Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Що означає слово Євангеліє?
Дослідження Нового Заповіту про слово Євангеліє (Єва в Сонці)
             Господь Ісус Христос Назвав Своє Вчення Нового Завіту «Євангеліє». Ця назва згадується в Новому Завіті 12 разів:
          1. «І Ходив Ісус по всій Галілеї, по їхніх синагогах Навчаючи, та Євангелію Царства Проповідуючи, і Вздоровлюючи всяку недугу та неміч усяку.» (Від Матвія, 4:23).
           2. «І обходив Ісус всі міста та оселі, Навчаючи в їхніх синагогах, та Євангелію Царства Проповідуючи, і Вздоровлюючи всяку недугу та неміч усяку.» (Від Матвія, 9:35).
          3. «І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво всім народам; і тоді прийде кінець.» (Від Матвія, 24:14).
          4. «Істинно Кажу вам: де тільки буде проповідувана Євангелія се в цілому світі, сказано буде в пам'ять її і про те, що вона зробила.» (Від Матвія, 26:13).
            5. «Початок Євангелії Ісуса Христа, Сина Божого.» (Від Марка, 1:1).
            67. «Після того, як виданий був Іван, Прийшов Ісус у Галилею, Проповідуючи Євангеліє Царства Божого і Кажучи, що виконовся час і наблизилось Царство Боже: покайтеся і віруйте в Євангеліє.» (Від Марка, 1:1415).
           8. «Бо хто хоче душу свою зберегти, той погубить її, а хто погубить душу свою заради Мене і Євангелія, той спасе її.» (Від Марка, 8:35).
           9. «Ісус Сказав у відповідь: істинно кажу вам: нема нікого, хто залишив би дім, або братів, або сестер, або батька, або матір, або жінку, або дітей, або землі, заради Мене і Євангелія.» (Від Марка, 10:29).
           10. «І у всіх народах перш має бути проповідувана Євангелія.» (Від Марка, 13:10).
         11. «Істинно Кажу вам: де тільки буде проповідувана Євангелія се в цілому світі, сказано буде в пам'ять її і про те, що вона зробила.» (Від Марка, 14:9).
           12. «І Сказав їм: ідіть по всьому світу і проповідуйте Євангеліє усім народам.» (Від Марка, 16:15).
        Слово «Єва–н–геліє» має два кореня: Єва і Геліє (Геліос) і означає в перекладі з грецької мови «Єва в Сонці». Єва означає Життя, це Матір усіх, що живуть, Жінка Адама (див. Буття, 3:20), а Сонце в Християнстві та інших релігіях – це символ Батька і Сина. Тобто Вчення названо в честь Триєдиного Бога: Єви в Сонці або Батька, Сина і Матері (Вона ж – Дух Святий).
          Таким чином, Ісус Христос Проповідував «Євангеліє» (Єву в Сонці) – Триєдиного Бога БатькаСина–Мати (див. вище від Матвія, 4:23, 9:35, від Марка, 1:14). Він також Говорив, що коли проповідуваний буде Триєдиний Бог «Євангеліє» (Батько–СинМати) по цілому світові, на свідоцтво всім народам, і тоді прийде кінець. (див. вище від Матвія, 24:14, від Марка, 13:10, 16:15). 
          Ісус Христос також Попереджав, що хто погубить душу свою заради Нього і Триєдиного Бога «Євангелія» (Батька–Сина–Матері), той спасе її. (див. вище від Марка, 8:35). А також Говорив, що немає нікого, хто залишив би все заради Нього і Триєдиного Бога «Євангелія» (Батька–Сина–Матері). (див. вище від Марка, 10:29).
            Господь Ісус Христос Закликав вірувати в Нього і в Триєдиного Бога: «Хай не тривожиться серце ваше; віруйте в Бога і в Мене віруйте.» (від Івана, 14:1). А також Закликав вірувати в «Євангеліє» – (Єву в Сонці) – означає вірувати в Триєдиного Бога: БатькаСина–Матір (див. вище від Марка, 1:15). 
          В Одкровенні Іоанна Богослова показано Велике Знамення: «І з'явилась на Небі Велике Знамення: Жінка, Зодягнена в Сонце; під ногами Її Місяць і на голові Її вінець з дванадцяти зірок.» (Об'явлення, 12:1). Жінка чи Матір (Дух Святий, Місяць), Зодягнена в Батька–Сина (Сонце). Таким чином, показано Знамення «Жінка, Зодягнена в Сонце» – «Євангеліє», що є Триєдиний Бог – Господь Марія ДЕВІ Христос (Господь Ісус–Марія).
          Сектанти неправильно переклали з грецької мови слово «Євангеліє» як «Блага Вість», що в корені відводить людей від суті та основи Вчення Господа Ісуса Христа. Якщо підставити замість слова «Євангеліє» неправильний переклад «Блага Вість», то вийде, що Він Проповідував Благу Вість, а не Триєдиного Бога, і вірувати потрібно не в Бога, а в Благу Вість і т.д. Тобто виходить повністю спотворений сенс всього Вчення Ісуса Христа.
         А також втрачається розуміння пророцтв про Пришестя Бога і Сина на Землю в Апокаліпсис. (див. від Матвія, 21:3341, 24:27, від Луки, 17:24–25, від Іоанна, 13:3132).
          І в Одкровенні І.Богослова Сказано про Прихід Триєдиного Бога в Образі «Дружини, Одягненої в Сонце» – Євангеліє і Сина Людського на Землю. (див. Одкровення, 10:11, 11:3, 12:1–6). Дружина Народжує Нового Сина Людського І.Богослова. (див. Одкровення, 12:3–6). А також Сказано про зішестя змія на Землю. (див. Одкровення, 12:7–12). Відбувається Остання битва змія з Жінкою на Землі. (див. Одкровення, 12:13–17). Дружина Перемагає змія (диявола) і Рятує Людство. (див. Об'явлення 20:1–3, 12:10).

Дослідження Первосвященика Кесуллофа

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online