Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language  

«Моїм Духом Святим Народжена Істинна Християнська Церква Велике Біле Братство, і не помре Вона довіку! Бо пізнає Життя Вічну в Христу і Богу Живому, але не мертвому!»

     «Скоро Моя Дійсна Церква очиститься повністю від плевела, які підуть на "спалювання". Буде вистражданий зрілий урожай! Ці золоті зерна звернуться в Золоті Небесні Зірки – Моє Нове Небо! І 144 тисячі Нових Зірок! Логоси!»

 

«Всякий, що живе в кармі, – не може бути Моїм священиком. Священики – перебувають в Церкві, двадцять чотири години в добу! Моя Церква – Є Святилище Духу! Що не поганять – є провідники  Чистого Фохата Марії ДЕВІ Христос!

Моє Велике Біле Братство – Сузір'я Дійсного  Світла  Вогненної Любові Верховної Божественної Особи – Марії ДЕВІ Христос. Я – Агні, що Сходить з Небес! Посеребряться Променистим Світлом, що йдуть за Мною! Загоряться Фохатом Любові, Віруючі в Мене! Зіллються зі Мною в Золото, Обпалені в Горнилі Божих Страждань!»

 

                                                      Господь Марія ДЕВІ Христос. Останній Заповіт

 


 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online