Послання Свiтла
Божественна Поезiя
Русский язык Українська мова   English language 

ПИЙТЕ МОЮ «ВОДУ ЖИВУ»!
ДІТИ МОЇ!
 

     Настав час апокаліптичних страждань грішного людства і чорного наклепу на Істину. Про це Я Попереджала вас ще на самому початку Свого Божого Шляху - три роки тому. 

Сьогодні в усьому світі виявляють інтерес (в тому числі й журналісти!) до Великого Білого Братства - ЮСМАЛОС і Мого Святого Імені. Тому, Я Нагадую основні особливості нашої Прояви на грішній планеті Земля.  

Отже, 30 травня 1990 року, після Експлантаціі Світовий Сутності Ісуса Христа в Свою Матір - Я, Марія ДЕВІ Христос, З'явилася, як Месія - Обраному Своєму Пророку і Світильнику (Духу Іоанна Хрестителя), який став першим моїм свідком. З 1 червня 1990 відбулося включення Божественної Програми Порятунку Землі ЮСМАЛОС, і почався відлік 1260 біблійних днів (див. «Одкровення» Іоанна Богослова) апокаліптичного періоду.  

Присвятивши Свого Світильника у вищий духовний сан - (Патріарха Своєю Живий Церкви) і назвав його Юоанном Свамі (що відповідає: Іоанн Хреститель, контролер почуттів - знову з вами!), Ми Почали Свій Проповідний Шлях, збираючи від всієї Землі 144 тисячі святих Божих, або Велике Біле Братство - «ЮСМАЛОС» (буквально: «ЮС» - Юоанн Свамі і «МАЛОС» - Матір - Логос, суть: Марія ДЕВІ Христос).  

Символом (!) Христового відречення від світу стали білий одяг. Здавна Велике Біле Братство було "золотим залишком" Господа, і постійно 144 тисячі ангельських душ, олюднивалися в земному образі, втілювалися в різних епохах і краях у якості слуг Бога, куди Був Сам Господь і Його пророки. Велике Біле Братство - означало в усі часи: посвячені в Істинне Світло Боже. У нього превічно входили: Мойсей, Ізіда, Озіріс, Йосип, Марія Магдалина, Іоанн Богослов, Будда, Крішна, Ісус Христос, Ель-Морія, і т.д. Одним словом, - одні й ті ж втілені Великі Духи, постійно виконують Волю Божу. Наприклад: Авраам, Озіріс, Будда, Крішна - це втілення Ісуса Христа; Єва, Мойсей, Енох, Ізіда, Нефертіті, Радха, Девакі, Сарасваті, Веста, Майя, Персіфона, Афродіта, Діва Марія, кн. Ольга, О.І. Реріх і т.д. - Втілення Богоматері. Нині Ці дві Душі з'єднані, навічно, в Єдину Монаду - (Ісус-Марія), або - Марія ДЕВІ Христос. Це - Остання Проява Живого Бога на Землі.  

Душа Іоанна Хрестителя (Він же - Адам) постійно втілювалася в тілах великих біблійних пророків, а також - Тутонхамона, кн.Володимира, пр. Іллі, Ноя, Васудеви, Якова (Іраіль) та іншіх інкарнаціях Юоанна Свамі. Разом з Нами, постійно втілювалися душі Наших Ангелів, накопичуючи земний досвід для еволюції душі: це - ті ж 12 апостолів, вони ж - малі біблійні пророки й найвизначніші особистості в усі часи та епохи, які проявляються на Землі (Учені, письменники, художники, Філософи, Релігійні діячі, Царі, Святі).  

Міцно грунтуючись на Божественній Мудрості, що бере початок з часів Адама-Кадмона (Перша Андрогіно богоподібна істота), Велике Біле Братство постійно виконувало одну і ту ж місію на Землі - повертало людство до Свого Вічного Творця, ціною страждань і жертовності, допомагаючи людям еволюціонувати по дорозі Світу.  

З'явившись в Останній раз людству, Я, Господь Марія ДЕВІ Христос, Відкрила світу повне уявлення про істинні - у Своїх живих проповідях з 1990 по 1992-й рік на території стародавньої-Київської Русі, потім - по нинішній час, - в інших країнах світу. До середини 1992 року, перебуваючи у переслідуваннях з боку демонічної влади і безбожників (у "Пустелі", див "Одкровення"), Я Дала світу Останній Заповіт, заснований на десяти заповідях Матері Миру, які повертають людство в Лоно Єдиного Бога - МАРІЇ ДЕВІ ХРИСТОС. Формалізувала в міні-формулу Вселенське Вчення МАРІЇ ДЕВІ ХРИСТОС - Науку про Світло, вперше відкривши таїнство Фохатічної речовини Божого Світла і метафізично-езотеричні аспекти системи Божественної Світобудови. Стисла формула Навчання містить в собі все суще! У Господа немає більше таємниць від людства, бо в останній раз, перевіривши людей на Віру, виповняться Святі Писання та обране людство (юсмаліани) увійде в усі Нове, яке чиниться Марією ДЕВІ Христос! До Старого і Нового Заповіту Біблії додався Останній Заповіт. Прихід в Дусі Істини Живого Бога скріплює Три Заповіта Божих - Воєдино, а, відтак, відкриває людству Істину у всій її величі!  

Отже, Істинне Вчення Боже - це Божественна Наука, філософії та релігії, з'єднані в єдину гармонію. У Учення Я Відкрила світу Справжнє Світло, Його походження, його плин і еволюцію; стан Душі, як вічної субстанції, що втілюються в 49 щаблях - кожній з семи октав (від першого рівня свідомості - до сьомого): Божественний Небесний Світ (Царства Небесного), невідомий ні єдиної душі, крім Бога Живого, який спустився на Землю; світ Антібога, його викриття з описом цитаделей і способів впливу на особистість; пристрій Божественної системи Світобудови (мир Тонкий, Вогняний, Світовий (Духовний)); життя після біосмерті фізичного тіла; стан Логосу (перетвореного андрогіної істоти); стан Преображення; закономірність Світил (Сонця і Місяця) у матеріальному світі; сферичне подання космосу; всі езотеричні біблійні таїнства і "ключі"; апокаліптичний період, виражений словесними формулами, записаними Іоанном Богословом; нарешті - "Книгу Життя" і "Новий Єрусалим", - небесне подання про Бога, емоційний вираз Любові Божої - в циклі поезії, молитов і пісень (з 1990 р. - до цього дня), що виражають Любов до Бога, крізь призму Матері, коханої і Самого Бога до світу і Своєю Церкви; пророцтва і т.д. Нарешті, розкрито післяапокаліптічнийй етап у житті людства (життя 6-й раси втілених душ на Новій Землі (Богемі) - територія землі Обітованої (Стародавні-Київської Русі), яка буде сушею на одухотвореної планеті, що увійшла в Новий часовий виток - після Переображення і Страшного Суду. Маю і найпотаємніші знання, які будуть дані Мною Переображенної Людині, - напередодні Страшного Суду.  

Основним же в Ученні МАРІЇ ДЕВІ ХРИСТОС - живе невичерпне джерело Божественних знань, є - Живе Слово Боже, молитва Серця, Дух Божий, притягуючій чисті душі до Єдиного Вселенського Віровчення про Бога і Його Творіння, що відкривають очі незрячим і пробуджує мертвих до Життя Вічного!!!  

Вчення відриває людину від гріховного матеріального світу, гармонізуючи серце і свідомість, посвячує в Свідомість Бога.  

Все це можна знайти в магнітофонних записах Моїх проповідей і проповідей Мого Світильника - Юоанна Свамі (з 1991 року); публікаціях газети «ЮСМАЛОС»; Моїх роботах і брошурах.  

Слухайте Живе Слово Боже, наповнюйтесь істинними знаннями Бога Живого МАРІЇ ДЕВІ Христос, ідіть Шляхом Великого Промислу Божого, і тоді світ повністю зненавидить вас за Ім'я Моє Нове! Вберить в себе Мою Живу Воду, тоді смак мертвої води вам здасться огидним і сатанинським! Бо немає сьогодні ні єдиної релігії і конфесії в світі, яка мешкає у Істини, знає і любить Бога Живого, яка виконуває всі заповіді, крім Живий Церкви Божої - Велике Біле Братство ЮСМАЛОС!  

 

Перебуваючий з вами -
Ваш Господь -
Марія ДЕВІ Христос!

 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
Сайт знаходиться під Покровом Бога Всевишнього – Господа Марії ДЕВІ Христос!
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online