Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Біблія про Спасіння обраного народу   

Великого Білого Братства

Головна мета Пришестя Бога і Сина Людського - це порятунок і здійснення обраного народу Великого Білого Братства (Ізраїлю). Про це пророкували пророки Старого Заповіту наступне.  

Старий Заповіт.  

Пророк Ісая сказав так:  

«І буде в останні дні, гора дому Господнього буде поставлено на шпилі гір, і піднята над пагорбами, і полинуть до неї всі люди.  

І підуть численні народи та й скажуть: Ходіть та зійдемо на гору Господню, до дому Бога Якового, і Він нас навчить дорогам Своїм, і ми підемо стежками Його! Бо вийде з Сіону Закон, і Слово Господнє - з Єрусалиму.»  

(Ісая, 2:2-3)

 

«Колишній час применшив землю Завулонову та землю Нефталимову, а остання прославить дорогу приморську, на той бік Йордану країну, округу язичників.  

Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, на тих, що сидять у краю тіні смертні, Світло засяє.  

Ти збільшиш йому радість. Він буде веселитися перед Тобою, як радіють в жнива, як тішаться, коли ділять здобич.  

Бо ярмо, тягару його, і жезл, вражав його, і палиця гнобителя його Ти розпорошиш, як у день Мідіяну.  

Бо кожне взуття воїна під час бою, і на одяг, покрашену кров'ю, будуть віддані на спалення, за їжу огню.» 

(Ісая, 9:1-5)

«Поглинена буде смерть навіки, і обітре Господь Бог сльози зі всіх осіб, і зніме ганьбу з народу Свого по всій Землі; бо так говорить Господь.
        І скажуть того дня: ось Він, Бог наш! на Нього ми сподівалися, і Він врятував нас! Цей є Господь; на Нього сподівалися ми; зрадіємо і звеселимося в порятунку Його!»  

(Ісая, 25:8-9)

         «А тепер отак каже Господь, що створив тебе, Якове, і тебе, о Ізраїлю: Не бійся, бо Я тебе викупив, назвав тебе на ім'я твоє, Мій ти.  

Чи будеш переходити через води, Я буду з тобою, - через річки, не затоплять тебе, ти підеш через вогонь, не обпечешся, і полум'я не буде палити тебе.  

Бо Я Господь, Бог твій, Святий Ізраїлів, твій Спаситель! На викуп за тебе віддав Єгипет, Етіопію й Севу замість тебе.  

Так як ти став дорогий в Моїх очах, шанований став, й Я тебе покохав, то віддам інших людей за тебе, а народи за душу твою.  

Не бійся, бо Я з тобою! Від сходу приведу плем'я твоє, і з заходу тебе позбираю.  

Скажу півночі: «віддай», а до півдня: «Не стримуй! Веди синів Моїх здалеку і дочок Моїх від окраїн Землі, і кожного, хто називається Моїм Ім'ям, кого Я вчинив для Слави Своєї, утворив і влаштував.  

Виведи народ сліпий, хоча у нього є очі, і глухий, хоча у нього є вуха».  

Нехай всі народи зберуться разом, і ліг племена. Хто між ними розкаже про це? хто розповість про минуле, що було від початку; Нехай дадуть свідків своїх і оправдаються, щоб можна було почути і сказати: «Правда!» А свідки Мої, говорить Господь, та раб Мій, якого Я вибрав, щоб ви знали і вірили Мені, та зрозуміли, що це Я. До Мене не зроблено Бога, і після Мене не буде.  

Я, Я Господь, і крім Мене немає Спасителя.  

Я розказав, і врятував, і сповістив, а іншого немає у вас, і ви - свідки Мої, говорить Господь, а Я Бог! Від початку днів Я Той же, і ніхто не врятує з Моєї руки, Я зроблю, і хто відмінить це? Так говорить Господь, ваш Відкупитель, Святий Ізраїлів: Ради вас Я послав у Вавилон, і зганяю усіх втікачів, а халдеїв кораблі їх утіхи.  

Я Господь, ваш Святий, Творець Ізраїля, Цар ваш.  

Цей народ Я Собі створив, він буде звіщати про Славу Мою.» 

(Ісая, 43:1-15, 21)

 

«Я наблизив правду Мою, вона не далеко, а спасіння Моє не сповільнить, і дам на Сіоні спасіння, Ізраїлеві Свою велич!»

(Ісая, 46:13)

 

«Так говорить Господь Бог: Ось Я підійму Свою руку до народів, і виставлю знамено Моє племенам, і принесуть синів твоїх на руках і дочок твоїх на плечах.  

І будуть царі живильниками твоїми, а їхні цариці годувальницями твоїми; обличчям до землі вони будуть вклонятись тобі та лизатимуть пил твоїх ніг, і ти пізнаєш, що Я Господь, що ті, хто має надію на Мене не посоромляться.  

Чи може бути відібрана у сильної видобуток, і чи можуть бути забрані у переможця взяті в полон? Так! Так говорить Господь: Полонені відібрані будуть від сильного, і врятована буде здобич, бо Я стану на прю із твоїми та синів твоїх Я спасу; І тих, хто тисни тебе, нагодую власним їх тілом, і вони будуть упоєні кров'ю, як молодим вином, пізнає тоді кожне тіло, що Я Господь, твій Спаситель та твій Відкупитель, Потужний Яковів.» 

(Ісая, 49:22-26)

 

«Повстань, повстань, вдягайся в силу твою, Сіон! Вдягайся в одяг величі твоєї, Єрусалим, місто святий! Бо вже більше не входитиме в тебе необрізаний і нечистий.

Отряси з себе прах; встань, полонений Єрусалим! Зніми ланцюги з шиї твоєї, полонена дочка Сиона! Бо так говорить Господь: за ніщо були ви продані, і без срібла будете викуплені; бо так говорить Господь Бог: народ Мій ходив раніше в Єгипет, щоб там пожити, і Ассур не тіснив його ні за що.

І тепер що у Мене тут? Говорить Господь; народ Мій узятий дарма, володарі їх шаленіють, говорить Господь, і постійно, всякий день Ім'я Моє знеславлюється.

Тому народ Мій дізнається Ім'я Моє; тому дізнається того дня, що Я той же, Який сказав: «Ось Я»! Як прекрасні на горах ноги благовістника, що сповіщає світ, благовіствующего радість, проповідує порятунок, говорить Сіону: «Запанував Бог твій»! Голос сторожів твоїх – вони прославили голос, і всі разом тріумфують, бо своїми очима бачать, що Господь повертається в Сіон.

 Радійте, співайте разом, розвалини Єрусалиму, бо утішив Господь народ Свій, спокутував Єрусалим.

 Оголив Господь святий м'яз Свій перед очима усіх народів; і усі кінці Землі побачать порятунок Бога нашого.

Йдіть, йдіть, виходьте звідти; не торкайтеся нечистого; виходьте з середовища його, очистьте себе, носячі посудини Господні! Бо ви вийдете неквапливо, і не побіжите; тому що попереду вас Піде Господь, і Бог Израилев буде вартовим позаду вас».

(Ісая, 52:1-12)


«Я приведу на святу гору Мою і обрадую їх в Моєму будинку молитви; всеспалення їх і жертви їх будуть сприятливі на жертовнику Моєму, бо будинок Мій назвиться будинком молитви для усіх народів».

(Ісая, 56:7)


         «Повстань, світися, [Єрусалим], бо прийшло твоє світло, а слава Господня зійшла над тобою.
 

Бо темрява землю вкриває, а морок - народи, а над тобою засяє Господь, і слава Його над тобою. 

І підуть народи за світлом твоїм, і царі - до ясністю сяйва твого.  

Зведи свої очі й побач: усі вони збираються, йдуть до тебе, а сини твої йдуть іздалека, а дочок твоїх на руках несуть.  

Тоді побачиш, і возрадуешься, і сполохнеться і розшириться серце твоє, бо звернеться морське багатство до тебе, надбання народів прийде до тебе.  

Безліч верблюдів закриє тебе - ті верблюди з Мідіяну й Ефи, усі вони прийдуть із Шеви, носитимуть золото й ладан та хвали Господні.  

Всі отари кедарські зберуться до тебе, барани Неваіофскі послужать тобі, зійдуть на Мій вівтар, як жертва приємна, і Я прославлю дім слави Своєї.  

Хто вони, що летять, як хмари, і як голуби - до голубників? Так, Мене чекають острови та попереду їх - кораблі Таршішу, щоб привести синів твоїх здалека, з ними їхнє срібло та їхнє золото для Імені Господа, Бога твого, і Святого Ізраїля, Він бо прославив тебе.  

Тоді чужинці будуть будувати стіни твої, і царі їх - служити тобі, бо був у гніві Своїм Я був уразив тебе, але в ласці змилуюся до тебе.  

І будуть постійно відкритими брами твої, не замкнуться ні вдень ні вночі, щоб приносити до тебе багатство народів, і були царі їх.  

Бо народ і царства, які не захочуть служити тобі, - загинуть, і такі народи понищені будуть зовсім. 

Слава ліванська прибуде до тебе, кипарис, сосна й бук будуть разом, щоб прикрасити місце святині Моєї, і Я прославлю підніжжя ніг Моїх.  

І прийдуть до тебе з покірністю сини твоїх кривдників, і кланятись будуть до стіп твоїх ніг усі ненависники, і тебе будуть Місто Господнє, Сіон Святого Ізраїлевого.  

Замість того, що ти покинута та осоружна, що ніхто не проходив через тебе, Я вчиню тебе славою вічною, радістю з роду в рід.  

І будеш ти ссати молоко із народів, і груди царів будеш ссати, і пізнаєш, що Я Господь - Спаситель твій і твій Викупитель Потужний Яковів.  

Замість міді впроваджу Я золото, і замість заліза срібло, і замість дерева мідь, а замість каміння залізо, і поставлю правителем твоїм світло і наглядачами твоїми - правду.  

Не чути буде більш насильства в Краї твоїм, спустошення та розорення - в межах твоїх, і ти будеш називати мури спасінням, а брами свої - славою.  

Не буде вже Сонце служити тобі світлом, і сяйво Місяця - світити тобі, бо Бог буде тобі вічним світлом, і Бог твій - славою твоєю.  

Не зайде вже Сонце твоє, і місяць твій вже не сховається, бо буде тобі вічним світлом Господь, і дні жалоби твоєї.  

А народ твій усі справедливі вони, землю вспадкують навіки, - галузь насадження Мого, чин Моїх рук на прославлення!.  

Цей малий стане тисячею, і наймолодший народом - сильний народ.  

Я, Господь, прискорюючи здійснити це в свій час.» 

(Ісая, 60:1-22)

 

Пророк Єремія пророкував наступне:  

«Бо ось Я покличу всі родини царств на півночі, говорить Господь, і прийдуть вони, і поставлять кожен свого трона при вході до єрусалимських брам, і навколо при всіх мурах його та при всіх містах Юдиних.» 

(Єремія, 1:15)

 

«У ті дні прийде дім Юдин із домом Ізраїля підуть і разом прибудуть з північного краю до краю, яку Я дав вашим батькам на спадок.»

(Єремія, 3:18)

 

  «Так говорить Господь: Ось приходить народ із північного краю, і збуджується люд великий із кінців землі.»

(Єремія, 6:22)

 

«Підніміть очі, та гляньте на тих, що йдуть із півночі: де череда, що дана тобі, отара пишноти твоєї?»

(Єремія, 13:20)

 

«Тому наступають ось дні, говорить Господь, і не будуть уже говорити: «Живий Господь, що вивів синів Ізраїлевих із краю єгипетського»; але: «Живий Господь, що вивів синів Ізраїлевих із північного краю, і з усіх земель, куди вигнав їх»; верну на їхню землю, яку Я дав їхнім батькам.» 

(Єремія, 16:14-15)

 

«Тому наступають ось дні, говорить Господь, коли вже не будуть говорити: «Живий Господь, що вивів синів Ізраїлевих із краю єгипетського», але: «Живий Господь, що вивів і випровадив насіння дому Ізраїлевого з північного краю, і з усіх земель, куди Я вигнав їх», і будуть жити на своїй землі.» 

(Єремія, 23:7-8)

 

«Бо так говорить Господь: радісно співайте про Іакова і вигукуйте перед главою народів : проголошуйте, славте і говоріть: «Врятуй, Господи, народ твій, залишок Ізраїлю»!

Ось, Я приведу їх з країни північною і зберу їх з країв Землі; сліпий і кульгавий, вагітна і породілля разом з ними, - великий сонм повернеться сюди.

Вони пішли із сльозами, а Я поведу їх з розрадою; поведу їх біля потоків вод дорогою рівною, на якій не спіткнуться; бо Я – батько Ізраїлю, і Єфрем – первісток Мій.

Слухайте слово Господньо, народи, і сповістите островам віддаленим і скажіть: «Хто розсіяв Ізраїлю, Той і збере його, і охоронятиме його, як пастир стадо своє»; бо спокутуватиме Господь Іакова і позбавить його від руки того, хто був сильніший його.

 І прийдуть вони, і торжествуватимуть на висотах Сіону; і стечуться до благостині Господа, до пшениці і вина і єлею, до агнців і волів; і душа їх буде як напоєний водою сад, і вони вже більше не терпітимуть.

 Тоді дівиця веселитиметься в хороводі, і юнаки і старики разом; і зміню печаль їх на радість і утішу їх, і обрадую їх після скорботи їх.

І насичу душу священиків туком, і народ Мій насититься благами Моїми, говорить Господь.» 

(Єремія, 31:7-14)
 

«Бо це буде день цей Господа, Бога Саваота, день помсти, щоб помститися над ворогами Своїми, і меч буде жерти й насититься, і досить нап'ється їх, бо це Господа, Бога Саваота буде жертва, в північному краї при річці Ефраті.» 

(Єремія, 46:10)

 

«Ось, із півночі прийде народ, і народ великий, і численні царі будуть із кінців Землі.» 

(Єремія, 50:41)

 

Пророк Єзекіїль пророкував порятунок обраного народу так:  

«І сказав мені: Сину людський! зведи очі свої в напрямі на північ. І я підняв очі на північ, аж ось з півночі, від брами жертівника - той ідол заздрости при вході.» 

(Єзекіїль, 8:5)

 

«Тому скажи: Так говорить Господь Бог: Я зберу вас із тих народів, і верну вас із земель, в яких ви розпорошені, і дам вам Ізраїлеву землю.»

(Єзекіїль, 11:17)

 

«Тому скажи до Ізраїлевого дому: Так говорить Господь Бог: Не для вас Я роблю це, Ізраїлів доме, а заради Святого Імені Мого, яке ви зневажили серед народів, куди прийшли.  

І освячу Я велике Ім'я Своє, зневажене серед народів, серед яких ви зневажили серед них, і пізнають ті люди, що Я Господь, говорить Господь Бог, коли вони пізнають на вас святість на очах.  

І візьму вас із тих народів, і позбираю вас зо всіх країв, і приведу вас до вашої землі.  

І покроплю вас чистою водою, і станете чисті від усіх від нечистости ваших, і від усіх ваших божків очищу вас.

І дам вам нове серце, і нового духа дам вам, і вийму з вашої серце камінне, і дам вам серце із м'яса.  

Дам всередині вас дух, і зроблю Я те, що ви будете ходити в заповідях Моїх та постанов Моїх будете стерегти та виконувати.  

І ви будете сидіти на землі, яку Я дав вашим батькам, і будете Мені народом, а Я буду вам Богом.  

І спасу вас від усіх ваших нечистот, і покличу збіжжя, і помножу його, і не дам на вас голоду.  

І розмножу плід дерева та врожай поля, щоб ви більше не набиралися сорому народів через голод.  

Тоді згадайте про злих шляхах своїх, і недобрих справах ваших і відчуєте огиду до самих себе за свої провини та за гидоти свої.  

Не для вас Я це робитиму, говорить Господь Бог, нехай буде вам відомо. Засоромилися та посоромтеся ваших доріг, Ізраїлів.  

Так говорить Господь Бог: Того дня, коли Я очищу вас зо всіх ваших провин і насів міста, і забудовані будуть руїни, і спустошена земля буде оброблювана за те, спустошенням на очах кожного перехожого, тоді скажуть: ця опустошілий Край став як сад еденський , а ці міста, повалені й попустошені та поруйновані, тепер укріплені та'.  

І пізнають народи, які зостануться навколо вас, що Я, Господь, забудував поруйноване, засадив спустошіле. Я, Господь, сказав - і зробив.  

Так говорить Господь Бог: Ось, ще й у тому дам Свою милість Мою дому Ізраїлевого, їх помножу людьми як стадо.  

Як багато буває жертовних овець в Єрусалимі під час свят його, так повні будуть ці поруйновані міста, і пізнають, що Я Господь.» 

(Єзекіїль, 36:22-38)

 

«І пізнаєте, що Я Господь, коли відкрию гроби ваші і виведу вас, народ Мій, з гробів ваших, і дам Я в вас Свого Духа, і оживете, і вміщу вас на вашій землі, і ви пізнаєте, що Я, Господь, сказав це - і зробив, говорить Господь.»  

(Єзекіїль, 37:13-14)

  

«І прийдеш із свого місця, із північних кінців, ти та численні народи з тобою, всі вони гарцюють на конях, зборище велике й військо численне.  

«І вийдеш на народ Мій Ізраїлів, як хмара, щоб покрити землю: це буде в останні дні, і виведу тебе на Мій Край, щоб народи пізнали Мене, коли Я над тобою, Гог, покажу святість перед очима їх.» 

(Єзекіїль, 38:15-16)

 

Пророк Данило пророкував наступне:  

«І вернеться народ і збудує вулиці та стіни, але у важкі часи.» 

(Данило, 9:25)

 

«І буде час утиску, якого не було з тих пір, як існують люди, до цього часу; часу буде врятований із народу твого кожен, хто буде знайдений записаним у книзі.  

І багато хто з тих, що сплять у земному поросі, збудяться, одні для життя вічного, інші на вічне наругу гидоту. 

А розумні будуть сяяти, як світила небозводу, а багатьох до правди - як зірки, навіки, назавжди.» 

(Данило, 12:1-3)

 

Малі пророки також пророкували порятунок народу Ізраїлю Господом в Його Останнє Пришестя.  

Пророк Осія сказав:  

«І буде число Ізраїлевих синів, як морський пісок, якого не можна ані зміряти, ані злічити, і там, де говорили їм: "Ви - не Мій народ», буде їм сказано: «Ви - сини Бога Живого».  

І будуть зібрані сини Юдині та сини Ізраїлеві, і поставлять собі одного голову, і повиходять з землі переселення, бо великий день Їзреелу!»

(Осія, 1:10-11)

 

«Бо Ізраїлеві сини будуть залишатися без царя та без князя, і без жертви, без жертівника, без ефоду й божки. 

Після того звернуться Ізраїлеві сини, і будуть шукати Господа, Бога свого і Давида, царя свого, і з тремтінням обернуться до Господа та до Його в останні дні.» 

(Осія, 3:4-5)

 

Пророк Авакум сказав наступне:  

«Ти виступаєш для порятунку народу, спасти Помазанця Свого. Ти з дому безбожного знищуєш голову, оголюючи його основу по шию.» 

(Авакум, 3:13)

 

Пророк Софонія віщував так:  

«І дістанеться цей край останкові дому Юдиного, на них пасти будуть, і в будинках Ашкелону ввечорі будуть лягати, бо Господь Бог їх відвідає їх і поверне полон їх.» 

(Софонія, 2:7)

 

Пророк Йоїл говорив про це так:  

«Бо ось, у ті дні та у той самий час, коли Я поверну долю Юди та Єрусалиму, то зберу всі народи, зведу їх у долину Йосафата, і там буду судитися з ними за народ Мій й спадщину Мою, за Ізраїля, який його розпорошили між народами, а Мій Край поділили.» 

(Йоїл, 3:1-2)

 

«І буде потому, виллю від Духа Свого на кожне тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, а вашим старим будуть снитися сни, юнаки ваші бачити будуть видіння.  

І також на рабів та невільниць за тих днів виллю дух мій.» 

(Йоїл, 2:28-29)

 

Пророк Михей пророкував наступне:  

«Неодмінно зберу тебе всього, о Якове, невідмінно згромаджу останок Ізраїлів, разом поставлю його, як овець у Боцри, як стадо в овечому загоні; гомоніти вони від багатолюдства.» 

(Михей, 2:12)

 

«І буде в останні дні: гора дому Господнього міцно поставлена буде вершиною гір, і піднята над пагорбами, і полинуть до неї народи.  

І підуть численні народи та й скажуть: Ходіть та зійдемо на гору Господню та до дому Якового, і Він буде навчати доріг Своїх нас, і ми будемо ходити стежками Його, бо від Сіону вийде закон і слово Господнє - з Єрусалиму.» 

(Михей, 4:1-2)

 

Пророк Наум сказав так про відновлення величчя народу Ізраїлю:  

«Бо верне Господь велич Якова, як велич Ізраїля, що їхні спустошителі поруйнували і понищили їхні виноградні галузки.» 

(Наум, 2:2)

 

Пророк Софонія пророкував про спасіння і підвищення обраного народу:  

«Того дня буде сказане Єрусалимові: Не бійся», і Сіону: «да не слабшають руки твої!». Господь Бог твій, серед тебе, Він може врятувати тебе, і звеселіє про тебе радістю, буде милостивий любов Свою, буде торжествувати про тебе з радістю.  

Хто в жалобі за святами, Я позбираю, від тебе вони, на них був сором.  

Ось, Я вчиню зо всіма мучителями твоїми кінець того часу, і спасу кульгаве, і позбираю розігнане, і їх хвалою та йменням у цілому Краї паплюження їх.  

У той час приведу вас, і того часу Я вас позбираю, бо зроблю вас іменитими та почесними між усіма народами землі, коли долю верну вам на ваших очах, говорить Господь.» 

(Софонія, 3:16-20)

 

Пророк Захарія пророкував про зміцнення та повернення дому Юди і Йосипового дому наступне:  

«Тоді покликав він мене і сказав мені, говорячи: Побач, що вийшли до північного краю, заспокоїли духа мого в північному краї.» 

(Захарія, 6:8)

 

«Так говорить Господь Саваот: І станеться тими днями, що схоплять десять мужів з усіх язиків тих народів, і схоплять за полу юдея, говорячи: Ходімо з вами, бо ми чули, що з вами Бог.»  

(Захарія, 8:23)

 

«Тріумфуй від радості, Дочка Сиона, торжествуй, Дочка Єрусалиму: це Цар твій Настає до тебе, праведний і такий, що рятує, покірливий, такий, що сидить на ослиці і на молодому ослові, синові підъяремної.
       Тоді винищу колісниці у Єфрема і коней в Єрусалимі, і скрушний буде лайливий лук; і Він сповістить мир народам, і владицтво Його буде від моря до моря і від річки до кінців Землі.
          А що до тебе, ради крові заповіту твого Я Звільню в'язнів твоїх з рову, в якому немає води.
          Повертайтеся на твердиню ви, полонені сподіваються! Що тепер сповіщаю, віддам тобі удвічі.
         Бо як лук Я натягну Собі Іуду і наповню лук Єфремом, і споруджу синів твоїх, Сион, проти синів твоїх, Іонія, і зроблю тебе мечем ратоборца.
       І З'явиться над ними Господь, і як блискавка вилетить стріла Його, і Возгреміт Господь Бог трубою, і Простувати буде в бурях полуденних.
       Господь Саваоф Захищатиме їх, і вони винищуватимуть і зневажатимуть пращные камені, і питимуть і шумітимуть як би від вина, і наповняться як жертовні чаші, як кути жертовника.
         І Врятує їх Господь Бог їх того дня, як овець, народ Свій; бо, подібно до каменів у вінці, вони засяють на землі Його.
           Про, як велика добрість його і яка краса його! Хліб одушевить мова у хлопців і вино – у отроковиць!»

(Захара, 9:9-17)


        «І зміцню Юдин дім, а дім Йосипів спасу, і верну їх, бо змилосердивсь над ними, і вони будуть, як б Я не кидав, Бо Я Господь Бог їхній, і буду Я їх вислуховувати.
 

Як герой буде Єфрем, і звеселіє їхнє серце, немов від вина, і побачать а їхні сини це будуть радіти, потішиться серце їхнє Господом. 

Я їм дам знака та їх позбираю, бо Я викупив їх, і будуть так само численні, як раніше, і розсію Я їх між народами, і в далеких краях вони будуть Мене згадувати, і житимуть з дітьми своїми, і вернуться.

А до дому Давида і на жителів Єрусалиму виллю дух благодаті і розчулення, і вони воззрят на Нього, Якого пронизали, і ридатимуть про Нього, як ридають про єдинородного сина, і тужити, як тужать про первісток.

Того дня підніметься великий плач в Єрусалимі, як плач Гададриммона в долині Мегиддонскої.

І ридатиме земля, кожне плем'я особливо: плем'я будинку Давидова особливо, і дружини їх особливо; плем'я будинку Нафанова особливо, і дружини їх особливо; плем'я будинку Левиина особливо, і дружини їх особливо; плем'я Симеоново особливо, і дружини їх особливо.

Усі інші племена - кожне плем'я особливо, і дружини їх особливо.» 

(Захарія, 10:6-14)

 

«І Господь допоможе найперше Юдиним наметам, щоб дому Давидового, і велич жителів Єрусалиму не понад Юду.  

Того дня оборонить Господь єрусалимського мешканця, і найслабший між ними в той день буде, як Давид, а дім Давидів як Бог, як Ангол Господній перед ними.  

І буде в той день, Я кінець всім народам, що приходять на Єрусалим.  

А на Давидів дім та на єрусалимського мешканця Я виллю Духа милости та молитви, і будуть дивитись на Мене, Кого прокололи, і будуть за Ним голосити, як ридають за одинцем, і гірко, як первенцем.» 

(Захарія, 12:7-10)

 

«Бо ось прийде день, що палає, як піч; тоді всі пишні та кожен, нечестиво будуть як солома, і пожере їх прийдешній день, говорить Господь Саваот, який не позоставить їм кореня, ані гиляки.

А для вас, благоговеючи перед іменням Моїм, зійде Сонце правди та лікування в промінях Його, і ви вийдете та взіграете, як телята!.» 

(Малахія, 4:1-2)


Новий Заповіт.

«І Я говорю тобі: ти - Петро, і на цьому камені Я створю Церкву Мою, і ворота пекла не здолають її». 

(від Матвія, 16:18)


        «Тоді Петро, відповідаючи, сказав Йому: ось, ми залишили усе і послідували за Тобою; що ж буде нам? Ісус же сказав їм: істинно говорю вам, що ви, що послідували за Мною, - в у новому буття
, коли сяде Син Людський на престолі Славы Своєї, сядете і ви на дванадцяти престолах судити дванадцять колін Ізраїлевих.»

(від Матвія, 19:27-28)


«Та не бентежиться серце ваше; віруйте у Бога, і в Мене віруйте.

У будинку Батька Мого обителей багато. А якби не так, Я сказав би вам: Я йду приготувати місце вам.

І коли піду і приготую вам місце, прийду знову і візьму вас до Себе, щоб і ви були, де Я.»

(від Іоанна, 14:1-3)


«Як в Адамі усі помирають, так в Христу усі оживуть, кожен у своєму порядку: первісток Христос, потім Христові, в Пришестя Його.»

(1–е Коринфянам, 15:22-23)


«Говорю вам таємницю: не усі ми помремо, але усе змінимося раптом, вмить, при останній трубі; бо засурмить, і мертві воскреснуть нетлінними, а ми змінимося.

  Бо тлінному сему належить вдягатися в нежевріння, і смертному сему вдягатися у безсмертя.

 Коли ж тлінне це вдягатиметься в нежевріння і смертне це вдягатиметься у безсмертя, тоді збудеться слово написане: поглинена смерть перемогою.»

(1–е Коринфянам, 15:51-54)


«Бо це говоримо вам словом Господнім, що ми живемо, залишилися до пришестя Господня, не попередимо померлих, тому що Сам Господь при сповіщенні, при голосі Архангела і трубі Божій, зійде з Неба, і мертві в Христу воскреснуть раніше; потім ми, що залишилися в живих, разом з ними захоплені будемо на хмарах в стрітення Господові на повітрі, і так завжди з Господом будемо.»

(1–е Фесалонікійцям, 4:15-17)


«ОДКРОВЕННЯ»

про Порятунок 144000 Святих обраного народу Ізраїлю -

Великого Білого Братства

«І бачив я іншого Ангела, висхідного від сходу Сонця, що має печать Бога Живаго.

 І вигукнув він гучним голосом до чотирьох Ангелів, яким дано шкодити землі і морю, кажучи: не робіть шкоди ні землі, ні морю, ні деревам, доки не покладемо друку на челах рабів Бога нашого.

 І я чув число зафіксованих: зафіксованих були сто сорок чотири тисячі з усіх колін синів Ізраїлевих.

 З коліна Іуду зафіксовано дванадцять тисяч; з коліна Рувимова зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Гадова зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Асирова зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Неффалимова зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Манассиина зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Симеонова зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Левиина зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Иссахарова зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Завулонова зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Иосифова зафіксовані дванадцять тисяч; з коліна Вениаминова зафіксовані дванадцять тисяч.

Потому я глянув, і ось, велика кількість людей, якого ніхто не міг перелічити, з усіх племен і колін, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем в білому одязі і з пальмовими гілками в руках своїх.  

І взивали вони гучним голосом, кажучи: Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві! А всі Анголи стояли навколо престолу та старців і чотирьох тих тварин, і впали перед престолом на обличчя свої, і вклонилися Богові, кажучи: Амінь! Благословення, і Слава, і Мудрість, і Хвала, і Честь, і Сила, і Міць нашому Богу на вічні віки! Амінь.  

І, почавши мову, один із старців запитав мене: Оці, що зодягнені в білу одежу, хто, і звідки прийшли? Я сказав йому: ти знаєш, пане. І він сказав мені: Це ті, що прийшли від великої скорботи, і випрали одяг свій і стануть білі шати свої кров'ю Агнця.  

За це вони перебувають нині перед престолом Бога і служать Йому день і ніч в храмі Його, Тому, Хто сидить на престолі, розтягне намета в них.  

Вони не будуть вже ні голодуватиме, ні спражити, і не буде палити їх Сонце і ніяка спека: бо Агнець, що серед престолу, буде їх пасти, і водитиме їх до джерел вод; і витре Бог кожну сльозу з очей їхніх.»  

(Об'явлення, 7:2-17)  

 

«І сталася на Небі війна: Михайло і Ангели його воювали проти дракона, і дракон і ангели його воювали проти них, але не встояли, і не знайшлося вже для них місця на Небі.

  І низвержен був великий дракон, древній змій, що називається дияволом і сатаною, спокушає увесь Всесвіт, низвержен на Землю, і ангели його низвержены з ним.»

(Одкровення, 12:7-9)


«І розлютився дракон на Дружину, і пішов, щоб вступити в лайку з іншими від сім'я Її, зберігаючими заповіді Божі і що мають свідоцтво Ісуса Христа.»

(Одкровення, 12:17)


«І дано було йому (Звірові) вести війну зі святими і перемогти їх; і дана була йому влада над всяким коліном і народом, і мовою і плем'ям; 

Тут терпіння і віра святих.»  

(Одкровення, 13:7, 10)


«І поглянув я, і ось, Агнець стоїть на горі Сионе, і з Ним сто сорок чотири тисячі, у яких ім'я Батька Його (Семи Христов) написане на челах; 

І почув я голос з Неба, як шум від безлічі вод і як звук сильного грому; і почув голос як би гуслистов, що грають на гуслях своїх. 

Вони співають як би новий гімн перед Престолом і перед чотирма тваринами і стариками; і ніхто не міг навчитися цієї пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, що спокутують від Землі. 

Це ті, які не осквернилися з дружинами, бо вони незаймані; це ті, які йдуть за Агнцем, куди б Він не пішов; Вони спокутують з людей, як первістки Богові і Агнцеві, і у вустах їх немає лукавства; вони непорочні перед Престолом Божим.»

(Одкровення, 14:1-5)


«І Він зібрав їх на місце, що називається по-еврейски Армагеддон (Київ - Иерусалим).»

(Одкровення, 16:16)


«Вони (10 царів) вестимуть лайку з Агнцем, і Агнець переможе їх; бо Він є Господь пануючих і Цар царів, і ті, які з Ним, суть звані і обрані і вірні.»

(Одкровення, 17:14)


«Після цього я почув на Небі гучний голос як би численного народу, який говорив : Аллилуия! Порятунок і Слава, і Честь і Сила Господові нашому!»

(Одкровення, 19:1)


«І чув я як би голос численного народу, як би шум вод багатьох, як би голос громів сильних, що говорять : Аллилуия! бо запанував Господь Бог Вседержитель. 

Зрадіємо і звеселимося і віддамо Йому Славу; бо настав брак Агнця, і Дружина (Церква 144000 Святих) Його приготувала себе. 

І дано було їй вдягатися у віссон чистий і світлий; віссон же є праведність святих.»

(Одкровення, 19:6-8)


«І воїнства небесні (144000) йшли за Ним (Сім'ю Христами) на конях білих, втілені у віссон білий і чистий.»

(Одкровення, 19:14)


         «І побачив я Нове Небо і Нову Землю, перше бо Небо та перша Земля проминули, і моря вже не було.
 

І я, Іван, бачив місто Єрусалим, що сходив із Неба від Бога, приготований, як наречена, прикрашена для чоловіка свого.  

І почув я гучний голос із неба, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними; вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними їх.  

І витре Бог кожну сльозу з очей їхніх, і не буде вже; Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося.»  

(Об'явлення, 21:1-4)

 

«Він (Новий Єрусалим) має велику і високу стіну, має дванадцять воріт і на них дванадцять Ангелів; на воротях написані імена дванадцяти колін синів Ізраїлевих; зі сходу троє воріт, з півночі троє воріт, з півдня троє воріт, із заходу троє воріт; 

Стіна міста має дванадцять підстав, і на них імена дванадцяти Апостолів Агнця.»

(Одкровення, 21:12-14)


         «І показав він мені чисту ріку живої води, ясну, мов кришталь, що випливала з престолу Бога й Агнця.
 

Посеред його вулиці, і по цей бік і по той бік ріки дерево життя, дванадцять раз плоди, що дає на кожен місяць плід свій, і листя дерева - на вздоровлення народів.  

І нічого вже не буде прокляття а престол Бога і Агнця буде в ньому, а раби Його будуть служити Йому.  

І побачать лице Його, а Ймення Його на їхніх чолах.  

І ночі не буде там, і не будуть мати потреби ні в світильнику, ні в світлі сонця, бо Господь Бог освітлює їх, а вони царюватимуть на віки вічні."  

(Об'явлення, 22:1-5)  

 

Таким чином, пророки Старого Заповіту і Нового Заповів пророкували про порятунок і здійснення обраного народу Великого Білого Братства (Ізраїлю) в дні Останньої Місії Господа Бога і Першої Сина Людського на Землі. 


Первосвященик Кесуллоф

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online