Послання Свiтла
Божественна Поезiя
Русский язык Українська мова   English language 

Матір Світу Марія ДЕВІ Христос 
про Космічнє Полімистецтво
 Третього Тисячоліття
        Космічне Полімистецтво Третього Тисячоліття – це багатовимірне, багатожанрове Мистецтво, об'єднане Єдиною Ідеєю: Єдність Макро– і Мікрокосму, Духовного і Земного, Чоловічого і Жіночого Почав. У основі його лежить Духовність, Краса і Космічні Стародавні Знання. 
            Секрет будь–якого мистецтва – самозабуття. Так сказав філософ Ананда Кумарсвамі. 
       І дійсно, згідно Стародавнім Ведам, коли розуми людей затуманилися мінливостями земного існування, а Боги побачили, що більшість людей опинилися в полоні у плотських спокус і ними безжально зневажають земні пристрасті, а природжену радість людини постійно затьмарюють печалі, Боги попросили Творця Дати спосіб, за допомогою якого всі шари суспільства могли б до своєї Божественної спадщини. І тоді Творець через мистецтво Створив Театр. І це був Театр Містерій. 
         Творець Сказав: тут поєднуватимуться всі теми духовної міфології. Ця Веда приведе до моральності і справедливості, а також до багатства і достатку. Вона принесе Славу, послужить Навчанню. Вона буде прикрашена цілим поряд максим. Вона покаже миру майбутнього всі можливі дії і діяння. Вона міститиме в собі значення і плоди всіх священних знань. Вона наповнить життям всі грані мистецтв. І приведе їх до процвітання.
          Так, саме в епоху Вапараюги – Бронзового століття, коли чистий дух померкнув і залишилася лише половина Світла, що спочатку осявало Всесвіт, наступив критичний момент в історії людства, тому що люди втратили свої іменні цінності, витікаючі від Якнайдавнішої Богині Матері. І колективний досвід. А у результаті позбулися міцного телепатичного зв'язку один з одним, тваринами, силами природи. І разом з цим втратили здатність ясновидіння, телекінезу, левітації, розуміння стихій і тонких вібрацій навколишнього простору. Вступили в епоху зростаючого матеріалізму і отждествили свої вічні душі з тілами і матерією, щільність якої все зростала і зростала. І все це було загублено з приниженням Великої Богині Матері, Лоно Якої сприймалося як Первозданні Брами Творіння, Священна Судина, що Дає нове життя всьому живому. Земля представлялася як Священне Тіло Якнайдавнішої Богині Матері. 
           І ось тоді згідно стародавнім текстам людству були передані священні залишки Золотого століття, високі мистецтва цивілізації, очищення мудрості. А Принесла всі ці Небесні Дари Сама Мати, Велика Богиня в Зовнішності шумерської Інани, єгипетській Ісиди, індійською Сарасваті. 
          Будучи еманаціями Великої Жіночості, ці Якнайдавніші Богині часто ототожнювалися з мистецтвом ткацтва. І в їх завдання входило вплітати потоки Божественного Світла, Краси, Істини і Благодаті в тканину нашого тлінного миру. Ці Богині стали шанувальницями традиції і носійками Сокровенного Знання. 
         Щоб пов'язати людину з Духовним світом в епоху Бронзового століття, жерці і жриці стали посередниками між небом і землею, і показали людям різні мистецтва: танець, музику, скульптуру, живопис, театр. Саме у цей період міфи, легенди, містерії – сокровещницы людських знань були зафіксовані за допомогою пісень, танців, ієрогліфів, знаків і символів, зображень. Це стало початком культури і священних мистецтв. Завдяки цьому звичайна людина змогла знайти зв'язок з тонким і складним світом Божественного. А танець, драматичне мистецтво, музика і спів дозволили пізнати реальність тонких вібрацій душі. Те, що немабуть оку, а тільки можна відчути за допомогою серця. 
         Нарешті, коли наступила Калі–Юга – Залізне століття, в яке ми з вами живемо, остаточно людина позбулася Дійсної Духовності і Краси. Краса і Духовність усного Слова, священного жесту, художнього символу, возвышенноть Священного Образу – все це втратилося повністю.
          І ось сьогодні прородилось Космічне Полімистецтво Третього Тисячоліття. І все це знов засяяло наново. Космічна Музика, Духовна Поезія, Спонтанний Танець, Космічний Живопис, Живе Усне Слово, що несе Вищий Духовний Сенс, Театральна Містерія, Пісня, Мистецтво Костюма, Образність – все це знов відкриває людині Образ Духовного світу і Прекрасне Лице Якнайдавнішої Богині Матері.
         І навіть, якщо узяти такі слова як «Історія», в англійському звучанні «History», «His» – означає він, «story» – розповідь, тобто «її розповідь». І ось історія – це оповідання від імені чоловічої особи. А ось, якщо узяти слово «Містерія», англійське слово знову–таки «Miss» – це «Жінка», «story» – розповідь, тобто «її розповідь». Так от в епоху Золотого століття і Бронзове століття, коли залишки якнайдавнішої культури були перенесені і знов відроджені за допомогою Театру Містерій, – все це виявилося. Ось тоді, це була «Її Розповідь» – Розповідь Великої Богині Матері, Яка Володіла Якнайдавнішими Знаннями, Яка Знала Вищі Простори і Світи і Яка Живила Своїм Священним Молоком все суще. 
         Театр Містерій – це квінтесенція тонких, витончених мистецтв, що будять в людині знання реальностей Первинного Простору, в якому Жила і Правила Світлоносна, Якнайдавніша Богиня Мати – Джерело всього сущого, Велика Художніца–мастеріца, що Творить Кругове Полотно Світів, Галактик і всього Всесвіту.  
       Артисти Театру Містерій – це освічені жерці і жриці. За допомогою мови рухів тіла, що передають гармонію планетарного простору, створюють разом з Богинею Матерью Духовну Реальність.
          Полімистецтво Третього Тисячоліття нині покликаний привести в порядок людську душу в першу чергу, відновити відчуття Гармонії і Рівноваги, Праведності і Краси, повернути людині спілкування зі Світом Любові, Духовним Планом Уселенської Космічної Реальності, де Править Порядок, Любов, Радість, Світло.
          Космічне Полімистецтво Третього Тисячоліття покликане повернути Дитяти Космосу в Лоно Первозданної Матері, Премудрощі Божієй. Прокинься в світі, про Владичиця Світу, Богиня Життя! Прекрасне – на Небесах!

 
Запис з сайту www.victoriara.com
Радіо «Вікторія РА»

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
Сайт знаходиться під Покровом Бога Всевишнього – Господа Марії ДЕВІ Христос!
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online