Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Дослідження Біблії про Ім'я Бога

«Господь Марія ДЕВІ Христос» 

Єдине Ім'я Бога (Отця-Сина-Духа Святого) «Господь Марія ДЕВІ Христос» має Абсолютну Силу, є зверненням до Самого Бога і ключем до Порятунку, Безсмертя і Царства Небесному.

Старий Заповіт.  

«І скажете ви того дня: Дякуйте Господу, кличте Ім'я Його, підносить в народах про вчинки Його, нагадуйте, що Велике Ім'я Його.»  

(Ісая, 12:4) 

 

«Бо коли побачить у себе дітей своїх, чин Моїх рук, то вони будуть святити Ім'я Моє, і свято шанувати Святого Якового, і будуть боятися Бога Ізраїля.» 

(Ісаї, 29:23) 

 

«Ось, Ім'я Господнє приходить здалека, палахкотить Його гнів, і здіймається тяжко: Його уста обурення, язик же Його, як вогонь поїдає.»  

(Ісаї, 30:27) 

 

«Тому народ Мій пізнає Ім'я Моє, тому впізнає в той день, що Я то Отой, що говорить: «Ось Я!»»  

(Ісая, 52:6)

 

«І убояться Імені Господа на заході і Слави Його – на сході Сонця. Якщо ворог прийде як річка, подих Господа прожене його.»

(Ісая, 59:19)
 

«Тоді народ Його згадає дні давні, Мойсея: Де Той, що вивів із моря із пастирем отари Своєї? Де Той, що вклав в його серце Святого Духа Свого, Котрий вів Мойсея за праву рамено величчя Свого, розділив перед ними води, щоб зробити Собі Вічне Ім'я, Котрий провадив безоднями їх, як коня на пустині, і вони не спіткнулись? Як сходить у долину, Дух Господній водив до спокою. Так і Ти вів народ Свій, щоб зробити собі Славне Ім'я.»  

(Ісая, 63:11-14) 

 

«О, коли б небеса Ти роздер і зійшов! розтопилися б гори від Тебе, як від вогню плавиться, як від кіпячої води, щоб Ім'я Твоє стало відоме Твоїм ворогам, від Імені Твого затремтіли народи.»  

(Ісая, 64:1-2) 

 

«Нема такого, як Ти, Господи! Ти Великий, і Ім'я Твоє Могутнє.» 

(Єремія, 10:6) 

 

«Тому скажи до Ізраїлевого дому: Так говорить Господь Бог: Не для вас Я роблю це, Ізраїлів доме, а заради Святого Імені Мого, яке ви зневажили серед народів, куди прийшли. 

І освячу Я велике Ім'я Своє, зневажене серед народів, серед яких ви зневажили серед них, і пізнають ті люди, що Я Господь, говорить Господь Бог, коли вони пізнають на вас Святість Мою перед очима їх.»  

(Єзекіїль, 36:22-23)

 

«І дам Своє Святе Ім'я серед народу Мого, Ізраїля, і не дам зневажити Святого Імені Мого, і народи пізнають, що Я Господь, Святий Ізраїлів.» 

(Єзекіїль, 39:7)

 

«А ви будете їсти й насититися і будете славити Ім'я Господа, Бога вашого, Який на подив зробив з вами, і посоромлений більше не буде народ Мій навіки.»  

(Йоїл, 2:26) 

 

«І станеться, кожен, хто покличе Ім'я Господнє, спасеться, бо на Сіонській горі та в Єрусалимі буде спасіння, як Господь говорив, і в інших, що Господь їх покличе.»  

(Йоїл, 2:32) 

 

«Вони топчуть, у земному поросі голову бідних, а дорогу сумирних викривлюють; навіть батько і син ходять до однієї блудниці, щоб Святе Ім'я Моє бесславити.» 

(Амос, 2:7) 

 

«Того дня Я поставлю упалу Давидову занепалу, проломи в ній і руїни його, і відбудую його, як у давнину, щоб вони оволоділи залишком Едома, і усіма народами, між якими Ім'я Моє кликано, говорить Господь, Який чинить оце.»  

(Амос, 9:11-12) 

 

«Усі бо народи ходитимуть кожен ім'ям свого бога, а ми будемо ходити у Ім'я Господа, Бога нашого на віки вічні." 

(Михей, 4:5)

 

«Тоді народам Я дам уста чисті, щоб усі вони кликали Ймення Господнє, і служили Йому одностайно.» 

(Софонія, 3:9) 

 

«І серед тебе народ убогий й нужденний, і вони будуть мати надію на Ім'я Господнє.»  

(Софонія, 3:12)

 

«І буде на всій землі, говорить Господь, дві частині в нім будуть винищені, вимруть, а третя залишиться на ній. І цю третю частину введу на огонь, і розтоплю їх, як очищається срібло, і очищу їх, як очищають золото: вони будуть закликати Ім'я Моє, і Я почую їх і скажу: «Це Мій народ», і вони скажуть: «Господь - Бог мій!»  

(Захарія, 13:8-9) 

 

«І Господь царем над землею всією той день буде Господь Єдін, і Ймення Його Єдине.»  

(Захарія, 14:9) 

 

«Бо від сходу Сонця до заходу Велике буде Ім'я Моє між народами, і на всякому місці будуть приносити фіміам Ім'я Мого дар чистий жертву, про Велике буде Ім'я Моє між народами, каже Господь Саваот.»  

(Малахія 1:11) 

 

Новий Заповіт.  

«Отче! Прослав Ім'я Твоє. Тоді прийшов голос з Неба: І прославив, і знову прославлю.»  

(від Івана, 12:28) 

 

«І Я Відкрив їм Ім'я Твоє і Відкрию, щоб любов, що Ти нею Мене полюбив, була в них, а Я в них.»  

(від Івана, 17:26)

 

«Переможця зроблю Я стовпом у храмі Бога Мого, і він вже не вийде назовні, і на нім напишу Ім'я Бога Мого й ім'я міста Бога Мого, Єрусалиму Нового, що з неба сходить від Бога Мого, та Ім'я Моє Нове.»  

(Об'явлення, 3:12) 

 

Про непізнавших Нове, Єдине і Вічне Ім'я Триєдиного Бога.  

«Не всякий, хто говорить Мені: "Господи! Господи!", увійде в Царство Небесне, але хто виконує волю Отця Мого Небесного.  

Багато хто скаже Мені того дня: Господи! Господи! не від Твого чи Ім'я ми пророкували? й не твоїм Ім'ям бісів виганяли? й не твоїм Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І тоді оголошу до них: Я ніколи не знав вас; відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня.»  

(від Матвія, 7:21-23)  

 

Ім'я Триєдиного Бога: 

Адонай (Господь) + Марія Діва + Ісус Христос = 

Господь Марія ДЕВІ Христос

 

де ДЕВІ: Д – Державна, Е – Егіда, В – Вседержитель, І – Ісус

 

Первосвященик Кесуллоф

 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online