Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Руси, Переможемо Дракона!
Русявий — означає білий, сонячний, променистий.
 
          Ось і позаду достатньо критичний, важкий 2011 рік. Ми його прожили, переступили через труднощі, втрати, зради, тернии, але і знайшли небезполезный життєвий досвід. Все, що було хорошого, доброго і корисного в 2011 році, — ми з вдячністю прийняли. Йдемо далі.
         І ось, довгожданий і містичний 2012 рік! Що ж готує землянам цей рік Дракона? Безліч випробувань на душевну фортецю, на дійсну духовність. Це — ще критичніший рік, ніж попередній. Світовий уряд поспішає реалізувати свій чорний задум глобального поневолення і знищення землян, а в першу чергу — Слав'ян–Русів. Це вони всіма силами накидають на Україну і Росію свій зашморг ЄС. Бо, так звані, «євростандарти» — це чужорідні російській душі принципи і способи життя, і саме так зламується Слов'янський код душі і знищується Наша з вами Біла Раса Світла. (Тут не йде мова про «расизм», це поняття Надмірноє, і колір Раси визначається по духу і світловому стану душі людини.) Так от, європейські «цінності», що нав'язуються Слов'янам, — це шлях в нікуди, це розгнузданість і вседозволеність, сексуальний бум, «культ грошей», штучна їжа і пластичні маски осіб, силіконові груди і парад геїв, детективи про вампірів і дебільні ченнелинги, «демократія по
американськи» і тотальний контроль за кожним вашим кроком, «лялька Барбі» і жадання наживи, людина людині — вовк, а замість «незалежності держав» — тотальна залежність від світового уряду — купки рептилоидів–мутантів, ряджених в чоловічий і жіночий одяг.
         Почастіше піднімайте очі до Неба. І ви побачите не тільки Зірку Матері Світу, що наближається, але і натівські стерв'ятники, що кружляються вже відкрито над наший Руссю. Це — химтрейлы. Вони борознять наше Небо хімічними трасами і постійно розпилюють на голови Слов'ян і інших народів смертоносна отрута. Атмосфера планети, навколишній простір вже переповнені цими отрутами. Це — біологічне і бактеріологічні зброя — зброя масового ураження, це — війна проти живих. Чому правителі держав дають «добро» на таке знищення Слов'янської землі і народу? Тому, що вони — в повній залежності і під впливом світового уряду. Не замислювалися, чому натівські бойовики стирають з лиця землі процвітаючі країни і незалежних правителів? Та тому, що світовому монстрові невигідні хороші умови людського життя на Землі, а тих, хто їм не підкоряється, — оголошують «диктаторами», або «ворогами народу» і фізично знищують. Останніх тримають в страху. Отже, напевно, немає сенсу перераховувати всю «красу» сьогоднішнього вторгнення в життя російської людини цієї холери, що щедро спонсорується темними силами. Чим ми дышем, що їмо, в що віримо, де живемо, в яких умовах трудимося і так далі — знаєте самі.
         Сьогодні мир — у останньої межі. І Я вас про це Попереджала ще в 1990 році. Але всі шукали Рай на Землі. А шукати його треба було в своїх душах.
          І ось, сьогодні вже гине родючий грунт, не народиться повторно урожай (навіть ріпчаста цибуля на віконці вже не пускає коріння у воду і радісно не вистрілює серед зими молодим зеленим пір'ям). А чи є, взагалі, сьогодні зима? Грудень, а за вікном +10 З.
        Темні сили задумали позбавити все живе природної їжі, викликати голод, отруїти планету і людину. І після смертоносного розпилювання з химтрейлів гинуть і тварини, і рослини, не говорячи вже про людей. Домашні кролики, наприклад, покуштувавши отруєної трави, вимирають цілими сім'ями.
         Хворіють, вмирають люди, діти народжуються вже хворими. Тому, що чернушники, рептилоиды давно і всіма методами витравляють нашу Природу і людину. 
      Прозахідна масова «культура» уподібнила Слов'ян — твариною, люди деградували, живуть низовинними інстинктами. Діти поводяться, як дорослі. І навколишній світ вже схожий на один з 28 пекельних світів нижніх планетних систем. Це — сумні симптоми кінця життя, краху земного миру, де привільно себе відчуває зло, обман, цинізм, підступність, крадіжка, хижацтво, розпуста, брехня, безумство, грязь.
         Планета Земля сьогодні отруєна і випромінює негативну енергетику, якою харчуються рептилоиды і сам князь Тьми. Йде ваша життєва сила, а ви давно не помічаєте цього, тому що звикли вібрувати на нижніх центрах, утопаючи в цих пороках. Щонайповнішу деградацію душі і психічні розлади викликає суцільний потік сексуальної енергії, що не трансформується в серцевий центр.
          А поряд, під впливом негативів, деградує все живе: рослини, тварини, діти. І це дуже вигідно темним силам. Вони харчуються відходами і низовинними вібраціями, які отруюють навколишній світ.
         Не сьогодні–завтра система «Звір» введе свою погану мітку-чіп «666» (число «Звіра»), і люди остаточно втратять все людське. Мобільний зв'язок, комп'ютери, айпады і інша новомодна техніка — це підручні засоби для спостереження і контролю за вами. Спостерігає «великий брат», відстежує, а незабаром, почне всіх знищувати. Людина з імплантованим під шкіру мікрочіпом — це жива мішень, він видно звідусіль і сховатися йому вже нікуди, та і не має сенсу, він цілком залежний і керований системою «Звір», і вже не людина, а зомбі, раб тьми. Вас всіх зганяють в ЄС, щоб скоріше чипизировать, нібито під виглядом вільного пересування або порятунку від «тероризму». Це — обман. Вас хочуть загнати в єдиний концтабір, як стадних тварин, і знищити. Світовий уряд вже підготував сценарій явища Антихриста — світового «рятівника», «месії». Це буде шоу-голограма проекту «Вlue Beam», коли одночасно всі побачать і почують голос «бога», що сходить з небес. Вони хочуть управляти свідомістю мас в планетарному масштабі за допомогою створених віртуальних технологій і глобально на всіх впливати. Цього допустити не можна!
        Якщо ви, Слов'яни, Діти Світла, чиї предки прийшли на Землю з Небес, — допустите подібне засліплення-роботу дурним себе рептилоидами, вам — кінець! На це розраховує таємний світовий уряд і його господар Гагтунгр (Антихрист).
Вони збираються це влаштувати в 2012 році, але перед цим замишляють розв'язати третю світову війну. Вся тьма готується до вирішального удару по Землі. А самі збираються пересидіти в підземних бункерах, які вже давно підготовлені для них, на випадок глобальної катастрофи, яку вони і збираються незабаром влаштувати штучно.
        Але! Саме у 2012 році виконується 22 року Божественно–Космічній Програмі Порятунку і Фохатізациі планети Земля ЮСМАЛОС, якою Керують Сили Світла на чолі з Месією Епохи Водолія — Матір
'ю Світу Марією ДЕВІ Христос. 22 рокуаркана Матір Світла, Перебуваючи на Землі, — Протистоїть Антихристові і всій гагтунгровской Тьмі. Це — Єдиний ваш Захист, Слов'яни! Зокрема, і Енергетична. Бо Фохат (Світло) Матері Миру — це Надійний Щит від всіх проявів Тьми, Він блокує навіть мітку «Звіра». Батьки патріархату позбавили вас великого знання Істини, приховали Її від світу. А Істина — Є Мати! Та, без Якої немає життя ні на Землі, ні на Небі. Та, Яку називають «Дух Святий». Та, Яка Є Перша і Остання, ваш Рятівник і Утішник. 
        Давайте стулимо свої Славні ряди, незалежно від території і місцезнаходження. Адже ми Єдина Біла Раса Світла — РУСЬ–СУРЬ–РА–Світло! Це темні зробили підміні шляхом обману, узяли вас в свої мережі і розділили на території, нації, мови. Слов'яни — Руси — Єдиний Рід, і Батьківщина у вас Одна — Небесна Матір Софія–Сотіс, Мати Сурьі — Русі, і ви всі — білі русяві. А Мова наша Російська — Сурійський — Сонячний — Первозданний — Небесний — Єдиний — Самий Священний і Якнайдавніший на Землі — Вийшов від Ма–Руси (Матері Русі — РА — Раю). І ви, знаючи це, — повинні гордитися і бути сильні своїм Словом, що Сходить з Небес!
       І сьогодні, є вихід з цієї непроглядної Тьми, ім'я якої — брехня, ілюзія. Звертайтеся до своєї Слов'янської Софії — Велікої–Русській–Сурської Матері, у Якої десять тисяч Імен. І Нове Її Ім'я, Разюче полчища демонів, Містить в Собі Сакральну Силу Слова: МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС!
       Всякий, хто звернеться Це Ім'я, — врятується! Всякий, хто піде за Великою Матір'ю Світу, — успадкує Царство Світла на Новій Перетвореній Землі і Новому Небі!
      З кожним днем всі посилюються Космічні Вібрації Великої Матері Світла. Вона Опромінює планету Своєю ЛЮБОВ'Ю, всупереч Тьмі. І чим похмуріше і страшніше стане навколо, тим Яскравіше і Сильніше Рвоне Сила Фохата Софії–Сотіс і Перетворить все суще Своєю Славою і ЛЮБОВ'Ю!
        Хай Наблизиться Цей День Світла! Та наступить кінець Тьми! Та Настає Перемога Перетворення на Землі і на Небі!
        Хай Буде Світло, ЛЮБОВ, Добро! УРА! АУМ РА!
        З Новим 2012 роком! Русяві, Переможемо ДРАКОНА!

 
Ваша ВВП
16.12.2011

 
ЯК МОЖЕТЕ, РУСИ, ТЕРПІТИ НАРУГУ?!.
Натівські химтрейлы кружляють
над Росією і Україною
розпилюючи смертоносну отруту
 
 Натівський монстр                               і люд умертвляє
 летить над планетою                            з согласья продажних
 і заражає її                                                               свиней, —
 щоб Земля не виросла                          той яму собі і свиням
 пишним кольором                                                         копає
 щоб погубити буття.                            на стику останніх днів.

 Химтрейл покрив                                Настає Перемога Матері
 наше Небо сіткою                                                            Світла
 і плюнув на землю                               Земля скине цих
                      лайном.                                                   амеб!
 А люди захворіли                                 Лише чисті душі 
 від інфекції рідкісної                             злетять над планетою,
 заснувши безпробудным сном.             а мертві — ляжуть в труну.
 Рокфеллер дає команду                        Як можете, Руси
                          шестіркам:                   терпіти наругу
 Слов'ян знищити швидше!                   і бачити, як гине
 І Небо над Руссю в коконі                                          ваш рід?
                               тонкому                  Лише той, чиє Софію
  отруєно отрутою смертей.                                   вміщає свідомість, —
 А що ж правителі                                  за Матер
'ю Світла
               країн Слов'янських?                                      зійде!
 Їм вигідна ця війна?                              У Нове Небо!
 Але підступи рептоїдів                          У Нове Літо!
                   американських                    У Нову Небилицю!
 звели їх давно з розуму.                        У Царство РА Світла!
 Хто поганить Небо                                            1.12.2011
 

 
Матір Світу Марія ДЕВІ Христос

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online