Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Іван-Петро Другий -
Сім Христів і Сім Стовпів Храму Божого
  

Господом Богом в Біблії через пророків Старого і Нового Завітів Дається Характеристика Івана-Петра Другого, як Семи Христів і Стовпів Храму Божого.  

Ось, що говорять про Нього пророки.  

Старий Заповіт:  

"Мудрість побудувала свій дім, витесала Сім Стовпів його."

(Притчі, 9:1)

 

"Я зміцню Стовпи." 

(Псалтир, 74:3-4) 

 

"Бо Дитя народилося нам; даний нам Син, влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь Світу.  

Примножиться панування та мир на троні Давида й у царстві Його, щоб поставити міцно його й щоб підперти його правосуддям та правдою відтепер й аж навіки. Ревність Господа Саваота зробить це." 

(Ісая, 9:6-7) 


       «І буде, коли Господь зробить всю Свою справу на горі Сионе і в Єрусалимі, скаже: подивлюся на успіх гордовитого серця царя Ассірії і на пихатість високо піднятих очей його.
         За те Господь, Господь Саваоф, пошле чахлість на огрядних його, і між знаменитими його запалить полум'я, як полум'я вогню.
         Світло Ізраїлю буде вогнем, і Святий його – полум'ям, яке спалить і пожере терни його і волчці його в один день.»

(Ісая, 10:12, 16–17)


        "І буде в той день: до кореня Єссея, який стане, як прапор для народів, звернуться язичники, - і спокій його буде Слава." 

(Ісая, 11:10) 


         "Я звелів був Своїм і закликав для здійснення гніву Мого сильних Моїх, що радіють в Величчі Моєму."

(Ісая, 13:3)

 

"Тому так говорить Господь Бог: Ось Я кладу на підставу на Сіоні камінь, камінь випробуваний, наріжний, дорогоцінний, міцно затверджений: Хто увірує в нього - не посоромиться."

(Ісая, 28:16)

 

"Ось, Цар буде царювати по правді, а князі за законом;  

І кожен з них буде, як захист від вітру і покрив від негоди, як джерело води на пустині, як тінь скелі тяжкої на спраглій землі."

(Ісая, 32:1-2)

 

"Подивись на Сіон, місто наших святкових зібрань, очі твої побачать Єрусалим, мешкання спокійне, скинію непохитну; стовпи її ніколи не будуть викорінені, і ні одна нитка її не порветься."

(Ісая, 33:20)

 

"Посаджу в пустелі кедра, акацію, мирта й маслину, поставлю Я разом в степу кипариса та явора й бука."

(Ісая, 41:19)

 

"На місце тернини зросте кипарис, а замість кропиви зросте мирт, і це буде на славу Господа, на вічну ознаку, яка не понищиться."

(Ісая, 55:13)

 

"Слава ліванська прибуде до тебе, кипарис, сосна й бук будуть разом, щоб прикрасити місце святині Моєї, - і Я прославлю підніжжя ніг Моїх."

(Ісая, 60:13)

 

"І з Якова насіння, а з Юди - спадщина гір Моїх, і вибранці Мої, і раби Мої житимуть там."

(Ісая, 65:9)

 

"Ще не Мучилася пологами, а Народила, і поки прийшов її біль, то сина."

(Ісая, 66:7)

 

"І дам пастирів вам згідно з серцем Моїм, і вони будуть пасти вас умінням та розумом."

(Єремія, 3:15)

 

"Лежить у виснажених, яка Народила сімох, видихнула Своє."

(Єремія, 15:9)

 

"О, Господи, Ти знаєш все; Згадай згадувати, і Відвідай мене, і, щоб помститися за мене гонять мене! Не погуби терпеливість до них мене, Ти знаєш, що заради Тебе несу я наругу. Як тільки слова Твої, і я їх поїдав, і було Слово Твоє мені радістю і втіхою серця мого, бо Ім'я Твоє кличеться на мені, Господи Боже, Саваот. Не сидів я на зборі веселому та не радів, через руку Твою я самітний сидів, бо Ти гнівом наповнив мене. За що так наполегливо хвороба моя, і рана моя невилікувана, що не хоче загоїтись? Чи справді Ти станеш мені як обманний потік, що води його висихають? Тому Господь так Сказав Господь: Якщо ти навернешся, то підойму тебе, і ти будеш стояти перед Обличчям Отця, і як здобудеш дорогоцінне з нікчемного, будеш, як Мої Уста. Вони самі будуть звертатися до тебе, а ти будеш звертатися до них. І оберну Я тебе для цього народу сильною мідяними мурами, і будуть вони воювати з тобою, та не переможуть тебе, бо Я з тобою, щоб Рятувати і Позбавляти тебе, говорить Господь, і Спасу тебе від руки злих, і Врятую тебе від рук насильників."

(Єремія, 15:15-21)

 

"І буде вождь його з нього самого, і владика його з-поміж нього, й Я наближу його, і він підійде до Мене, бо хто наважиться сам собою наблизитися до Мене? Каже Господь."

(Єремія, 30:21)

 

"Настане бо день, коли варта на Єфремових горах: "Вставайте, і підемо ми на Сіон, до Господа, Бога нашого.""

(Єремія, 31:6)

 

"А ви, Ізраїлеві гори, розпустіть ваше віття, і будете приносити плід свій для Мого народу, Ізраїля, бо вони скоро прийдуть."

(Єзекіїль, 36:8)

 

"Я бачив у видіннях ночі, аж ось разом з небесними хмарами йшов ніби Син Людський, і прийшов аж до Старого днями, і Його підвели перед Нього. 

І Йому було дане панування й слава та царство, і всі народи, племена та язики будуть служити Йому; панування Його - панування вічне, яке не спиниться, а царство Його не буде зруйноване."  

(Данило, 7:13-14) 


         "Хто Створив семисузірр'я і Оріон? ... Господь - Ім'я Йому!"

(Амос, 5:8)

 

"І спасителі прийдуть на гору Сіон, щоб гору Ісава судити - і буде царство Господа."

(Овдій, 1:21)

 

"І стане і буде пасти Господньою силою, величністю Ймення Господа, Бога свого, і вони будуть жити безпечно, бо Він стане великий тепер аж до країв Землі.  

І буде Він - мир. Коли Ашшур прийде в нашу землю і вступить в наших палатах, то поставимо на нього сім пастирів та восьмеро людських княжат."

(Михей, 5:4-5)

 

"І ось той камінь, що його Я поклав перед Ісусом; на цьому одному камені - сім очей, ось Я виріжу на ньому різьбу його, говорить Господь Саваот, і відкину вину цієї землі за один день."

(Захарія, 3:9)

 

"На пастирів гнів Мій, і козлів навіщу, бо відвідає Господь Саваот стадо Своє, Юдин дім, і поставить їх, немов Своїм славним конем на війні.  

З нього буде наріжний камінь, з нього - цвях, з нього - лук для бою, з нього вийдуть усі."

(Захарія, 10:3-4)

 

"У той день захищати буде Господь єрусалимського мешканця, і найслабший між ними в той день буде, як Давид, а дім Давидів як Бог, як Ангол Господній перед ними."

(Захарія, 12:8)

 

"Ось, Я посилаю Ангела Мого, і Він приготує шлях перед лицем Моїм, і раптово прибуде до храму Свого Господь, Якого шукаєте ви, і Ангол заповіту, Якого ви бажаєте."

(Малахія, 3:1)

 

Новий Заповіт:  

"Бо, як блискавка виходить від сходу, і з'являється аж до заходу, так буде і прихід Сина Людського.  

Тоді з'явиться ознака Сина Людського на небі, і тоді заголосять всі земні племена, і побачать Сина Людського, що йтиме на хмарах небесних із великою потугою й славою."  

(від Матвія, 24:27,30) 


         "Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй, і всі Анголи з Ним, тоді сяде на престолі слави Своєї.
 

І зберуться перед Ним усі народи, і відокремлять одних від інших, як пастир відділяє овець від козлів.  

І поставить Він вівці праворуч Себе, а козлів - ліворуч."  

(від Матвія, 25:31-33) 


         "Тоді побачать Сина Людського, що йтиме на хмарах із великою потугою й славою."

(від Марка, 13:26)

 

"Бо, як блискавка, блиснувши, світить із одного краю під небом до другого краю під небом, так буде Син Людський в день Свій.  

А перше належить багато страждати, і відцурається рід цей від Нього.  

І, як було за днів Ноя, так буде й за днів Сина Людського."

(від Луки, 17:24-26)

 

"Та Син Людський, прийшовши, чи знайде віру на Землі?"

(від Луки, 18:8)

 

"Ісус, побачивши Матір і учня, що стояв, якого любив, говорить Матері Своїй: Жено, ось син Твій!"

(від Івана, 19:26)

 

"І ще каже Ісая: Буде корінь Єссеїв, і повстане володіти народами; язичники на Нього надіятись будуть."

(до Римлян, 15:12)

 

"Таємниця семи зір, що бачив ти їх на правиці Моїй, і семи свічників золотих: сім зір, то Анголи семи Церков, а сім свічників, що ти бачив, то сім Церков". 

(Об'явлення, 1:20) 

 

"І один із старців промовив до мене: Не плач! Ось Лев, що з племени Юдиного, корень Давидів, переміг, і може розгорнути книгу, і зламати сім печаток її.  

І я глянув, і ось серед престолу й чотирьох тварин і серед старців стоїть Агнець, як заколений, що має сім рогів і сім очей, а це сім Божих духів, посланих на всю Землю. 

І Він підійшов, і взяв книгу з правиці Того, Хто сидить на престолі".

(Об'явлення, 5:5-7)

 

"І гучним голосом, як лев той ричить і коли Він закричав, то заговорили сім громів голосами своїми".

(Об'явлення, 10:3)

 

"І Породила Вона дитину чоловічої статі, що всі народи має пасти залізним жезлом, і дитина її була взята до Бога і до Престолу Його."  

(Об'явлення, 12:5) 

 

"І по цьому я глянув, і ось відчинився храм скинії свідчення в небі.  

І вийшли з храму сім Анголів, і сім кар, зодягнені в чисту і світлу льняну і підперезані по грудях золотими поясами.  

І одна з чотирьох тих тварин дала сімом Анголам сім чаш золотих, наповнених гніву Бога, що живе на віки віків. 

І храм переповнився димом від Божої Слави, і від сили Його, і ніхто не міг увійти в храм, аж поки не скінчилися ті сім кар сімох Анголів."

(Об'явлення, 15:5-8)

 

«І побачив я Небо, і ось кінь білий, Хто сидить на ньому називається Вірний і Правдивий, і Він справедливо судить і воює. Очі Його немов полум'я огняне, а на голові Його багато вінців. Він ім'я мав написане, якого ніхто не знав, окрім Нього Самого. Він був зодягнений в одежу, покрашену кров'ю. Йому на ім'я: Слово Боже». А війська небесні вслід за Ним на білих конях, зодягнені в білий та чистий віссон. А з Його уст виходив гострий меч, щоб ним бити народи. Він пастиме їх залізним жезлом, і Він буде топтати чавило вина лютого гніву Бога Вседержителя. На одязі і на стегнах Своїх написане ймення: Цар царів і Господь над панами.»  

(Об'явлення, 19:11-16)

Первосвященик Кесуллоф

 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online