Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Біблія про Пришестя
Першого Сина Людського Юоанна Свамі

           Великі пророки старозавітного часу пророкували Пришестя Першого Сина Людського Юоанна Свамі, що утілювався як Авель, Сім, Іаков, Аарон, Давид, Ієзекиіль, Данило, Ілія, Іоанн Креститель, Іоанн Богослов.
           У Псалмі №2 сказано про народження Давида Сином Божіїм наступне:
          «Навіщо мятутся народи, і племена замишляють марне? Повстають царі землі, і князі радяться разом проти Панове і проти Помазаника Його.
           «Розірвемо узи їх, і повалимо з себе окови їх».
           Що живе на Небесах посміється, Господь посвариться їм.
           Тоді Скаже їм в гніві Своєму і люттю Своєю приведе їх в сум'яття:
          «Я помазав Царя Мого над Сионом, святою горою Моєю; сповіщу визначення: Господь сказав Мені: Ти Син Мій; Я нині народив Тебе; проси у Мене, і дам народи в спадщину Тобі і межі Землі у володіння Тобі;  
          Ти уразиш їх жезлом залізним; скрушиш їх, як судина гончаря».
      Отже напоумитеся, царі; навчитеся, судді Землі! Служіть Господу із страхом і радійте [перед Ним] з трепетом. Пошануйте Сина, щоб Він не прогнівався, і щоб вам не загинути в дорозі вашому, бо гнів Його займеться незабаром.
           Блаженні всі, що сподіваються на Нього.»»
Псалтірь, 2:1–12

            Пророк Ісаїя передбачив наступне про Іакова, як Сина Людського:
            «А ти, Ізраїль, раб Мій, Іаков, якого Я вибрав, сім'я Аврама, друга Мого, – ти, якого Я узяв від кінців Землі і призвав від країв її, і сказав тобі: «ти Мій раб, Я вибрав тебе і не відкину тебе»: не бійся, бо Я з тобою; не бентежся, бо Я Бог твій; Я укріплю тебе, і допоможу тобі, і підтримаю тебе правицею правди Моїй.
           Ось, в соромі і осоромленні залишаться всі, роздратовані проти тебе; будуть як ніщо і загинуть ті, що сперечаються з тобою.
            Шукатимеш їх, і не знайдеш їх, що ворогують проти тебе; що борються з тобою будуть як ніщо, абсолютно ніщо; бо Я Господь, Бог твій; тримаю тебе за праву руку твою, говорю тобі: «не бійся, Я допомагаю тобі».
        Не бійся, черв'як Іаков, малолюдний Ізраїль, – Я допомагаю тобі, говорить Господь і Визвольник твій, Святий Ізраїльов.
           Ось, Я зробив тебе гострим молотилом, новим, зубчатим; ти молотитимеш і розтиратимеш гори, і горби зробиш, як полову.
            Ти віятимеш їх, і вітер рознесе їх, і вихор розвіє їх; а ти зрадієш про Господа, хвалитимешся Святим Ізраїльовим.
         Я спорудив його від півночі, і він прийде; від сходу Сонця закликатиме Ім'я Моє і зневажати владик, як грязь, і топтати, як гончар глину.»

Ісаїя, 41:816, 25

           «[Господи!] хто повірив чутому від нас, і кому відкрився м'яз Господня? Бо Він зійшов перед Ним, як нащадок і як паросток з сухої землі; немає в Нім ні вигляду, ні величі; і ми бачили Його, і не було в Нім вигляду, який привертав би нас до Нього.
            Він був презрен і умален перед людьми, чоловік скорботи і що звідує хвороби, і ми відвертали від Нього особі своє; Він був зневажаємо, і ми ні в що ставили Його.
           Але Він узяв на Себе нашу неміч і поніс наші хвороби; а ми думали, що Він був вражаємо, караний і уничижен Богом.
          Але Він укритий виразками був за гріхи наші і мучимо за беззаконня наші; покарання миру нашого було на Нім, і ранами Його ми зцілилися.
             Всі ми блукали, як вівці, розбестилися кожен на свою дорогу: і Господь поклав на Нього гріхи всіх нас.
          Він катований був, але страждав добровільно і не відкривав вуст Своїх; як вівця, веден був Він на заклання, і як агнець перед стригучим його безмовний, так Він не отверзав вуст Своїх.
            Від уз і суду Він був узятий; але рід Його хто пояснить? бо Він відторгнутий від землі живих; за злочини народу Мого зазнав страта.
          Йому призначали труну з лиходіями, але Він похоронений у багатого, тому що не зробив гріха, і не було брехні у вустах Його.
           Але Господу завгодно було уразити Його, і Він зрадив Його муці; коли ж душа Його принесе жертву умилостивлення, Він узрит потомство довговічне, і воля Господня благоуспешно виконуватиметься рукою Його.
          На подвиг душі Своєю Він дивитиметься з достатком; через пізнання Його Він, Праведник, Раб Мій, виправдає багато і гріхи їх на Собі понесе.
        Тому Я дам Йому частину між великими, і з сильними ділитиме здобич, за те, що зрадив душу Свою на смерть, і до лиходіїв причтен був, тоді як Він поніс на Собі гріх багато і за злочинців зробився заступником.»
 Ісаїя, 53:1–12

           Про Пришестя Іакова, як Сина Людського, сказано ще у пророка Ісаїі, 43:1–8, 44:1–5, 48:20, 49:1–8, 52:13–15.

           Пророк Ієремія пророкував про порятунок і покарання Іакова – Нового Сина Людського наступне:
          «І ти, раб Мій Іаков, не бійся, говорить Господь, і не страшися, Ізраїль; бо ось, Я врятую тебе з далекої країни і плем'я твоє із землі полонення їх; і повернеться Іаков і житиме спокійно і мирно, і ніхто не устрашатиме його, бо Я з тобою, говорить Господь, щоб рятувати тебе: Я абсолютно винищу всі народи, серед яких розсіяв тебе, а тебе не винищу; Я каратиму тебе в мірі, але непокараним не залишу тебе.
       Бо так говорить Господь: рана твоя неисцельна, виразка твоя жорстока; ніхто не піклується про справу твоєму, щоб загоїти рану твою; цілющого врачевства немає для тебе; всі друзі твої забули тебе, не шукають тебе; бо Я уразив тебе ударами ворожими, жорстоким покаранням за безліч беззаконня твоїх, тому що гріхи твої умножилися.
        Що вопиешь ти про рани твоїх, про жорстокість хвороби твоїй? по безлічі беззаконня твоїх Я зробив тобі це, тому що гріхи твої умножилися.
      Але що всі пожирають тебе будуть пожерті; і всі вороги твої, всі самі підуть в полон, і спустошувачі твої будуть спустошені, і всіх грабіжників твоїх зраджу грабежу.
         Я обкладу тебе пластиром і зцілю тебе від ран твоїх, говорить Господь.
         Тебе називали знедоленою людиною, кажучи: ось Сион, про який ніхто не питає.»
Ієремія, 30:10–17

           «Ти ж не бійся, раб мій Іаков, і не страшися, Ізраїль: бо ось, Я врятую тебе з далекої країни і сім'я твоє із землі полону їх; і повернеться Іаков, і житиме спокійно і мирно, і ніхто не устрашатиме його.
       Не бійся, раб Мій Іаков, говорить Господь: бо Я з тобою; Я винищу всі народи, до яких Я вигнав тебе, а тебе не винищу, а тільки покараю тебе в мірі; непокараним же не залишу тебе.»
Ієремія, 46:27–28

           Крім того, про це ще сказано в книзі пророка Ієремії, 10:22–25, 30:18–24, 31:11.

        Пророк Ієзекиіль пророкував про Ієзекиіля – Новому Синові Людському як Пророку, Варті і Знаменні для Ізраїлю наступне:
           «Таке було бачення подібності слави Господньої.
          Побачивши це, я ліг на обличчі своє, і чув голос Глаголющего, і Він сказав мені: Син Людський! стань на ноги твої, і Я говоритиму з тобою.
           І коли Він говорив мені, увійшов до мене дух і поставив мене на ноги мої, і я чув того, що Говорить мені.
         І Він сказав мені: Син Людський! Я посилаю тебе до синів Ізраїльовим, до людей непокірним, які обурилися проти Мене; вони і батьки їх зрадники переді мною до цього самого дня.
          І ці сини з огрубілим лицем і з жорстоким серцем; до них Я посилаю тебе, і ти скажеш їм: «Так говорить Господь Бог!» Чи будуть вони слухати, або не будуть, бо вони бунтівний будинок; але хай знають, що був Пророк серед них.
        А ти, Син Людський, не бійся їх і не бійся мов їх, якщо вони волчцами і тернами будуть для тебе, і ти житимеш у скорпіонів; не бійся мов їх і не страшися особи їх, бо вони бунтівний будинок; і говори їм слова Мої, чи будуть вони слухати, або не будуть, бо вони уперті.
         Ти ж, Син Людський, слухай, що Я говоритиму тобі; не будь упертий, як цей бунтівний будинок; відкрий вуста твої і з'їси, що Я дам тобі.»
Ієзекиіль, 2:1–8, а також 3:10, 33:30–33

          «Після ж семи днів було до мене слово Господньо: Син Людський! Я поставив тебе Вартовим будинку Ізраїльову, і ти слухатимеш слово з вуст Моїх, і напоумлятимеш їх від Мене.»
Ієзекиіль, 3:16–17, а також 33:2–9

        «Перед очима їх візьми ношу на плече, потемки винеси її, особі твоє закрій, щоб не бачити землі; бо Я поставив тебе Знаменням будинку Ізраїльову.»
Ієзекиіль, 12:6, а таже 12:11, 24:24

          Пророк Ієзекиіль записав Слова Панове, звернені до нього, як до Сина Людському багато раз, зокрема, Ієзекиіль, 5:1, 6:2, 21:28, 36:1, 17 і так далі

            У пророка Ієзекиіля сказане про царя Давида наступне:
            «І поставлю над ними одного пастиря, який пастиме їх, раба Мого Давида; він пастиме їх і він буде у них пастирем.
            І Я, Господь, буду їх Богом, і раб Мій Давид буде князем серед них.  Я, Господь, сказав це.»
Ієзекиіль, 34:23–24

        «А раб Мій Давид буде Царем над ними і Пастирем всіх їх, і вони ходитимуть в заповідях Моїх, і статути Мої дотримуватимуть і виконуватимуть їх.
           І житимуть на землі, яку Я дав рабові Моєму Іакову, на якій жили батьки їх; там житимуть вони і діти їх, і діти дітей їх у віка; і раб Мій Давид буде князем у них вічно.»
Ієзекиіль, 37:24–25

           У пророка Данила про Сина Людському є наступне пророцтво:
           «І повстане у той час Михайло, князь великий, такий, що стоїть за синів народу твого ...»
Данило, 12:1

           Пророк Малахия пророкував Прихід Сина Людського на Землю так:
         «Ось, Я посилаю Ангела Мого, і він приготує шлях переді мною, і раптово прийде в храм Свій Господь, Якого ви шукаєте, і Ангел заповіту, Якого ви бажаєте; ось, Він йде, говорить Господь Саваоф.
         І хто витримає день Пришестя Його, і хто встоїть, коли Він з'явиться? Бо Він – як вогонь розплавляє і як щелок очищає, і сяде переплавляти і очищати срібло, і очистить синів Льовія і переплавить їх, як золото і як срібло, щоб приносили жертву Господу в правді.
            Тоді сприятлива буде Господу жертва Іуди і Єрусалиму, як в дні стародавні і як в літа колишні.»
Малахия, 3:1–4

             «Ось, Я пошлю до вас Ілію пророка перед настанням Дня Господня, Великого і Страшного.
І він оберне серця батьків до дітей і серця дітей до батьків їх, щоб Я, прийшовши, не уразив землі прокляттям.»
Малахия, 4:5–6

             Новий Заповіт про Першу Місію Сина Людського Іоанна Богослова.
             У 4–х Евангеліях Нового Заповіту є пророцтва про Перше Пришестя Сина Людського Іоанна Богослова.
             «Бо, як блискавка виходить від сходу і видна буває навіть до заходу, так буде пришестя Сина Людського; 
           Тоді з'явиться знамення Сина Людського на Небі; і тоді восплачутся всі племена земні і побачать Сина Людського, прийдешнього на хмарах небесних з силою і славою великою; 
              Але, як було в дні Ноя, так буде і в Пришестя Сина Людського.»
від Матвія, 24:27, 30, 37

              «Тоді побачать Сина Людського, прийдешнього на хмарах з Силою многою і Славою.»
від Марка, 13:26

            «Бо, як блискавка, що виблискує від одного краю неба, блищить до іншого краю неба, так буде Син Людський в день Свій.
              Але раніше надлежит Йому багато постраждати і бути отвержену родом цим.»
від Луки, 17:24–25

              «Але Син Людський, прийшовши, чи знайде віру на Землі?»
від Луки, 18:8

             «Ісус, побачивши Матерь і учня що тут стоїть, якого любив, говорить Матері Своїй: Жено! Це, Син Твій.»
від Іоанна, 19:26

              Одкровення про Першу Місію Сина Людського Іоанна Богослова.
              «Ангелові Ефесськой церкви напиши: так говорить той, що Тримає сім зірок в правиці Своїй, Ходить посеред семи золотих світильників: знаю справи твої, і праця твій, і терпіння твоє, і те, що ти не можеш зносити розпусних, і випробував тих, які називають себе апостолами, а вони не такі, і знайшов, що вони брехуни; ти багато переносив і маєш терпіння, і для імені Мого трудився і не знемагав.
             Але маю проти тебе те, що ти залишив перше кохання твою.
          Отже пригадай, звідки ти спав, і покайся, і твори колишні справи; а якщо не так, скоро прийду до тебе, і зрушу світильник твій з місця його, якщо не покаєшся.
              Втім те в тобі добре, що ти ненавидиш справи Николаїтов, які і Я ненавиджу.
            Що має вухо та чує, що Дух говорить церквам: перемагаючому дам куштувати від древа життя, яке посеред раю Божія.»
Одкровення, 2:1–7

           «І голос, який я чув з Неба, знову почав говорити зі мною, і сказав: піди, візьми розкриту книжку з руки Ангела, що стоїть на морі і на Землі.
           І я пішов до Ангела, і сказав йому: дай мені книжку. Він сказав мені: візьми і з'їж її; вона буде гірка в чреві твоєму, але у вустах твоїх буде солодка, як мед.
          І узяв я книжку з руки Ангела, і з'їв її; і вона у вустах моїх була солодка, як мед; коли ж з'їв її, то гірко стало в чреві моєму.
            І сказав він мені: тобі належить знову пророкувати про народи і племенах, і мовах і царях багато.»
Одкровення, 10:8–11

            «І дана мені тростина, подібна до жезла, і сказано: встань і зміряй храм Божий і жертовник, і що поклоняються в нім.
            А зовнішній двір храму виключи і не вимірюй його, бо він даний язичникам: вони зневажатимуть святый місто сорок два місяці.»
Одкровення, 11:1–2

           «І З'явилося на Небі Велике Знамення: Дружина, що Вдягнулася в Сонце; під ногами Її Місяць, і на розділі Її вінець з дванадцяти зірок.
            Вона мала в чреві, і кричала від болів і мук народження.
          І інше знамення з'явилося на Небі: ось, великий червоний дракон з сім'ю головами і десятьма рогами, і на головах його сім диадим.
            Хвіст його захопив з Неба третю частину зірок і повергнув їх на Землю.
            Дракон цей став перед Дружиною, якою належало народити, щоб, коли Вона Народить, пожерти Її Немовляти.
          І Народила Вона Немовляти чоловічої статі, якій належить пасти всі народи жезлом залізним; і захоплено було Дитяти Її до Бога і престолу Його.»
Одкровення, 12:1–5

            «Перемагаючий успадковує все, і буду йому Богом, і він буде Мені Сином.»
Одкровення, 21:7

           Про Перше Пришестя Першого Сина Людського Юоанна Свамі (І.Богослова) дивитеся ще Десять питань і відповідей про Останнє Пришестя Бога.

Дослідження Первосвященика Кесуллофа

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online