Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


БІБЛЕЙСЬКІ СВІДОЦТВА
Б
ОЖЕСТВЕННІЙ СУТІ ДІВИ МАРІЇ

         Образ Богині–Матері Проходить через всю Біблію як Образ Дружини. Вона Була Дружиною Адама і Матір'ю всіх жителів на Землі – Євою (див. Буття, 3:20). Бог Приходив до пророка Ездри в образі Дружини (див. 3 Ездри, 9:25–10:60). Пророк Ієремія говорив, що «Господь Створить на Землі щось нове: Дружина Врятує Чоловіка.» (Ієремія, 31:22). Бог Всевишній З'явився в Образі «Дружини, Зодягненої в Сонце» Апостолові Іоанну Богослову і Підтвердив Своє Пришестя як Рятівника в Апокаліпсис (див. Одкровення, 12:1–13). Бо Дружина почала боротьбу із змієм (диаволом), Вона ж його і переможе (див. Буття, 3:15, Одкровення, 20:1–3).
         У Старому Заповіті Образ Богині–Матері Представляється як Премудрість Божія. Богиня–Матір Виявилася разом з Богом–Батьком ще до створення Землі і всього сущого (див. Притчі Соломона, 8:22–27). Цар Соломон ще говорив про Неї так: «Пізнав я все, і сокровенне і явне, бо Навчила мене Премудрість, Художниця всього. Вона є Дух Розумний, Святий…» (Премудрість Соломона, 7:21–22 і ін.).
         Про майбутнє Пришестя Премудрості Божої – Богині–Матері на Землю до вибраного народу – до Церкви Божої сказано: «Премудрість прославить себе і серед народу свого буде вихвалена. У Церкві Всевишнього Вона відкриє вуста Свої, і перед воїнством Його прославлятиме Себе.» (Сирах, 24:1–2). І ще  в книзі Сираха сказане, що кожну людину чекає повернення до Матері всіх (див. Сирах, 40:1).

           Книги Старого Заповіту «Руфь», «Есфірь» і «Іудіфь» написані про життя Богині–Матері на Землі. 
         У Новому Заповіті Великий, Ясновельможний і Яскравий Образ Богині–Матері Діви Марії як Дружини, Духу Святого, Утішника представлений таким чином.

         1. Родовід Ісуса Христа по Діві Марії бере початок від Бога (див. від Луки, 3:23–38). Тобто Вона – Богиня-Матір, що Зійшла з Небес, щоб Народити Бога-Сина. А Родовід Ісуса Христа по Йосипу – від Авраама (див. від Матвія, 1:1–16). Тобто Йосип – людина, Духовний Чоловік, Названий Батько, який не пізнав Діву Марію (див. від Матвія, 1:24). Тому так і говорили, що Ісус Христос — ”Син Марії” і ”Син Йосипів (див. від Марка, 6:3, від Луки, 4:22, від Іоана, 6:42). Ім'я «Марія» – значить: «Що народжує Бога».

        2. Діва Марія Зачала від Духа Святого (від Сили Бога–Отця) і перша на Землі Свідчила Елісаветі про Сина Божого, що Зійшов в Її черево (див. від Луки, 1:35–56). Діва Марія Народила лише Одного Сина Ісуса Христа від Батька Небесного Саваота як законна Небесна Дружина, а не проста жінка (див. від Луки, 1:26–35, 2:6–7). І Ісус Христос є законнонародженим Сином, а всі християни вважають позашлюбними, не знаючи, що Діва Марія – Небесна Дружина, Богиня.

         3. Діва Марія благословенна між дружинами і Її ублажатимуть всі роди (див. від Луки, 1:42, 48). Тому що Вона – Дружина Небесного Батька Саваота  (див. Ісаїя, 54:5, від Луки, 1:30-35).

         4. Старцем Сімеоном були сказані пророчі слова, передані йому Духом Святим, про Ісуса Христа і Діву Марію при виконанні законного обряду обрізання над Ісусом Христом в храмі, і ці слова виконалися. Слово (зброя) Нового Заповіту Ісуса Христа пройшло Душу Діви Марії, і Їй також були відкриті думки сердець, тобто Вона – Повелителька душ (див. від Луки, 2:29–35). Думки Діви Марії були єдині з Ісусом Христом.
        5. Діва Марія Бігла з Немовлям до Єгипту у супроводі Йосипа, духовного супутника Богині, і Вони Оберігали там Немовля від царя Ірода (див. від Матвія, 2:13–22). Йосип і є той Чоловік, тільки в новому втіленні, Якого Рятуватиме Дружина в Апокаліпсис (див. Ієремія, 31:22)

         6. У Кані Галілейській Ісус Христос Звернувся до Діви Марії «Жоно», тим Відкрив Їх Небесну Єдність, що Вона – Духовна Дружина: Рівна Йому. Діва Марія Знала про можливості Ісуса Христа і Сказала служителям: «Що скаже Він вам, то зробіть». І Він Створив перше диво (див. від Іоана, 2:1–5).

         7. Ісус Христос Підкреслив Свою духовну спорідненість з тими, хто виконує Волю Батька Небесного, той Йому і Брат, і Сестра, і Мати. Тим самим Підкреслив Свою Духовну Єдність і спорідненість з Матір'ю Марією, оскільки Вона Виконувала Волю Батька Небесного і Знала, що Ісус Христос – Месія, Син Божий. А Брати Його по Йосипу – Іаков і Іуда були Його Апостолами (див. від Матвія, 12:46–50).

  8. Діва Марія Була духовно Єдина з Сином у всьому і Слідувала за Ісусом Христом все життя, тому Супроводжувала Його на і проповідях (див. від Луки, 2:1–52, від Іоана, 2:1-12).

         9. На проповідях і на на останній пасхальній вечері Ісус Христос Відкрив, що Він – той же Батько Адонай (Саваот, Єгова) (див. від Іоана, 8:25, 58, 10:30, 38, 12:45, 13:13, 14:7, 11, 17:21).
        І, як Батько Небесний, Ісус Христос на Голгофі з Хреста ще раз Підкреслив Єдність з Дівою Марією, Відкривши, що Вона – Його Духовна Дружина, тобто Небесна Мати – Рівна Йому Богиня. Тобто в Трійці Вона – Дух Святий. А Іоана Богослова Назвав Сином Божим замість Себе. Тобто, Апостол І.Богослов – є Небесний Син Діви Марії: «Жено! Це, Син Твій!», а Вона – Небесна Мати Іоанна: «Це, Матерь твоя!» (див. від Іоанна, 19:26–27). Таким чином, Ісус Христос на Голгофі Відкрив Трійцю Небесну: Отець – Ісус Христос, Син – Іоанн Богослов і Мати – Діва Марія.

         10. Існує помилкове тлумачення Звернення Ісуса Христа до Діви Марії: «Жоно!» як до «Жінки». Якби Він Вкладав такий сенс, те Звернення було б грубим і навіть ображаючим Матір, що абсолютно неможливо! Тому «Жоно» – означає «Небесна Дружина», Рівна Йому, – Богу–Отцю. Ще помилково говорять, що Другий раз Прийде Сам Ісус Христос, хоча Він Сказав, що Його вже не побачать, і Бог Прославить Його в Собі (див. від Іоана, 13:32, 16:10, 19:26).

          11. Діва Марія Слідувала за Ісусом Христом на Голготу і Несла ті ж муки, що і Ісус Христос, оскільки Вони – духовно Єдині (див. від Луки, 23:27–31, від Іоана, 19:25–27).

          12. Після того, як Ісус Христос Вознісся, на Апостолів зійшов Дух Святий (Сила Бога), і ніхто із сторонніх не міг бути з ними, а Діва Марія Була, бо Сповнилася Духом Святим ще при зачатті Ісуса Христа. Вона Утішала Апостолів і Наставляла знаходиться в постійній молитві і служінні (див. Діяння, 1:14, 5:13, Ісаїя, 66:13).

         13. Во ім'я Вищої Любові і Духовної Єдності Батька Небесного (Сина Божого) Ісуса Христа з Матір'ю Небесною Дівою Марією (Духовною Дружиною) – Ісус Назвав Своє Учення «ЄВАНГЕЛІЄ». Це означає з грецької мови: ЄВА в СОНЦІ, де ЄВА – МАТИ Марія і СОНЦЕ – БАТЬКО-СИН Ісус (від Марка, 1:15, 8:35, 10:29; порівняй з Об’явленням, 12:1 – «Дружина, Зодягнена в Сонце»). «Дружина, Зодягнена в Сонце» – означає Діва Марія (Дружина) Єдина з Ісусом Христом (Сонце), тобто Господь Ісус–Марія (Триєдиний Бог).

          14. Ісус Христос Обіцяє Її – Богиню Діву Марію (Духа Святого), як Утішника і Дружину (див. від Іоана, 14:16, 26, 15:26, 16:7–13, Об’явлення, 12:1–13), а також Сина Божого І.Богослова прислати в останній час (див. від Матвія, 24:29–31, від Луки, 17:24–25; Об’явлення, 10:11, 11:1–13). Тому Попередив, що хула на Духа Святого (на Іпостась Трійці – на Матір) не прощається (див. від Матвія, 12:31–32, від Марка, 3:28–29, від Луки, 12:10).

        15. Явища Діви Марії людству в ХХ столітті в Португалії (Фатіма, 1917 р.), в Єгипті (Зейтун, 1968 р.) і в Югославії (Межигір’я, 1981 р.), Її пророцтва, що виконалися, про долю Російської імперії і зцілення Нею людей також підтверджують Її Божественну Суть.
       16. Сонячна система (Земний світ) називається Матеріальним (Матерія – Матір і Я (Ісус Христос)), тобто створеним Небесною Матір’ю Марією і Небесним Отцем Ісусом. Це підтверджує Божественну Суть Діви Марії, що Вона – Богиня–Матір і Творець.

 

Первосвященики Кесуллоф і Вісанта

 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics