбудовані в біосумісні капсули мікронного масштабу. Після того, як мікроголки разтворяются під шкірою, вони залишають інкапсульовані квантові точки, чиї зразки можна прочитати, щоб ідентифікувати вводиться вакцину».
          «Вакцина від коронавіруса» буде розрекламована як «цілюща ліки» і «панацея» від усіх бід. Вхідні в неї наноботи остаточно вб'ють імунітет, через що багато будуть вмирати від найменшої подряпини. Введений через вакцину рідкий чіп — стане контролювати всі процеси в організмі. Наноботи займуть ключові вузли нервової системи і за допомогою цього будуть впливати на психосоматику і загальний стан організму. Вони розмножаться і замістити собою живу тканину і клітини. Це перелаштує вібраційну частоту «біо–електро–магнітного мерехтіння» свідомості з високих частот на дуже низькі і темні випромінювання, людина перетвориться в біоробота. Після активації чіпів, нано–частинки запрацюють на повну потужність, і чипированный стане керованим. Після цього тіло і свідомість перестануть підкорятися керованого і почнуть виконувати накази, віддані слугами Антихриста допомогою радіочастотних сигналів, надісланих через вбивчі вишки 5G. Коли ж чіпи відключать, тіло чипированного покриється гнійними ранами, як і сказано в «Одкровенні Іоанна Богослова»: «Пішов перший Ангол, і вилив чашу свою на землю: і обвинуло гнійні рани на людях, що мають зображення звіра і поклоняються образу його.» (16:2). 
           Отже, хто ще не зрозумів, що сьогодні відбувається у всьому світі? Йде посилена підготовка до утилізації людства, як виду. Рептильні влади на чолі з Князем Тьми поспішають як ніколи, бо багато під Променями Софії Премудрості, Духа Святого Матері Миру, починають прокидатися і розуміти, що живуть в тотальному обмані і ілюзії: повністю ізкажено світогляд і все, що пов'язано з ПРАВДОЮ і істина. Біле тут названо «чорним», а чорне – «білим».  Повіки землян починають поступово разкриваться.  І це дуже лякає рептілоідних загарбників–карателів, які влаштували карантин для всіх жителів планети.  Якщо душі остаточно прокинуться, то ніяка «самоізоляція», що є кричущим актом беззаконня і насильства, не допоможе глобалізму ввести цифрове рабство на планеті. Ось і вводять вони війська, піднімають «нацгвардію» проти мирного населення, бо самі знаходяться вже в панічному страху: бути викритими і зметений з лиця землі пробудженими людьми.  Всіх концентраторів капіталу, які розікрали світові ресурси, паразитів, очманілий від крові і грошей, потрібно судити Планетарним трибуналом тільки за один цей світовий обман, не говорячи, вже, про злочин століття: чіпізації і утилізації повновладних господарів своєї Землі – землян, створених за образом і  подобою Великої Матері і Батька Небес. Так Чи стане Так!  Так Є Так! Попереду – Страшний Суд над іудами, хулителями і зрадниками рятівниці Русі Матері Світу Марії ДЕВІ ХРИСТОС, Софії Премудрої, явленної для Порятунку Землі від світового зла.  ХАЙ БУДЕ СВІТЛО, ЛЮБОВ!  ДОБРО!  УРА!  АУМ РА!
 
 
 Вікторія Преображенська
 14.04.2020 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online