Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


«Не треба нездійсненних марень
        Не треба красивих утопій.
 Ми старе вирішуваєм питання:
        Хто ми в цій старій Європі?
Так, так, ми – слов'яни! Іншим
         Донині ль наш рід ненависний?
Чи легендою здаються їм
        Слова історичних істин?»
                         
  (В.Брюсов)
  
ЄС – зашморг для слов'ян
 або Армагеддон
 
             ...Русь Веди (Веди — Деві, буквально: Знання Богині) — Сурья — Біла, Промениста Раса — Расія — Сяйво РА — Світло! Ось, що несе в собі це Надмірне Ім'я Небесної Прабатьківщини Слов'ян. Це — Божественна, Російська, Біла, Свята Раса, що Зійшла на Землю з Лона Великої Деві — Матері Світла. І викинути первозданність Русів–слав'ян не під силу ніяким рептилоидам*, европеидам, гібридам і клонам–големам!
             __________________________________________________________________________
             * — після глобальної катастрофи, коли планета Фаетон врізалася в Літосферу Землі, її кам'яний пояс з коштовних каменів і металів був зруйнований. Протягом п'яти днів різноколірний град каменів обсипав нашу планету. З того часу Земля стала доступною для впровадження чужорідних сил. Цим скористалася злобна цивілізація Драка, на чолі з Драконом. Рептилії, під виглядом людей, заселили Землю з метою викрасти у землян душу і розум, силу і волю і знищити Біле Плем'я Богів.

            Могутній Егрегор Світла Білої Сурійськой Раси Ориан–слав'ян дуже сильний. І це — реальність! Стародавні русяві були жителями не якогось малого поселення на Землі, а жителями всього Всесвіту, який так і називався: Русь–Сурь! І наступає Епохальне Перетворення Русі, повернення Її на круги свої, єднання всіх белих–божьих душ, які в мороці століть були роз'єднані темними силами. Рептілоїдниє паразити, що заселили глибини Землі, присмоктували своїми ненаситними фібрами до її людей. І через своїх чорних жерців Сету (Князя Тьми), створили таємний світовий уряд і іудейські клани, що управляють, які обдурені своїми господарями і, старанно влаштовуючи власний добробут, є першими жертвами цих рептилій.
           Але більше всього господарі Тьми бояться Світла, викриття. І ненавидять Русів–слав'ян, всіляко принижуючи Божий Рід, мріють роз'єднати і перетворити на своїх рабів. Сьогодні російські люди опинилися в оковах обману, брехні, ілюзії. Але наближається Світанок! У крові у русов — свастична ДНК, і цей Вогонь Російського Духу ніколи не загасне, не дозволить їм перетворитися в керованих зомбі, прислужників самого Гагтунгра (Князя Тьми — Антихриста).
           Сьогодні світові рептилоиды схвильовані: провалюються їх плани повного поневолення Слов'ян, а підступні задуми все частіше терплять фіаско.
            Акцент давно зроблений на Україну — Серце Русі. У 2004 році запустили заокеанські ляльководи свою оранжеву личину до Києва і захопили в свої мережі шудр, бо люди ті, що думають не спокусилися на обіцяні «блага». Але ця рептилоидная кампанія зазнала фіаско. Народ побачив «лідерів» цієї вакханалії. Другим кроком темних було: створити лжемессию для українців в образі їх прислужника «пані Ю.» — Тимошенко. Вона активно перефарбувалася в білі кольори Святості і зробила замах на Престол Великої Матері Світу, Ім'я Якої: Марія ДЕВІ Христос! Але і цей задум темних був нейтралізований Силою Великій Матері. Тоді підняли вони гамір на весь світ навколо цієї фігури на шахівниці таємного світового уряду. Почали поносити Україну. Євросоюз і Ю.Тімошенко опинилися на одних вагах в руках закулісного змія–предводителя. І тут не спрацювало. Всіма силами темні заманюють Україну в своє лігво. Одним з тупикових шляхів є вступ в ЄС. ЄС — це світовий зашморг для країн, що вступили в нього, підконтрольна залежність від рептилоидов, прямий шлях в нікуди, в безодню, в адилище. Поцікавтеся, як живуть сьогодні люди в країнах колишнього соціалістичного світу, так звані, «Слов'янські народи», що увійшли до ЄС? Польща, Болгарія, Словаччина, Латвія, Литва знаходяться в лещатах повної економічної, політичної і цивільної залежності від світового монстра. А втягування у війни мирних держав? Це прогресивний шлях розвитку цивілізації? Це — напрацювання страшної карми. Що їдять ці люди? Гено–модіфіціровані продукти. Що знаходиться в головах цих «європейців»? Нічого, окрім матеріальних благ. Культ грошей, культ сексу, культ збочень і жорстокості, обману, наживи, хижацтва перетворив колись нормальних людей в тварин. Подивитеся на європейську масову «культуру». Ви бачили виставки евро–американізірованих художників, скульпторів, так звані, модні інсталяції? Це ж смертельно–небезпечні «шедеври», що концентрують в собі руйнівну енергетику хворої свідомості. А музика — ще страшніше. Послухайте, про що сьогодні співають сучасні «зірки» естради або рок–групи. Вони на нижчих чакрах оспівують свої інстинкти. А фільми? Розпуста і цинізм, жорстокість і нажива. А книги? Пекло для душі.
           Що можуть прозахідні мізки дати Слов'янській душі? Нічого, окрім розкладання і смерті. Сучасне людство йде стежкою смерті, будучи керованим стадом. Рептилії управляють миром. За 20 років, так званою, «незалежності» в Україні іудейські лихварі–служителі Тьми поглинули півдержави, якщо не більш, з його колись могутньою індустрією, промисловим виробництвом, сільським господарством, самозабезпеченням народу. Сьогодні Україна — в борговій ямі, залежна від кредиторів, люди — на межі повної убогості, на відміну від влада імущих. Молодь — морально розкладена. І цей забитий народ залишилося тільки затаврувати сатанинською міткою Звіра «666» — чипировати і знищити навіки. Нагадаю слова американського генерала А.Далласа, які сьогодні вже втілені в життя: «...мы непомітно підмінимо їх (росіян) цінності на фальшивих і змусимо їх в ці фальшиві цінності вірити. Як? Ми знайдемо своїх однодумців, своїх помічників і союзників в самій Росії. Епізод за епізодом розігруватиметься грандіозна по своєму масштабу трагедія загибелі найпокірнішого на землі народу, остаточного, необоротного згасання його самосвідомості. З літератури і мистецтва, наприклад, ми поступово витравимо їх соціальну суть. Література, театри, кіно — все зображатиме і прославлятиме самі низовинні людські відчуття. Ми всіляко підтримуватимемо і підніматимемо, так званих, творців, які почнуть насаджувати і вдовблювати в людську свідомість культ сексу, насильства, садизму, зради, — словом, всякій аморальності. Хамство і нахабство, брехню і обман, пияцтво і наркоманію, тваринний страх один перед одним і безсоромність, зраду, націоналізм і ворожнечу народів, перш за все, ворожнечу і ненависть до російського народу: все це ми будемо вправно і непомітно культивувати. І лише небагато, дуже небагато, здогадуватимуться або розумітимуть, що відбувається. Але таких людей ми поставимо в безпомощное положення, перетворивши на сміховисько. Знайдемо спосіб їх оббрехати і оголосити покидьками суспільства». 
           Отже, грунт на Слов'янській землі рептилії собі підготували. І їм це вдалося тому, що оббрехали і приховали від людей Явище в 1990 році в Русь Месії — Великій Матері Світу Марії ДЕВІ Христос, Прихід Якої був закономірний і Посланий Зверху. І саме з 1993 року вся грязь почала розмивати російські мізки українців і росіян — етнічно єдиної держави Слов'ян. Мир блискавично занурився в хаос. У покоління почала 90–х вкрали дитинство. Дітей навчили грати в жорстокі «дорослі ігри» і заразили синдромом «наживи» і хижацтва. І нинішня молодь «незалежної» України опинилася з мізками, що «обрізали», під євростандарт, наповненими нечистотами хворого миру. Для сьогоднішніх школярів вже звично споглядати на обкладинках альбомів, щоденників, зошитів потворних американо–рептилоидних монстрів з витріщеними очима і нав'язливо сексуальними формами і символами. А мультфільми і дитячі фільми — суцільна пропаганда потворності, насильства, сатанізму у відкритій формі по Далласу. Шквал негативної збоченої інформації інфікує свідомість землян енергетичними паразитами, і людська (а особливо дитяча) психіка не витримує — ламається. Сьогодні молодь «незалежної» України збиткова, сексуально–стурбована, хвора, п'яна і отруєна отрутою американо–європейської масової зарази.
           А рептилії насищаються негативами чадячого миру. Все підготовлено їх ставлениками для останньої процедури захоплення землян: підшкірному чипированию. І тоді вийде з безодні Звір і уп'ється кров'ю людської.
           Невже ви, земляни, Слав'яно–руси, ще не зрозуміли, що живете в обмані? Вам подобається бути підконтрольним стадом баранів? Скільки ж можна вас напоумляти і попереджати про біду людського роду, що насувається?!
          В Україні вже надруковані нові паспорти для всіх громадян з мікрочіпами, які міститимуть біометричні дані про людину. І кожен крок ваш відстежуватиметься. Це останній ступінь до тотального контролю і поневолення особи.
           По всій Україні розвішена реклама «усевидющого ока» big brоther (Великого Брата), який вже спостерігає за вами. По містах роз'їжджає чорна «труна на колесах» — машина, що говорить, оснащена останньою звуковою технікою, — з черепом і кістками на капоті, з «оком» і написом «Big Brоther». Такі машини є на нижніх (темних) планетних системах. Їх завдання — управляти біоістотами. Під виглядом підготовки до «телешоу» ця машина здійснює свою чорну справу. Коли вона поволі пересувається по місту, її супроводжують міліційні патрульні машини з мигалками. А в цей час, зупиняючись в людних місцях міст, що сидить усередині, оператор включає на всю потужність руйнівні звукові вібрації, що вганяють перехожих в страх і острах. Так пригнічується людська свідомість. Звуком можна убити, поневолити і управляти свідомістю мас. Це — апробація прийомів, за допомогою яких населення легко буде заганятися в капкан і слухняно ставити мітку Звіра «666». Мені довелося спостерігати, як в центрі столиці ця машина буквально паралізувала звуком, що знаходяться в радіусі 200 метрів, людей. 
          Підручні рептилоидов — ЗМІ сьогодні керовані замовниками балу сатани. З їх допомогою йде диктат самого Господаря рептилоидов. Вони нав'язують миру свої «закони», погляди, смаки, «стандарти», «лідерів» і все те, що в їх уявленні погубить, в першу чергу, Слов'ян. Так, на жаль, ця кухня працює. Але Є Сила, Яка Протистоїть цій сатанинській чумі. І всякий, хто звернеться до Неї, — буде врятований. Україна–Русь зараз, як слабке змучене дитя, отримує Покрив і Підтримку Самої Матері Світу, бо йде битва за майбутнє планети Земля.
             Україна — це земля Обіцяння Духу Святого. Саме сюди в 1990 році З'явилася Зверху Месія Марія ДЕВІ Христос. І буквально через декілька років після Її Явища, рептилоїди почали активно обробляти і залякувати Слов'ян, шляхом обману і брехні відводити народ від свого Рятівника. І відвели у бік бездоріжжя, безодні, тьми. Запам'ятаєте: Захід вас не врятує, а навпаки, опинитеся в кабальній залежності від хижаків світового уряду. З Небес не з'явиться більше сила, що може воднораз всіх врятувати. Явище Матері Світу Відбулося в строк. І тоді Слов'яни ще не були заражені заокеанською чумою, але рептилії вас обдурили. Нині, ця чума вже тут. І сьогодні грає з вами в останню смертельно–небезпечну гру.
         Будьте пильні! Прокиньтеся! Скиньте з себе паразитів! Озирніться, що ви бачите навколо себе? Подивитеся на алчные демонічні обличчя, що дивляться з билбордов: невже це ваші ідеали і сенс життя? Подивитеся, яка грязь наповнює інтернет: невже така потворність може подобатися Слов'янам? Зупините своїх дітей від падіння в пропасти: дайте їм більше батьківської любові, захопіть їх сьогоденні духовними цінностями, розкажіть їм правду про сьогоднішній світ. Допоможіть жінкам! Припините подпитывать їх хижацькі тваринні інстинкти! Зупинитеся самі в гонитві за наживою. Послухайте голос душі, Голос Духу вашого серця. Познайомтеся з Новою Культурою Матері Світу. Щоб перетворити свідомість і перемогти цю непроглядну Тьму навколо, вижити в цей суворий час, коли планета знаходиться в ланцюгах Гагтунгра (Князя Тьми) вам допоможе тільки Світло Матері Світу, Її Духовний Світлий Шлях, Її Знання, Її Інородность цій тьмі. Це — Єдиний Шлях, осоружний Тьмі. Старі егрегори вже безсильны. Імена патріархальних богів — мертві. Жінка — Месія, Рятівник, Берегиня Роду Слов'янського, Софія–Премудрість Божія Указує вам Шлях, Дає вам Дійсні Духовні Цінності, Збагачує ваші душі Любов'ю Своєю, Вібраціями Духу Святого. Закликайте Її Святе Ім'я і врятуєтеся. Її Ім'я — Марія ДЕВІ Христос, як меч, разить полчища демонів. Наповнюйтеся Світлом Великої Матері, читаючи Молитву Її Світла, швидше очищайтеся від скверни! Часу зовсім трохи залишається: жадібні рептилії ненавидять людство і поневолили його день за днем!
         Знайте: Україна–Русь буде Врятована Великою Матер'ю! Русяві об'єднаються під Її Білим Стягом Перемоги! На Білому Прапорі — Золота восьмикінечна Зірка Матері Світу. Попереду — Перемога Перетворення! І зрячі підуть за Руссю, в Світло, в Світ ЗНАННЯ Великої Матері, в ЛЮБОВ, у Вічність і Безсмертя! Бо Русявий — означає Променистий, Сонячний, Білий, Духовний! Нині, на Землі русов здійснюється Армагеддон (Мара — де Дон). І душі всіх Слов'ян, прагнучих повернутися в Світлий Світ, а не бути знищеними рептилоидами, — притягнуться до Світла Великої Матері Світу, Зірка Якої вже наближається до Землі! Перемога — за Нами! Та Буде Світло! УРА! Аум РА!

УРУСВАТІ
19.10.2011

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online