Послання Свiтла
Божественна Поезiя
Русский язык Українська мова   English language 

ОСНОВНІ ЗАПОВІДІ
 ЗАПОВІТУ ЖИТТЯ ВІЧНОГО
             1. Полюби Бога Живого і Істинного — всім серцем, душею і свідомістю своїм!
          Господь — це Світло Істини, Дух Самої Любові, Абсолют, Гармонія, Початок і Кінець, Перший і Останній, Вічне Слово, Милосердя, Доброта, Краса, Справедливість, Строгість, Закон, Царство Любові, Золото Світлозвукової Матерії, Творець Сущого (див. Марія ДЕВІ Христос. Рай ЛЮБОВІ Моєї, розд.1. В Царство Світла. Бог).
          Полюбити серцем і душею — з'єднатися з Духом Святим, увійти до Вівтаря Любові, пізнати Благодать Божу, прорости кров'ю в Бозі, не відокремлювати себе від свого Творця, наповнитися Фохатом Любові і стати Співтворцем Божим, Продовженням і Сіячем Світла у Всесвіту.
        Полюбити свідомістю — зрозуміти, усвідомити, вміщати і заповнитися Божим Словом, Любов'ю Христової і Істинною, влитися в Макрокосм і стати складовій Світлополотна Матері Світла, що Тче Всесвіт і все, що в Нім.
            Немає нічого Вищого за Святу Божу ЛЮБОВ! Пізнай Мене! 
            2. Полюби людство — Любов'ю Матері Світла!
        Любов Матері Світла — Абсолютна. Народжені Матер
'ю Світла — Велике Біле Братство Людства. Мої Діти — Досконалі в Любові. У столітті майбутньому мало любити ближнього, як самого себе, бо Нова Ера Світла — є Соїтіє Любові в Єдиний Дух Святий Всього Сущого. Що любить Людство — є одиниця Всесвіту, ланка в Божому Ланцюзі Світла, він — мислить категоріями Уселенськими, творить словом і діянням своїм. Для Матері Світла — всі Діти. Не любити і не виховувати Дітей — неможливо для Дійсної Матері. Брати і Сестри, Виховані Христом, — Люблять Один Одного, Виконують Закон Божий, Живуть Словом Бога Живого. Шоста раса Дітей Світла Пізнає Любов Божу у Всіх Ея Проявах. Ближній — дальній — Дитя Боже. Відкрите Серце, заповнене Любов'ю Божої, — дозволить випромінювати Любов до Всього Сущого. Підуть пороки, бо Любов Істинна все Освячує, Пропалюючи Своїм Полум'ям. 
             Живлячи Любов до Людства — Богові уподібнишся. 
             3. Полюби ворога свого!
        Дійсна Любов Божа — все розміряє. У Її Променях грішне стає праведним. Вивчаючи Любовію Своєю — утихомирюєш запал ворога, зарубцьовуєш, заліковуєш Уселенські рани, що виникли від ненависті і інших негативів гріха, — в аурі Планети і Всесвіту вцелом. Люблячи ворога — робиш його безсилим ненавидіти тебе. 
             4. Не убий нічого дихаючого!
          Все в Божому Творінні — абсолютно. Силою Творця — Фохатом Ейн–Соф, Премудрощі Божієй Створено Все Суще. У Ефіре Божієм все дихає! І Велике, і мале. Дихає Ефір, Макро- і Мікрокосм, Природа і Людина, Дихання — є Життя! Убити — зробити замах на Любов Божу, уподібнитися Синові гріха, внести хаос і дисгармонію, руйнування до Сущого. Бо: розірваний ланцюг руйнує Ауру і уповільнює шлях в Абсолютне Царство Світла, де Все — Єдино і Абсолютно! А значить порушується Закон Божий і з'являється гріх. Велике Біле Братство Людства Живе Законом Вищої Любові Божою, Створить і Несе Велику Радість Сущому через страждання гріховного Світу, який уходить.
             5. Не прояви насильства над всяким тілом, душею, свідомістю і духом!
          Всяке насильство — відсутність Любові. Бо Любов Божа, Любов Свята — Віддає, але не віднімає ніколи. У Абсолюті Божого Творіння Душу і Тіло — Єдині, бо Заповнені Одним духом і Відображають Його у Вогні Свідомості, Живлячи Ідеєю, Словом, Втіленням Пророждают Суще. Закон Божественної Любові — Єдиний і Незмінний для того, що всього живе. Вторгаючись в свідомість — насилуєш волю. Не можна робити замах на Ідею. Бо — народження її все одно відбудеться. Бо Ідея — це зародок втіленого життя. Майбутня високолюдська раса не дозволить насильства живого, бо стане повна Гармонії, Любові, Краси, Добра і Світла Божого. Осягай це сьогодні, Моє Дитя Вічності! 
             6. Не крадь у людини, не крадь у природи, не крадь в атмосфері, не крадь у Всесвіту!
             Крадіжка — вже насильство. Віднімаючи те, що не належить тобі — руйнуєш порядок речей, вторгаєшся в карму, поступаєш варварски і бездуховно. Крадіжка у Природи — це повільне вбивство Ея! Обкрадаючи Живе — позбавляєш сили самого себе. Руйнуючи ауру — крадеш у Всесвіту. Бо Макро- і Мікрокосм не терпить порожнеч. Крадучи у Всесвіту (думку, світло, планету, живу душу, протоматерію), руйнуючи ефіри, надра планет, вторгаючись в свідомість живого — здійснюєш вбивство, робиш замах на Творіння Боже, а значить на Душу, Розум, Дух Господній. Бо — все Боже!
          Людство, пройшовши свій віковий шлях, підійшло до нової Епохи — Ери Світла Матері Світу, як вбивця, як планетарний вбивця, Уселенський вбивця, гріхи якого вийшли від нелюбові до Бога, і в сукупності своєю склали єдиний гріх: вбивці всього живого! І завершиться це чорне дійство — вбивством Бога Живого, такого, що Сходить з Небес в Плоті — Врятувати Своє Творіння, Ставши Жертвою Своїх Дітей, що розграбували планету, біосферу, Всесвіт, Макрокосм, тим самим підписавши собі смертний вирок. Цей вирок буде приведений у Виконання після Суду Божого, який наближається.
             Тільки Дійсні Діти Божі, здатні Виконати Заповіт Матері Світла — успадкують Нову Святу Землю і Нове Небо, де почнуть мешкати вічно. Бо Даю Все Нове! Творю Все Нове! Любов'ю Творю, Духом Святим! Заповідаю для Нового Людства — Великого Білого Братерства — Братерства Любові і Світла в Єдиному Бозі Живому! 
              7. Благословляй, жалій, прощай того, хто кривдить і ненавидить тебе!
          Ненависть, злість, всяка скверна — від незначності Знання, від неуцтва, від легкодухості. У результаті, здійснюється те ж дійство: вбивство Сущого, бо від ненависті руйнується біополе Всесвіту, чорні еманації бумерангом повертаються до того, хто їх випромінює. Людина Свідомості Марії ДЕВІ Христос — повний Моєю Любов'ю, він не в силах зробити замах на Боже Творіння, на Самого Творця, бо маючи усередині себе Силу Духу Святого — викличе Відплату, і стане руйнівником в планах Всесвіту. Присвячений в Любов ніколи не відповідає злом на зло: тільки жаліє носія зла, прощає йому цю розпусту, благословляє прозріти. Тим самим — лікарює хворого, будучи активним Співтворцем Божим, Охоронцем Всесвіту, що всього живе, бо Все — від БОГА. 
              8. Шлюбні узи без Любові і Гармонії – перелюбство! Жадання поза Духовністю – ментальна розпуста!
             Сьогодні немає гармонії між чоловіком і дружиною, немає цілісності Любові. Адже Дійсна ЛЮБОВ — Гармонійна, і є Образ і Подібність Боже, Сам Господь — Два Протилежних Почала: Чоловік і Дружина — мають одну Душу, один Розум, єдиний Дух. Дух повинен бути — Святим. Сьогодні шлюбні узи — перелюбство, не кажучи вже про зв'язки позашлюбних — це один гріх в Особі Божому. Тому: не руйнуйте один одного взаємним вампиризмом, де немає Мене, там — смерть. Я Даю Вам Досвід Любові Божою, Материнською, Подружньою. Вчитеся Любити так, як Люблю Я. Любіте так, як Любить Первосвященика Моєї Церкви Бога Живого Іван-Петро Другий, Бачивши в Господу: Творця, Матір, Дочку, Дружину, Кохану. Читайте Вірші Останнього Заповіту: Моя Любов до БОГА, Людства, Всесвіту, Дітям Моїм, ворогам, зрадникам, Синові Божому, Ісусові Хрісту як до Батька, Коханого і Дитини Моєму; до Мого Первосвященика — Першого Наступника Бога Живого, який бере від Мого і Дає Церкви — Проявлена Сповна. Сьогодні Я і Син, Я і Батько, Я і Мати — Одне. І Є Дух Святий, Бог Живий, такий, що Любить Своє Творіння! Але, Відкриваючи Лиця Своєї Любові — Церкві і всьому світу — Я Учу ВАС Досконалості.
         Сьогодні в сім'ях — дух безбожья! Це — огидно! Духовність — все зводить в центр серця, абсолютизує і дає благодать єдину: і плоть, і душа — в Гармонії Духу Святого. Жадання — ментальна розпуста, бо без Любові Істинної, Святий, без Духу Святого, включаються нижні центри. А повинен включатися весь ланцюг енергій, тоді починається Випромінювання Серця — ЛЮБОВ, Гармонія, Благодать. Ті, хто не узяли від Мене — Самій Любові, розпусничають в тьмі сатанинського Світу, що поганить, страждають і йдуть до погибелі своїй. Я ж — Дійсна ЛЮБОВ, Віддаю Себе Людству, Учу ВАС Своєму Закону, Посвячую в Таїнства Божі. Бо сьогодні Світло Зійшло з Небес — Освятити Тьму, Уразити її, Відкрити, Викрити в гріху і Спалити його Вогнем Своєї Любові. Хто Пізнає Мене, той Освятиться і Увійде до Життя Вічну.
          В світі все сьогодні збочено, Святе зробилося грішним! Я Прийшла в Світ гріха, в саму скверну гріха Спустилася, щоб Освятити, Відродити те, що мертво і попрано. Я — Жива ЛЮБОВ, в Плоті З'явилася ВАМ, але мир Мене вбиває, бо не знає і боїться! Але Я — Вічна! Виконаю Свій Закон і Засяю в Славі Бога Єдиного! Спраглі Мене, йдіть, Я Ублажу ваші душі, Зцілю і Утішу, Я Наповню ВАС Благодаттю і Зведу в Рай Любові Моїй! Ім'я Моє — МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС: Марія Святий Месія, Марія Державна Егіда Вседержитель Ісус Христос; Ім'я Моє — Гармонія Любові, Любов Всепереможна; Я Є Світло Світу, Порятунок, Життя Вічне! Шукайте Мене і Отримаєте! 
              9. Милосердям благодій мир навколо себе!
             Там, де знаходишся Ти, Мій Учень, Апостол, Благовістник, Послідовник, Священик Мій — повинен творитися мир в Серцях. Там, де Діти Світла — заспокоєння, утіха, внутрішня і зовнішня згода, радість і цілющий бальзам. Благодійте, і аура буде виткана із золотих ниток, наповнених, як Артерії Божі, Сяйвом Святим, Кров'ю Господньої, Мірром Благодатним, таким, що стікає на голови, Освячуваних Моїм Духом Святим.
            Слово Боже, Милосердя, Доброта, Співчуття — там, де перебуваєш Ти, Мій Білий Ангел. Там Світло Любові Моїй, Закон Божий дієвий, Священний! Заповіт Мій! Рай в Душі! Благодій Люблячим Серцем мир навколо себе, і Всесвіт Виконається миром Божим! 
              10. Зглянься до нерозуміючого, не поганься злим помислом!
          Не всі готово слідувати за Мною, бо — не готові ще, не зросли, не здійснилися! Мої Послідовники розуміють, вміщають Моє Слово. Як можна ображатися на малих дітей, що не можуть до часу усвідомити те, що мир за вікном, — це, всього лише, видимий шматочок Світу Невидимого? Обмежена свідомість розширюється за збільшенням душі! Як можна ображатися на кота, що він не говорить людським голосом? Кожному — своє: Богові — Богово, кесу — кесарево! Господь Сходить до нерозуміючих Його. Діти Мої — Сходять до нерозуміючих Їх. Бо вторгнення в свідомість, не готову ще до Здійснення, або придушення досконалої свідомості — неуцтвом — є насильство. А Мій Принцип: Свобода і Ненасильство — розповсюджується на всі плани Всесвіту. Поблажливість до нерозуміючого — є Велике Милосердя, Велике Знання, Велика Любов, Доброта і Всепрощаюче. Це створює Порядок у Всесвітом, що еволюціонує безмежно.
          Злі думки — гріховні і поганять ауру джерела що їх породжує, заражають простір, створюючи негативні магнітні поля, які руйнують атмосферу Всесвіту і все, що в Ній. Думка — жива субстанція. Всякий помисел виходить від серця і розуму. Прочитуючи в просторі чужі негативні думки — нейтралізуй їх Своєю волею, очищайся Світловою Молитвою. Якщо в Серці твоєму Господь Любові — думці твої будуть чистими, світлими, благими... 
          Виконуючий ці Заповіді успадкує Царство Небесне і Життя Вічну.
         Основна ж, Заповідь Заповіту Життя Вічною Бога Живого — Любов до Всього Сущого. Вона Пронизує весь Заповіт, бо Виходить від Самого Бога, а Бог і є ЛЮБОВ Вічна і Всепереможна, Свята і Усюдисуща.
 
ГОСПОДЬ МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС
22.05.96

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
Сайт знаходиться під Покровом Бога Всевишнього – Господа Марії ДЕВІ Христос!
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online