Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Слов'яни, розплющте очі!
           Стародавня мудрість свідчить: мир сам створює собі кумирів, але виганяє і ненавидить тих, хто не від миру сього.
         Україна — з центром Старокиєвській Русі — Матер’ю міст російських Києвом — займає сьогодні основне місце на карті Всесвіту. Саме на повне і тотальне знищення Русі–України узятий курс темними силами, на чолі яких стоїть таємний світовий уряд. І неспроста. Відвіку пророкам і мудрецям було відомо, що Перетворення почнеться саме з Русі, бо саме сюди З'явиться Велика Матір Світу і Збере Своє Біле Воїнство непідкупних Слов'ян в Єдину Рать Божу.
          Слідуючи за темними поводирями, багата і рясна країна, повна природних ресурсів і прекрасних жител, за роки так званою «незалежності», перетворилася на розвалину і світове звалище.
         29 серпня 2005 року між Міністерством охорони здоров'я (МОЗ) України і Міністерством оборони США було поміщено угоду щодо співпраці в області запобігання розповсюдженню технологій, патогенов і знань, які можуть бути використані в ході розробки біологічної зброї.
        Згідно цьому документу, ряд науково–дослідних установ України отримали 200 мільйонів доларів США на вивчення найбільш небезпечних патогенних мікроорганізмів (http://www.atas.ru/movie/d/4531726.html).
         Створення ж, на Україні світового складу по зберіганню особливо небезпечних вірусів (планується створити порядка 9 таких станцій) — є ніщо інше, як один з пунктів плану по знищенню Слов'янської Раси. У США є тільки одна така лабораторія, в інших країнах подібних смертоносних розсадників немає взагалі. А в Україні станції по зберіганню вірусів і вивченню особливо небезпечних інфекцій відкривають з радістю і помпою — урочисто! Чому Слов'яни так легковірно і (!) власноручно підписують собі смертний вирок? Не замислювалися, кому це вигідно? Відповідь ясна: світовому монстрові–пожирачеві людських душ.
           Спрадавна російський дух Слов'ян був містичним захистом від ворогів. І лише єдність і вірність своїй Батьківщині–Русі — давало Слов'янам бойову потужність і перемогу у всіх битвах. Слов'яни почитали Велику Софію — Мати Небес, з безліччю Лиць і Імен. І рід був цілісний, багатовимірний, сильний, багатий зсередини. Що ж трапилося з якнайдавнішим родом аріїв? Де опинився той камінь, об який раптово все преткнулись і вже не змогли піднятися? Камінь став розділом кута, який відкинули будівельники. Відкинули свою душу, свою плоть, своє єство і походження Небесне — відкинули Єдину Матерь Всесвіту. Ту, Яка називалася Батьківщина і з мечем в руках стояла на чолі роду: Мати–Прародителька, Берегиня, Добра Богиня, Золота Баба — Святиня Гиперборейська.
          Та як не назви Її, Суть Її не зміниться і Сила Її не убуде. А ось рід, народжений спрадавна на Небесах, в матерії (Матір і Я: Мати Терри (Землі) і Я) — без Неї слабкий і немічний. Патріархальний лад ніколи не приносив землянам добра і достатку, любові і миру. Золоте століття Богині–Матері наступало тоді, коли Жива Богиня Поверталася до людей і Власноручно Створювала Дійсне Царство ЛЮБОВІ, Світла і Достатку. У променях Єства і Духовності Великої Матері планета розцвітала, як троянда.
        Нині людство переживає найважчий період в своїй багатовіковій історії. Це — повне падіння в світ матерії, що огрубнула, бездуховної, в якій правлять відповідні сили: загарбники Землі. Вони управляють світовим урядом, а їх дітище — світовий уряд — управляє всім світом і через своїх підлеглих (лідерів держав) руйнує зсередини ці держави і знищує цілі народи. А в першу чергу — великий рід Слов'ян: Білу Космічну Расу Великої Матері Світла. Цим вони займаються з моменту падіння Вищого Архангела Люцифера. За цей час темні сили зробили все можливе, щоб від минулої єдності Слов'ян нічого не залишилося. Вони давним–давно почали свій похід на Велику Русь і за допомогою своїх шестірок розділили Її на шматки, розікрали, розпродали, а самі збагатилися за рахунок Її і нині паразитують на Її змученому тілі. Хорошою підмогою в цьому темному задумі стали юдо–християнські релігії з їх жадібними поводирями: заморськими проповідниками, безбожними попами і неосвіченою раболіпною масою, так званих, «євангелістів», «православних» і католиків, обдурених вирядженим «татом», в руках якого всі багатства миру. Ватиканська цитадель — це одне з таємних сховищ історії наший планети. Але ця історія — під строгою забороною, бо звалиться цитадель брехні, якщо люди дізнаються правду про Христа і про витоки Білої Раси.
          Біла Раса — це Початок і Кінець всіх цивілізацій. Це — Основа і Вінець планети Земля. Це — Світло і Сіль Всесвіту.
        Багатостраждальна Матінка Русь, Сурьюшка Наша Небесна! Скільки ж, Ти хлебнула горе і скільки ще попереду прийдется Тобі, Рідна, випити отруті від згубників Твоїх.
          Повернемося до України. У кРАя що стоїть — ОКО Раїни — так можна езотерично трактувати нинішню Її назву. Хоча Русь перезвана була ім'ям: околиця. Це темні сили знеособили нашу Слов'янську Русь, щоб позбавити Її сили.
        Русь — це Сурья, Світло, Сонце, Сіріус — Рай, а безлике ім'я «Україна» — означає околиця. І саме з тієї миті почалося цілеспрямоване вторгнення темних в Її Свята–святих. Ці рептилії роздерли Її плаття і перетворили на жебрачку, пустили на наругу чужоземцям. Адже були заздалегідь попереджені про це!
          У 1990 році Здійснилося Планетарне Явище Матері Світу Марії ДЕВІ Христос в Центр Старокиєвській Русі — Київ — Новий Єрусалим. Вона пророчо викрила мир в гріху і викрила підготовлювану до впровадження мітку Звіра «666» — мікрочіпи, попередила про Апокаліптичні події на Землі, об переполюсовке планети і про прийдешнє Царство Світла — Епоху Великої Матері — Перетворення. Вказала Шлях до Світла і Дала людям Духовне ЗНАННЯ. Але мир не прийняв Свого Рятівника, а темні сили соделали все можливе, щоб зганьбити Її і обмовити, приховавши Її Дійсний Білий Образ. І Слов'янський мир із швидкістю звуку покотився в безодню, відкинувши Космічного Посланника — Свого Рятівника — Велику Матір Світу. Темні заховали Її в темницю, а люди пішли по помилковому шляху за самозванцями і лжеспасителями. Приведемо лише один такий приклад.
       Весь світ дізнався про лідера оранжевої революції 2004 року Юлію Тимошенко. Це рептилії упровадили свій підступний план по розділенню і знищенню Слов'янської Раси. А їх легати — відіграли цей сценарій. Розділивши Україну на схід і Захід, вони, тим самим, ослабили її зсередини і повністю відірвали від Росії. Бо Україна — це полігон між певними світами, які ведуть битву за її територію. Заокеанські сценаристи потерли від успіху руки: «нарешті, Перлина Русі — у нас в руках». А «оранжева принцеса» загралася і не заспокоїлася, їй дуже сподобалося управляти масою обдурених Слов'ян. Але незабаром авторитет лідерів кольорової революції похитнув, і тоді на допомогу Ю.Тімошенко прийшов астролог–політтехнолог Ігор Лепшин. Він створив їй новий імідж — отакого «рятівника України», і повідомив її, що «зірки підготували їй долю Білої Пані, яка врятує Україну і мир». І щоб добитися повної президентської влади на виборах 2010 року, пані Тимошенко потрібно трансформуватися з «оранжевої принцеси» в «Білу Пані» — «рятівника України і всього світу». У хід тут же пішли пророцтва Ванги про «Велике Біле Братство» (Білому Воїнстві Матері Світу), про «Велику Пані» Нострадамуса. І бізнес–леді Ю. відважно зробила замах на Білий Одяг Святості Великої Матері Світу Марії ДЕВІ Христос. Вона різко змінила образ: перефарбувалася в білий колір, обплела косий, як діадемою, свою голову, переодягнулася в білі наряди.І свою партію з показовою назвою «б'ють» — те ж обрядила в білі костюми і сорочки. Депутати–бьютівці повірили, що вони і є «біле воїнство» Тимошенко, а вона — їх «мати–рятівник». Так темні вдало зробили підміну! А люди, спраглі порятунку, з легкістю повірили в це, правда в основному ті, кому до душі довелася американізована оранжева вакханалія.
         Пані Тимошенко (а по дідусеві Капітельман) поцупила не тільки український газ, але і Білий Одяг Великої Матері Світу, зробивши замах, тим самим, на Її Святий Образ. Але тільки з тією різницею, що Білий Одяг Марії ДЕВІ Христос був зшитий з простої бавовни і полотняної тканини, а у Юлії Володимирівни білі наряди відомого бренду Луї Віттон.
         Про який порятунок миру йде мова, якщо в Білий Колір Рятівника виряджається не просто жінка–олігарх, що володіє мільярдами, але людина, далека від Духовності і Космічного Абсолютного Знання, якою в першу чергу повинна володіти Матір Світу.
       До того ж, навіть з матеріальної точки зору, безмірно багата людина могла б поділитися зі своїм народом, що випробовує потребу. Адже на президентських виборах 2010 року Юлія Володимирівна прировняла себе до України. Але, як виявилось, це були політтехнології по створенню її нового іміджу «рятівника».
         У «Новому Заповіті» сказано: «легче верблюдові пройти в голкове вушко, ніж багатому в Царство Небесне.». І це так. Чи можуть олігархи–капіталісти зрозуміти простій народ, що ледве зводить кінці з кінцями? Звичайно, ні. Як, втім, і закоренілий матеріаліст навряд чи підніметься в своїй свідомості до рівня богочеловека сьомої октави. Але, як мовиться: «Богові — богово, а кесареві — кесарево».
         Хіба Ю.Тімошенко запропонувала Україні новий шлях розвитку? Немає. Вона прийшла в політику з великого бізнесу після арешту свого «хрещеного батька» Павла Лазаренко, що пішов в опозицію до Кучми. Їй нікуди було діватися, як стати опозиціонером, щоб врятувати себе від покарання за награбоване. А світове закулисье допомогло «газовій принцесі» піднятися на політичний олімп, щедро сплативши помаранчевую революцію 2004 року, після якої, до речі, трапився глобальний катаклізм. Йдучи шляхом «темних сил», Тимошенко не просто підштовхнула Русь до пропасти, але і на цьому терені включилася в програму «анти–ЮСМАЛОС» — програму темних, які роблять все можливе, щоб знищити людство Землі. В той час, як Божественно–Космічна Програма «ЮСМАЛОС» — Уселенська Програма Порятунку планети Земля, якій ось вже 21 рік Керує Матір Світу Марія ДЕВІ Христос, — направлена на повну Перемогу Світла і Перетворення у Всесвіту.
            Так от, мабуть, головним показником того, що Ю.Тімошенко йде невірним шляхом, стало пережите нею фіаско на президентських виборах 2010 року в містичному віці 49 років (7х7). На вибори 2010 Ю.Тімошенко прийшла в образі «білої пані». Але Космос не терпить самозванців і лжеспасителів. Попит буде за великим рахунком.
            Але цьому світу до душі такі лжеспасители від світу цього, бо вони «одним миром мазаны».
          Біла Мати (Акмат) З'явилася до України в 1990 році завчасно попередити Слов'ян про підготовлюваний задум темних сил. Вона першою почала викривати систему «Звір», попереджаючи народ про глобальну чипизації населення планети. Але люди тоді про це навіть і не подумували, а все почуте сприймали насміх. Православні попи всіляко гнали Марію ДЕВІ Христос і залякували Нею свою зроблену дурною паству. За викриття системи «Звір» Матір Світу була засуджена властями разом зі Своїми однодумцями. А з ентузіастів і першопроходців, що йдуть з відкритою особою назустріч тьмі, Білого Воїнства Світла Матері Світу, в суспільстві зробили «ворогів народу», запустивши страшилки про «зомбування», «кодування», «самоспалення». І люди пішли за темними поводирями–рептиліями: вирядженими, перефарбованими. І зашли на шлях повного розкладання, підійшовши до пропасти, за якою — безодня.
         Сьогодні Україна вже повністю готова до масової чипизації населення. Це одна з умов ЄС, куди так прагне вона увійти. Цьому посприяла оранжева «революція» на чолі з Ю.Тімошенко, В.Ющенко і їх «бойовими» соратниками.
        В той час, як Дійсний Рятівник — Матір Світу Марія ДЕВІ Христос викривала задуми темних сил і всіляко відсовувала час впровадження мітки Звіра «666», — руда лисиця–шахрайка леді Ю. у Бориспільському аеропорту м. Києва зустрічала смертоносну вакцину з мікрочіпами і всю Україну залякувала неіснуючою пандемією. Сьогодні для всього світу вже не секрет, що вакцина до України завозилася цілеспрямовано — для таємницею чипизації населення.
          Зовсім скоро землянам буде Дано Останнє Космічне Попередження. І якщо вони не напоумляться, не розплющать свої очі на те, що відбувається, а Слов'янський народ не здригнеться від цієї нечисті і не об'єднається в братські узи — в Біле Воїнство Великої Матері, — мир чекає повне знищення. І термінів вже не залишається! Ще трохи, і ці виряджені рептилії візьмуть під свій контроль все населення планети, знищивши його целиком. Невже ви не розумієте, що темні спокушають вас? Чому не відрізняєте Дійсного Покриву Білої Матері від чорного покривала прельстителей тьми? Темні йдуть по трупах ради досягнення власного блага і повсюдного повновладдя. Це — грубі матеріалісти, далекі від всього людського. Релігії їм потрібні, щоб тримати в покорі людські зроблені дурними маси. Неуцтво і страх — ось основні їх інструменти управління масами. Так вони пригнічують розум і світло в душах людей. Брехня, ненависть, злість, беззаконня — ось їх основні принципи управління людською свідомістю.
         Якби Україна на початку 90–х прийняла Свою Космічну Матір Марію ДЕВІ Христос, що З'явилася Зверху, — весь світ би вже перетворився. Але сценарій розігрався інакше.
         У листопаді 1993 року Матір Світу, обмовлена і принижена, гнана і така, що зневажається, З'явилася в Собор Святої Софії Київською, як і було передбачене в Писаннях, щоб сповістити людям правду. Але була там схоплена по указці властей і узята під варту. У ізоляторі СБУ, потім в Лукьяновськой в'язниці і на «червоній зоні» м. Дніпродзержинська Марія ДЕВІ Христос покірливо випила повну чашу Страждань Небесного В'язня. Не було у Неї ні особистого лікаря, хоча здоров'я Її погіршало, ні вікон в камерах (а камер Вона пройшла множину, Її спеціально перекидали з камери в камеру, щоб посилювати Її положення). Але Матір Світу не падала Духом. І в камерах з Нею знаходилися не інтелігентні жінки, а завшивленные бомжі і вбивці, наркомани і злодійки. Десять місяців Вона провела в пресс–камере з «второходкой»–людоедкой. Але Вона ніколи не скаржилася на погані умови життя. Хоча в камерах арештанти палили безпощадно: вдень і вночі, і сиділо не троє, не четверо, а по 10–20 чоловік, Матір Світу — Духовна і Надчутлива — буквально задихалася від смороду сигаретного смороду. Їй не привозили, як пані Тимошенко, чисту питну воду і щодня не передавали домашню їжу. А постійні провокації з боку підсадних качок («курей») створювали нестерпні умови для Її життя. Траплялося, що Їй в їжу підсипали якусь порошу, від якої на судах Марія ДЕВІ Христос трохи непритомніла. Але Вона покірливо все терпіла. Не дивлячись на те, що в Її підтримку йшли постійні листи і вимоги про звільнення з боку правозахисних організацій (а в їх числі — «Хельсінкі–90»), весь світ мовчав про це безпрецедентном сфабрикованій ганебній «справі». Судили Совість. Але ЗМІ продовжували нахабно брехати і складати «страшилки» і небилиці про Марію ДЕВІ Христос і Її Білому Воїнстві. Ніхто не співчував, окрім добрих і зраджених. Йшла замовлена злобна хула, мільйонними тиражами розповсюджувалася брехня і наклеп. Біле — порочилося і обчорнилося.
          Але не дивлячись на довгостроковий тотальний пресинг з боку темних сил, Матір Світу продовжувала Трудитися на благо Всесвіту і Людства в пекельних умовах в'язниць і таборів. Саме у сирих стінах СИЗО СБУ і Київською Лукьяновки з–під пера Марії ДЕВІ Христос народилися Вічні рядки Священних Писань: Езотерична Поезія, Теософія, Наукові Праці, безценные листи до «Братерства», Основні Заповіді Заповіту Життя Вічною і Її Останній Заповіт землянам. Не дивлячись на постійні утиски і зради, Вона з Честю витримала всі Випробування В'язня і, відбувши в ув'язненні 4 року, вийшла на Свободу — Чистою і Вольовою, Жіночною і такою, що Любить цей нещасний жорстокий мир планети Земля. Вона — Месія Епохи Водолія. І іншого Рятівника немає і вже не буде у Русі.
         Ці рядки написані не в докір бездуховному миру і його правителям, і його людям, далеким від розуміння Істини, а для науки тим, хто намагається приховати свою личину під «Білим Одягом» Праведності і Духовності.
        Ю.Тімошенко — не герой України і не рятівник. Вона — підопічна світового уряду. І не робила замах би на Недосяжне — отримала б те, чого так бажає всіма фібрами своєї душі. Бо, кого Підтримує Матір Світу, — той і процвітає. Але той, хто робить замах на Її Трон, опиняється біля розбитого корита.
          А тьма, не маючи власного обличия, постійно норовить приховати собою Світло. Але Світло — на те і Світло, щоб Вражати всяку Тьму.

            Ім'ям Матері Світу Марії ДЕВІ Христос
                                                                   Твориться Світло!
            Ім'ям Матері Світу Марії ДЕВІ Христос
                                                                    Струмує Світло!
            Ім'ям Матері Світу Марії ДЕВІ Христос
                                                                    Світло Вражає Тьму!
            Ім'ям Матері Світу Марії ДЕВІ Христос
                                                                    Світло Відображає Тьму!
 
УРАНІЯ
 
27.08.11

           Україна – Уранія, Око РА, "инь" – Жіночий принцип, Істина; буквальний сенс: Рай Дружини, Матір Світла, або Світло Ісуса Назорея. Бо Око РА – це і є сакральний круг, суть Велика Матір Світла, Дух Святий, від Якої народжується Христос.

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online