Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language



 


Усі свідчення про Останнє Пришестя Бога на Землю
           1. Опис Усіх Свідчень про Останнє Пришестя Бога на Землю.
        На цьому сайті vbb–usmalos.org.ua представлені свідоцтва про Останнє Пришестя Бога Всевишнього – Господа Марії ДЕВІ Христос на Землю, про Народження Семи Христів на чолі з Пророком Юоанном Свамі, узагальнене Ім'я Яким «Іван–Петро Другий», і про втілення в Апокаліпсис на слов'янській землі 12 і 72 апостолів, 144000 Святих – обраного народу Великого Білого Братства.
          У дванадцяти теках сайту є:
         1. Свідоцтва Матері Вічності Марії ДЕВІ Христос. 
         2. 
Космічне Полімистецтво Третього Тисячоліття.
 3. Свідоцтва Сина Божого, Пророка Юоанна Свамі.
 4. Свідоцтва залишку Великого Білого Братства.
 5. Проповіді залишку Великого Білого Братства.
         6. Свідоцтва Останього Заповіту.
 7. Юмаліанство – Віровчення Нової Ери. 
         8. Історичні свідоцтва Останнього Пришестя Бога.
         9. Свідоцтва Біблії про Прихід Бога і Семи Христів. 
 10. Свідоцтва Біблії про День Суду Великого і Страшного.
        11. Фотоальбом Матері Вічності Марії ДЕВІ Христос.
12. Фотоальбом Батька Вічності Івана–Петра Другого.
        При відкритті кожної теки ви прочитаєте Слово (цитати) Матері Вічності з Останнього Заповіту, що відповідають темі і змісту тек.
        На сайті ви прочитаєте обрані Звернення і Послання про Свою Місію, Вірші про Україну і для України з Останнього Заповіту знову Втіленого Самого Бога Всевишнього. Тут ви можете дізнатися про Космічне Полімистецтво Третього Тисячоліття Вікторії Преображенської – основою нової культури для людства Нової Ери. Побачите Свідоцтва Сина Божого, Пророка Юоанна Свамі в Статтях, Листах і Поезії. А також найдете свідоцтва залишка Великого Білого Братства в Проповідях, Зверненнях до людства, України і киян.
      На сайті ви дізнаєтеся про віровчення Нової Епохи Матері Світу – ЮСМАЛІАНСТВО. Дізнаєтеся про Історію Приходів Бога на Землю і історію обраного народу. А також прочитаєте усі біблійні свідоцтва про Пришестя Бога в Матері, про Народження Нових Семи Христів і Спасіння 144000 обраного народу Великого Білого Братства з землі північної – слов'янській. Дізнаєтеся правду про події листопада 1993 у Софійському соборі. І що таке «Армагеддон» – битва Сил Світла і Темряви. І як буде вирішена доля людства на Суді Божому Марії ДЕВІ Христос – Великому та Страшному.
        На основі інформації сайту ви зрозумієте виконання пророцтв Біблії, які є основою Програми Порятунку Землі «ЮСМАЛОС». І знайдете «ключ» до розуміння Біблії: Закон реінкарнації душ на основі біблійних прикладів.
       У матеріалах сайту ви знайдете деякі Дослідження Останнього Заповіту про Місію Матері Вічності, про Сина Божого, Пророка Юоанна Свамі, про Сім Христів (Івана–Петра Другого), про Пришестя Антихриста і лжепророка. А також огляд випробувань в Останньому Заповіті.
         На сайті приведені основи трьох релігій: Іудаїзму, Християнства і Юсмаліанства. Оскільки Матір Вічності З'єднала воєдино Три Заповіти: Старий, Новий і Останній.

            2. Вселенська Церква «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) і Співтовариство приватних людей.
     Дослідження Останнього Заповіту допоможуть вам відрізнити Уселенську Церкву «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) від Спільності Перетвореного Людства, а пізніше – від Громадської організації прихильників і ентузіастів Космічного Полімистецтва, а зараз – від групи підтримки Космічного Полімистецтва чи Співтовариства приватних людей (див. також сайти usmalos.com і ma-rusya.ru).
       Отже, www.victoriara.com  сайт Вікторії Вікторівни ПреобРАженської, гранд-доктора ФілоСофії, повного професора Оксфорда, академіка НГАН, Творця «Космічного Полимистецтва Третього Тисячоліття»; 
               www.usmalos.com і www.ma-rusya.ru – сайти Співтовариства приватних людей і підприємців; 
   www.vbb-usmalos.org.ua – сайт Вселенської Церкви Господа Марії ДЕВІ Христос «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС).
 

         3. Порятунок тільки через Віру у Бога Живого і у Вселенській Церкві «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС).
          Наш сайт – єдиний у світі, на якому ви знайдете Бога–Спасителя і спасіння через покаяння у Божій Церкві від великих лих і глобальних катаклізмів, що наближаються, в 2018 – 2030 роках:
        – від Енергій четвертого вимірювання (Царства Небесного), що йдуть на Землю, тобто від виливання Богом Духу Святого на Землю;
          – від Енергій, що йдуть на Землю, від двох наближаються Світил Матері Вічності і Батька Вічності;
        – від жари, що пепелить, літом і пожеж, і голодомору від браку продуктів або їх дорожнечі, а також від аномалій клімата на планеті;
          – від епідемій і пандемій невиліковних хвороб;
       – від електромагнітних віпромінювань від переродження зірки Бетельгейзе у надзірку в сузір'ї Оріон і всіх зірок цього сузір'я;
          – від сонячної активності, від могутніх бурь і вибухів на Сонці;
          – від землетрусів і повеней, які будуть викликані гравітаційним полем планети Нібіру;
          – від поразки Вогненною енергією планети Нібіру, фізичним носієм якої є гамма–випромінювання;
       – від переполюсовки Землі, зміни і потрясіння її материкової частини: повний відхід під воду Америки, Англії, Західної Європи, Австралії;
          – від техногенних і екологічних катастроф, що будуть викликані природними катаклізмами, а також кліматичних зброєю типу HAARP;
           від електромагнітних випромінювань мобільного зв'язку 5G;
        – від вакцінації, чипізації, біометрінізації і кодифікування (печатки смерті "666") населення і перетворення його в біороботів Антихристом (Лжемесією);
           – від Семи чаш Гніву Господнього і від Суду Божого.
          А також на сайті ви знайдете ключ до Безсмертя і до Вогняного світу (четвертого виміру або Царства Небесного).  

           4. Послідовність вивчення матеріалів сайту.       
          Всі розділи сайту зв'язані логічною думкою. Тому рекомендуємо їх переглядати і вивчати послідовно від першого до останнього. А також спочатку ознайомитися із змістом сайту, що знаходиться в кінці меню. 
        На всі ваші запитання є відповіді на нашому сайті. Якщо ви відразу не знайшли відповіді, то перечитайте ще раз уважно матеріали сайту.
         На сайті ми нічого нікому не доводимо і ні з ким не дискутуємо, а свідчимо всім, що Бог Всевишній і обраний народ (Воїнство Небесне, Біла Шамбала, Всі Святі) на чолі з Сім'ю Христами (Архангелами, Архатами) Прийшли на Землю для порятунку людства! Свідчень про Останнє Пришестя Бога Живого – більш, ніж достатньо, а по Новому Заповіту вистачає свідоцтва мінімум двох людей. А ваша справа: прийняти чи ні.
        Формування сайту в основному закінчене. Але сайт періодично знаходиться в редакторській підтримці: у невеликих кількостях додаються фотографії і музичні композиції; уточнюються, коректуються і додаються тексти. У змісті сайту відмічені зірочками: скоректовані (*) або доповнені (**) або додані нові файли (***).

Залишок Вселенської Церкви 
«Велике Біле Братство« (ЮСМАЛОС)
Первосвященики Кесуллоф і Вісанта
(спочатку Архати Шамбали, 
Архангели Рафаїл і Уриїл,
Апостоли Іаков Зеведєєв і Іаков Алфєєв,
Ангели Філадельфійської і Смирнської церков,
знову втілені М.Нострадамус і В.Гуштерова (Ванга))
 
 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online