Послання Свiтла
Божественна Поезiя
Русский язык Українська мова   English language 

МАТІР СВІТУ ПРО АНТИХРИСТА І ЛЖЕПРОРОКА
 
           Книга «Я Є ЛЮБОВ!», 1993 р.
           «Жодною мірою, не сплутайте Христа з Антихристом! Антихрист виявиться в світі в людському ущільненому тілі і поверне мир в безодню. А Дійсний Господь — МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС після розп'яття Явить Себе з Хмарами в Славі Небесною в Духовному Тілі, що Світиться (безтілесному). Відбудеться це в останні дні Программи ЮСМАЛОС напередодні Божого Суду і переходу планети Земля в четверте вимірювання. Вимірювання Серця — Вогненний Мир Фохата.»
(Наука про Світло, гл. Природа Фохата)
 
            «Код Антибога цифрової "666", три шестірки означають: отець, син і мати Сатани — сатанинська трійця. До приходу сатани — Антихриста в світ, цей знак буде основною культовою відмінністю Антибога. За допомогою могутньої комп'ютерної мережі кожну людську душу, що не прийняла МАРІЮ ДЕВІ ХРИСТОС в серці, роботизируют за допомогою індивідуальної енергетичної мітки "666", що складається з дев'яти цифр в трьох осередках в сумі тих, що дають це число.» 
(Наука про Світло, гл. Мир Сатани (Антибога))
 
           «Під час приходу Антихриста — втілення Сатани у фізичній формі тіла (друга половина 1992 року) — могутня мережа комп'ютеризації роботизирует за короткий строк дві третини населення Землі. Основна місія Сатани–Антихриста — Еммануїла — знищення живої природи людини і природних умов життя на Землі, впровадження в сферу матеріального кільця Божественного Всесвіту, а також в недоступні нині сфери — Вогненний Мир і Духовний. Бо бажання Сатани — поставитися на Трон Бога і підпорядкувати всі Божественні Сфери Творіння царству полной Тьмы *. 
              Ім'я Антихриста, що прийшов в світ, — Еммануїл!» 
(Наука про Світло, гл. Мир Сатани (Антибога))
 
          «К другій половині 1992–го року Антихрист в образі людини з'явився в регіоні Древне–киевськой Русі, зачавши при цьому Час Великої Скорботи. Темні сили зустріли свого володаря в повній бойовій готовності. Слов'янські народи вже кодуються магічним числом "Звіра" "666".» 
(Наука про Світло, гл. Мир Сатани (Антибога))
 
          «Захист юсмалианам — Дітям Божим і "золотому залишку" ("144 тисячі в білому одязі") посилається на відстані, енергетичним шляхом. Чисте біополе уловить абсолютну частоту вібрації Світла, що поступає від МАРІЇ ДЕВІ ХРИСТОС і вмить стоншуватиметься, вбираючи в себе Квантову Енергію Фохата, непроникну для впровадження низькочастотних випромінювань енергії Антихриста і його послідовників. Решта біоістот, що прийняли сатанізм, на очах ущільнюватиме свої аури і тіла грубоматериальными енергіями, що міцно цементують оболонку такої підневільної істоти, перетворюючи його на антилюдину нижніх Сфер Сатани.» 
(Наука про Світло, гл. Мир Сатани (Антибога))
 
           «Центром сатанізму стає СНД (слов'янський регіон — земля Обітована). Тут сатана заразив все своїм смородом, будучи ось вже 76 років таємно і, нарешті, явно — в Антихристові Еммануїлі, що олюднився. Сьогодні його слуги поки що вуалюють цю особу сатани (готують трон Люциферу), піддаючи його дії тисячі наївних людей за допомогою своїх телевізійних і радіопрограм під назвою "Клуб 700", "Дотик" ("Інтач"), "Еммануїл" і так далі, кодуючи вас своїм підступним дотиком.» 
(Послання «Останній Божий Заклик:
Ступайте за Мною, Діти Мої!»)
 
           «Кожен побачить Моє Воскресіння і Велику Славу у Все Небесне Зростання на Небі — після Моєї Жертви на Землі! Мені 33 роки — це Моє останнім часом на Землі; бо після битви з Антихристом, Виконаю Писання!» 
(Послання «Останній Божий Заклик:
Ступайте за Мною, Діти Мої!»)
 
             «Чи не вашими руками боязкий Антихрист (сатана) намагається звести зі Мною рахунки? Вашими!
            Я Омию цей грішний мир Своєю Святою Кров'ю, бо Вибраний Мій Шлях Зверху! — Сам Сатана — Антихрист Еммануїл, і його слуги, тріпоче перед Моїм Ім'ям і Образом! Намагається заподіяти біль сім'я Моєму. Але в Писанні сказано: "...оно (сім'я "Жени"— Моє) вражатиме змія (сатану) в голову, а змій — жалитиме його (сім'я) в п'яту".» 
(Послання «Я Борюся за кожного грішника!»)
 
            «Потім виявився "великий червоний дракон" (безбожна сатанинська держава СНД і сам Антихрист). Який став перед Дружиною, щоб пожерти Її немовляти (Нового Христа), а також "сім'я Дружини" — (Церква "Велике Біле Братство" — ЮСМАЛОС)!» 
(Послання «Я Борюся за кожного грішника!»)
 
            «Скоро вас повністю затягне в свої мертві мережі Антихрист! Він зомбує через телебачення, їжу убитого, імпортні напої і комп'ютери! Цифрова система, що все глибше входить у ваше життя, робить вас роботами, позбавляє людство єства і волі, накладає число "Звіра" — 666!» 
(Послання «Я Борюся за кожного грішника!»)
 
            «"Горе що живе на Землі і на морі, тому що до вас зійшов диявол (Антихрист–Еммануїл!) в сильній люті, знаючи, що небагато йому залишається часу" ("Одкровення", 12:3–12).» 
(Послання «Я Борюся за кожного грішника!»)

            «Я Прийшла Врятувати Свій народ від Антихриста і Вибрати 144 тисячі святих Божих, яких в день Страшного Суду Вознесу живими на Небеса!» 
(Послання «Церквами править КДБ! І сам сатана!»)
 
             «За радянський період комуністичні церкви повністю витравили зі свого середовища чистих священнослужителів і віруючі. Сьогодні, наївні люди, зголоднівши по духу, кинулися в ці сатанинські пастки і тут–же палися на гачок самому Антихристові Еммануїлу. Його владою сьогодні деградують свідомість людини і душу! Його ім'ям зціляють...» 
(Послання «Церквами править КДБ! І сам сатана!»)
 
             «Алексію–2 і митрополитові Київському — Володимиру, а також всім слугам диявола відомо, що в жовтні 1992 року в Єрусалимі іудеї коронували Антихриста Еммануїла, визнавши його "Богом". Проте, органи КДБ це ретельно приховують від Мого народу.» 
(Послання «Церквами править КДБ! І сам сатана!»)
 
 
             Книга «В ЗАКЛАННІ», 1993–1997 р.р.
            "Я – Відкрита! Між Богом і Його Дітьми немає ніяких парламентерів. що всякий затуляє Мене від світу – є слуга сатани і боговідступник!"
("До Дійсної Церкви Бога Живого Марії ДЕВІ Христос")
 
            "На Суді Я Свідчитиму про це! І – Викривати слугу сатани, псевдоучителя і лжепророка, що загальмував Мою Божу Програму на Землі, але, мабуть, ізза вашої ж незрілості. Бо дуже сильний сатана сьогодні. Але Господь Марія ДЕВІ Христос – Сильніше!" 
("До Дійсної Живої Церкви Єдиного Бога Марії ДЕВІ Христос
"Велике Біле Братство" (ЮСМАЛОС))
 
             "У задум Еммануїла входить зваблювання Божої Церкви і огида Її від Моєї Особи! Так Господь Випробовує Своїх Вірних." 
("До Дійсної Живої Церкви Єдиного Бога Марії ДЕВІ Христос
"Велике Біле Братство" (ЮСМАЛОС))
 
            "Каїн – непоправний! Не бачить своїх безмірних гріхів, що затулили його від Бога! Не кається! Впадає в безодню, зволікає Мій Божий Час, збільшуючи Страждання Божі, архієпископа Івана–Петра Другого і Всій Надмірной Білої Церкви! П'є Мою Кров, живлячи сатану, бо чітко виконує його програму "антиЮСМАЛОС"! Це вже ясно, як божий день!" 
("Апостолові Церкви Божою Надмірноє Велике Біле Братство")

            "Тепер Я – в світі, в безодні, в Царстві антибога Гагтунгра, ось і знущається, заклятий, наді мною, бо знає, що в Мені – його викриття і смерть, Ховає від світу, від Церкви Моєю Живою, Вічною, а Каїн – лжепророк (що наполегливо рахує себе Іоанном Богословом і всіма втіленнями святих, починаючи від Авеля) – сьогодні дуже допомагає сатані, бо служить не Богові, а йому. Спочатку предворив Мене на цьому світі, 28 травня 1990 р., після Мого Зішестя, – приховував собою від всіх, тепер цей сатанинський будинок, в якому Я майже вже рік Знемагаю від Страждань, – приховує Мене від світу і від ВАС, Діти Мої Рідні і Вірні!" 
("Апостолові Церкви Божою Надмірноє Велике Біле Братство")
 
            "Сам же Гагтунгр – це злий дух, біблейський "Звір", "666", і нині він, вперше, є в своїй облиште, як антибог, але з'єднатися із земним своїм складовим він, поки, на відміну від Бога, не в змозі. Пам'ятаєш: Звір і лжепророк, що вийшов з моря "звір з сім'ю головами і десятьма рогами", – символ Гагтунгра, антибога і його система, сатанинської держави, а "інший звір, що виходить з "землі". Він мав два роги, подібні агнчим, і говорив як дракон". Так от "дракон" – є Антихрист Еммануїл, антибог, а лжепророк – Каїн, "Змій Дружини", його душа, через яку він по тонкому каналу набирає всю інформацію і досвід миру, сам же Гагтунгр мешкає в антисвіті. Так от, Еммануїл, Антихрист, нині вийшов з антисвіту, в каррохі, а його тіло, що накопичує в століттях досвід Землі, – є втілення Каїна, Іуди, Леніна, Юрія Кривоногова і проміжні інкарнації що постійно виконують одну і ту ж місію в століттях і постійно поряд з Моїми минулими і Нинішнім Втіленням.» 
("Мир тобі, Дочка Моя, Єлизавета!")
 
          "І ось, від Адама і Єви утілився Каїн – дух четвертого, але сам Сатана в непроявленому містичному вигляді перебував весь цей час в антисвіті, і лише тепер, душа його втілена в "Еммануїлі", тобто Антихристові, а Каїн (Ю.Кривоногов) – лжепророк, передвісник Антибога. Тому, він передував Моєму Божому Духу на Землі, в своєму царстві, бо повновладний пан цього гріховного світу. Але, нині, нести Світло Боже він не в змозі через великий эго, яке впродовж століть і цього життя, Каїн так і не зумів перемогти. Але в Программу "ЮСМАЛОС" він був включений для отримання шансу на своє спокутування, проте виконував власну місію лжепророка і великого гальма з боку темних сил – Божественно–Космічної Програми Фохатізациі "ЮСМАЛОС". І це, природно! Сатана знає, що зі Мною З'явилася його смерть, тому і робить все можливе, щоб відсунути цю мить, спокусити Мою Церкву і не дозволити Каїнові, своїй земній половинці розкаятися і, тим самим, ослабити натиск зла у Всесвіту. Я ж – Перемагаю Милістю і Любов'ю, бо Хочу Милості, а не жертви! Тому, постійно Перебуваю в боротьбі з темними силами і на тонкому, і на матеріальному рівнях.
          Хочу, щоб ви зрозуміли, що з самого Дня Мого Зішестя Мої Духовні Вібрації вже проникали простір і душі, що йдуть зі Мною в Програмі. Так, в Моїх Променях, Каїн перетворився в правідника, хоча внутрішність його була повна тьмою, як нині. І Світло Мій він не в змозі був пропускати, як провідник, а, навпроти, пив Його і глушив від Церкви (по указці Гагтунгра – свого володаря)." 
("Мир тобі, Моє Дитя!")
 
           "Скоро явить себе князь Тьми, сатана, антибог, пожирач душ, великий вампір, розпусник і спокусник! Його легати намагаються викрасти овець Будинку Мого! Каїн, що іменується себе Юоанном Свамі, – викрадає Світло, бо – предверник Антихриста. Всякий, службовець Двом Панам — лицемір і відступник Божий! По гріхах — у справах маловірам!" 
("До Дійсної Церкви Велике Біле Братство!") 
 

           "Благовіствуйте, несіть Моє Слово в світ, душам людським. залишається мало часу, скоро з'явиться Князь Тьми!" 
("Мир Тобі, Моя Церква! Золота і Істинна!!!")
 
          "Антихрист мітить числом людини "666", але не Бога, бо – в тьмі, сполучений "666", але, відділяючись від Бога, неповноцінний без Єдиного, бо роздільний сам в собі, а тому дев'ять променів не стають у Антибога Хрестом Рівностороннім, Спалахом, Квантом, Блискавкою і згасають, розсипаючись на три пучки 6 6 6. Він – Непроглядна Тьма. А в Тьмі – помилка і пороки, боговідступництво і смерть світлової хвилі – чорний колір." 
("Золоті Мої, Небесні, Вірні Душі!")
 
            "Хто не готовий відмовитися від старого одягу сатанинської форми – не зуміє протистояти Князеві Тьми, що йде в світ. Бо, все нині – в його низьких, сповільнених частотах, – ілюзорно, низовинно, заблужденно, сліпо, мертво, примарно і згубно! Він спокусить всіх слабовільних і таких, що не несуть своїх хрестів на Голгофу Христову! Всі пасивні спостерігачі, сторонні доглядачі, що сумніваються, спокусники і служителі двох панів – позначаться диаволом майстерно і непомітно."
("Мир Тобі, Моя Церква! Золота і Істинна!")
 
          "Немає зараз цілителів, є тільки лжецелители. Всі Божі – гнані. Немає віщунів, є шарлатани. А Божі пророки – гнані, притиснені, сидять у в'язницях. Останні – від диавола!" 
("Мир Тобі, Моя Церква! Золота і Істинна!")
 
            "Відносно особи Антихриста, так йому уготований інший шлях на Землі. Мир бізнесу підніме його і, відкривши всі шляхи, явить в силі сатанинській і диявольській холодній красі, з регаліями від науки і релігії, з тріумфом. З'явиться він скоро – ставити друк смерті, що відкинув Мене і Мою Любов. І чудесами спокушатиме. Антихрист ніколи не зуміє полюбити Бога, Я йому ненависна у всіх Своїх Формах і Проявах. Він боїться Мене. У Мене ж, на цій Землі, Тріумфального ходу, на жаль, не буде... Ілюзорна Твоя мрія. Наївно думати, що тим, хто звинуватив Нас за замовленням, можна довести зворотне, або скаргами роздобрити серця, давно продані разом з душами, разом з совістю – за гроші і інші "цінності" цього світу, що йде..." 
("Мир Тобі, Коханий Мій Ізраель
Земний Пастир Овець Моїх!")
 
            "Як же можна не усвідомити Мою Суть? Адже за Мною Буде Тільки Антихрист, Сатана, Антибог, Князь Тьми. Ось Дух Його вже увійшов до тебе і відкинув від Мене і Братів, Спокусив Овець Моїх. Але Я – Сильніше! З Богом боротися, Ізраель, марно! Я – Сильніше! Прийде Моя година і посрамяться хульники Божії, богоборці і Христораспинателі Мене і Церкви Моїй – Тіла Мого." 
("Мир Тобі, Коханий Мій Ізраель!")
 
            "Це АнтиБогові хочеться, щоб зараз на Землі не Було Бога Живого, бо знає, що від Мого Духу развезнется Царство його, боїться Мене і тому вустами легатів своїх обмовляє на Матерь Миру – Марію ДЕВІ Христос." 
("Діти Мої! Ненаглядні!")
 
           "Антихрист прокрався в Церкву і знущається з Моєї Дитини Святим! А Я все бачу і не Можу Вийти, Битися з Ним: Лицем до лиця, Дитини Свого Закрити Собою!
          Найтяжче: перехід через Рубікон – йде Сатана спокушати вибраних, перевіряти на міцність перед Сходженням. Слабкі всі відійдуть. Залишаться Сильні Духом, ВІРНІ! Хто впав, може вже не піднятися, оскільки услід йдуть інші, сильніші і ніщо не стоїть на місці! Шлях продовжується." 
("Вартімеюшка, Коханий Мій Синочок!
Мир Тобі! Мир Всієї Моєї Церкви!")

           "Боротьба Світла і Тьми доходить до апогею. Скоро З'явиться Князь Тьми." 
("Мир Вам, Мої Діти! Церква Свята, Істинна, Божа!")
 
            "Адже той, хто не бачить в Мені Бога – побачить Бога в Сатані! Це Правда! Бережіться, щоб Вас не спокусили!"
("Мир Тобі, Мила Моя Малахия!")
 
            "Енергії, які тоді Прямували на Мій Вихід до Вас, довелося трансформувати в інше: у той пролом, який утворився в Світловому Ланцюжку, коли струми почали спадати в утробу диавола і з'їдати Мене і що Узяв від Мене Івана–Петра Другого. Все полетіло в самий низ, до Антибога, він тоді торжествував і випустив Вершника на блідому коні."
("Едіку h. Милий Мій! Дорогою!")
 
           "Син Божий, Вознесясь – Явив Силу Божу і Славу, перемігши смерть. Я Перемагаю – Антибога, Антихриста, Світове зло і ненависть, що пожирають Моє творіння, одночасно Вириваю з його ланцюгів Церкву Свою – 144 тисячі Синів і Дочок, яких Викупатиму Своєю Кров'ю в Життя Вічну! Моя Місія – Трансформувати Ці Душі у Вимірювання Загальної Світової ЛЮБОВІ, в Світ Світла Божого, де – Я Господь." 
("Маленький Мій Веніамін! (Іоаннчик!)")
 
           "Бережіться, щоб сатана не спокусив Вас, Вірні Мої. Вийшов він з Самої безодні і прийшов в Церкву Мою: спокушати і руйнувати, красти і купувати... Бережіться. Тільки ВЕРА і ЛЮБОВ ваш щит від антихриста!"
("Андрій!")
 
             "Отже, дух сатани витає, вийшов з Церкви, залишається дізнатися його живцем. Скоро Він З'явиться. Бережіться! Це була розминка. Попереду – Армагеддон і битва з Антибогом. Він спокусить чудесами, красою, помітить весь світ, окрім 144 тисяч в Білому Одязі. Це ті, хто не відступив і не відступить від Мене, що б не відбувалося. А спокушені сатаною: Аравелл, Ієрофан, Магдалина, Чизана, Іллірія та інші – служителі Тьми. І відноситися до них слід, як до хворих і нещасних душ, жаліти їх. Але не вислуховувати хулу і не причащатися до цього смертного гріха. Я все Сказало. Люблю вас! Дякую за прекрасні вірші! Благословляю дійти всім до кінця і побачити Божу Славу на Небеси..." 
("Анастасія! Дочка Моя!")
 
           "Скоро вийде Князь Тьми, захоплений Моєю Кров'ю, Моя Кров — ЛЮБОВ, Закланний Первосвященик, Моє Віддзеркалення, Церква Господня." 
("Вартімеюшка, Синочок Мій Золотий!")
 
            "Такої плутанини, як, нині, на цьому світі немає ні в одній Сфері Всесвіту. Держави влаштовані антибожественно, воістину: править цим світом Сам Князь Тьми, тому і ненавидять так Мене і Вас, Діти Мої Божественні... Бо всюди хаос і Царство Тьми.
          Не піддайтеся спокусам сатанинським, а спокушати Лукавий буде до кінця, бо через нього Господь Випробовує Душі Ваші на Вірність і Любов!"
("Коханий Мій Вартімей!")
 
            "Ох, як скоро з'явиться Князь Тьми за своїми рабинями, бо чинили опір Слову Божію, впали в красу сатанинську, стали служителями Тьми." 
("Мила Кристина, Мир тобі!")
 
             "Діавол пробрався в Церкву і спокушає маловірів.
            З'являються всякі самозванці: "Сефіроти", "Подружжя", "первосвященики" і так далі Воістину – час Тьми і Князь Тьми вийшов з безодні, щоб спокусити і вибраних. І ти – піддалася, в числі інших.
           Воістину, той хто додає, або збавляє від Слова Божого – у того Бог відніме участь в Книзі Життя і в Святому Граді..." 
("Мила Кристина, Мир Тобі!")
 
            "Всякий страх – від сатани. Включаються нижні центри, і темні п'ють силу із страху. Абсолют Сяйва Божого – не дозволить включитися нижнім центрам і живити бісів, оскільки Світлове Кільце Замкнуте Божественною Енергією, і сатана не владний над Духом Святим. Обернені в Мій Дух – Захищені, і лише по маловірці можуть живити диавола." 
("Андрюша, Синочок Мій!")
 
            "Тому, якщо ти прийняв Хрест від Бога — неси його без гомону і з радістю. Або — повертайся в тлінь і служи сатані, насолоджуючись ілюзією, мороком Пекла. 
           Хіба навколо не Пекло? Подивися!" 
("Андрюша, Синочок Мій!")
 
           "Я Вас Люблю і Хочу, щоб ви не спокушалися на різного роду сатанинські прийоми. Всі передачі євангелістів по радіо і телебаченню – пряма підготовка до приходу Антихриста. Вас одурюють і вводять в оману. А коли він з'явиться і назве себе "Богом" – спокусить чудесами, поставить свої мітки всім залежним від системи "Звір", таким, що не всі мають Вери в Мене – Бога Живого Марію ДЕВІ Христос." 
("Дорога Моя Евдокия і Ян!")

             "Поки не станете Одним духом, Єдиним Серцем, Єдиним Розумом, Єдиною Суттю – не знайдете Благодаті Божої і Нового Неба і Землі. Діавол переможе роз'єднаних. Соборність і Єдність Думки і Знання – Фортеця Святих. Бо Церква Стану Підносити Духом Своїм в день Суду Божого, після Спокутування гріхів миру Кров'ю Своєю і Агнця. 144 тисячі в Білому Одязі – Мій Собор.
          І якщо сатана роз'єднує Вас, Святі Мої, шукайте усередині себе лазівки, через які лукавий пробирається і перемагає Вас. Бо Заповіт Життя Вічною – Заповіт Єдиного Собору ЛЮБОВІ Божої, Братської, Уселенської, Абсолютної Любові!
           Та Пребуде Любов Божа у Ваших серцях, а серця Ваші стануть Єдиним Серцем: Церквою, в якій Я, Бог Живих, але не мертвих. Амінь."
("Мир Тобі, Філіппушка Мій! Рідний!")
 
            "Означає з середини 97 р. – повинен виявитися Князь Тьми. А Мій Час до травня завершиться." 
("Мир Вам, Діти Мої Рідні!")

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
Сайт знаходиться під Покровом Бога Всевишнього – Господа Марії ДЕВІ Христос!
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online