Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


 Фохатічне Звернення до землян 

         Невже ви не бачите, як непомітно опинилися в повній Темряві? Чому ви так жадібно поглинаєте Темряву, а Світла Божого, що зійшов з Неба на Землю: вас осяяти, не помічаєте? Ви живете в повному невігластві: вчені світу створили псевдонауку, можновладці - псевдосістему цінностей, державні мужі - псевдозакони, які не дають людині права на свободу духу і його розвиток.  

Ваше невігластво призвело до того, що ви повністю втратили орієнтацію в Космосі. Земля - це центр Всесвіту, а Сонце і Місяць - Світила, що обертаються навколо Землі і видалені на рівній відстані від Неї. І ця Істина - стара, як світ. А відстані в міжпланетному просторі - малі і доступні людині Землі, доступні для спілкування з Відкритим Космосом, доступні для його подорож по галактиці.  

Ви втратили сили і знайшли тяжкість, що не дозволяє вам бачити далі свого носа. 

Вас постійно обманюють: планетарне біополе забруднено темної перекрученою інформацією, цілі егрегори брехні і ненависті носяться навколо Землі, а ви ловите ці потоки і не в силах прийняти Справжню світлову Інформацію.  

Матір Світу - Спаситель Землі - Перебуває з вами 14 років. І весь цей час - Її труїть Темрява, щоб ви не отримали Справжні Духовні Знання про самих себе та Космос.  

У 1993 році темні рептилії Мене запроторили за грати, щоб приховати від світу Правду і Істину. 

Але Силою Волі Божої через 4 роки брама Ада відчинилася, і Я Вийшла з ув'язнення. Але з того часу, Я більше не Ходжу вільно серед людей і не Збираю їх в одне ціле, бо натовп не готова йти за Богом у Світ Вічного СВІТЛА. Я Обираю людей розуму, здатних бачити і знати Бога в Особі Матері СВІТЛА і Даю їм повну свободу Духа, що виходить від ЗНАННЯ.  

Подивіться, що сталося після 1993 року з вашим світом! У нього прийшло повне розкладання моральності, духовності і державності. Світ потонув у брехні і насильстві, агресії і хворобах, війнах і крові. І це тому, що ви самі зробили свій вибір: відмовилися йти Шляхом Світла, а кинулися слідом за Темрявою - в чорному вбранні.  

Збочення для вас сьогодні - норма, розпуста - норма, жадібність - норма, ненависть - норма і т.д. А ЛЮБОВ Істинна Божа для вас - божевілля. Ви її не знаєте і не бажаєте знати, відчувати, радіти і здійснювати Її Силою благо на Землі. Тому, ви стали рабами Темряви. Громадська думка в руках Темних сил, преса, ТV - все підпорядковано їх впливу. Ви хоч раз чули Мій Голос по ТV, або в пресі читали Моє Слово? Вам це заборонено, бо Князь Темряви, Дракон боїться Сили Слова Матері Миру Марії ДЕВІ Христос. Йому ненависно Саме Ім'я Моє. І ви йому підігруєте і повторюєте на повний голос. Ви живете в страху, і заціпенінні. У вас немає майбутнього. Воно - з'їдено Темрявою.  

Задумайтеся, земляни, чому ви стали так безпомощні, ким ви отруєні, чім засмічена ваша свідомість?  

На Вселенських Терезах, сьогодні, Зло переважує Добро. А це - ваша загибель. Ви давно не дивіться на світло та зірки, ви давно не живете в повній зв'язку з макрокосмом, бо самі дозволили темним зробити себе такими безсильним.  

Відкрийте очі і вуха, серед вас Перебуває Ваша Рятівниця - Дух Святий, Утешітельніця, Матір СВІТЛА - Творець Свєтов. Вслухайтеся у Моє Слово, вчитайтеся і зрозумійте розумом і серцем Істину Божу! Допоможіть планеті очиститися від засилля Темряви - не піддавайтеся Темряві, не піддавайтеся страху, обману, ненависті, брудної брехні, всьому, що щодня сиплеться брудним потоком на ваші бідні голови. Вберіть Світло, посміхніться Сонцю, помилуйтеся Місячним Сяйвом, станьте, нарешті, самими собою... Не дозволяйте вас більш обманювати і нав'язувати вам чужорідну лиху думку. Звільніться від зла, негативної енергії, агресії. Стати просто землянами, люблячими свою планету-Мати, яка рясно дає вам все необхідне для життя. Це сили Темряви відбирають у вас хліб, затишок, сенс життя, духовність і всебачення. Вони управляють вами, як хочуть, і скоро можуть зовсім знищити. Так, прокиньтеся ж від затяжної гіпнотичного сну! Плем'я драконів-рептилій вас приспало, А Я - Марія ДЕВІ Христос - Прийшла вас Розбудити Своїм Трубним голосом! Станьте зрячими! Скиньте з себе покривало Темряви, пізнайте радість спілкування з Живим Богом. Але не в мертвих храмах, а в серці! Бо немає святих вівтарів, ніж у вашому серці. А лукаві блудодії в рясах - затуманюють вашу свідомість, і без того, повне невігластва.  

Отже! Зробіть свій перший крок до Світла! Зверніться з Молитвою Світу до вашої Захисниці Матері Світу. Настала Моя Епоха. Й невичерпна Сила Божа Матері Світу зробить світ Чистим і Святим! Навчіться розпізнавати рептилій і більше не вірте їм, а видкривайте их відкрито. Цього вони бояться більше смерті. А для СВІТЛА смерті немає! Є вічна свідомість Дітей Світла і постійний зв'язок з Богом, Душею, в якій перебуває вся Вічність! Її потрібно тільки відкрити для себе. Земляни, станьте добрішими! Поверніться в єдность з природою, Земля - ваш рідний дім, та Її потрібно берегти і плекати. Чотирнадцять років Я Тримаю Її в своїх материнських долонях і Оберігаю від загибелі. Але потрібна і ваша допомога, жителі планети! Перестаньте знищувати Її запаси, і Вона віддасть вам сторицею! Незабаром на Землі буде кардинально змінюватися клімат, умови життя, - і це особливо відноситься до території Стародавньої-Київської Русі. Сюди З'явиться Божа Благодать. Бо Матір Богів постійно Фохатізіруе Простір Слов'янського регіону і Абсолютизує Планетарне полотно над Києвом. Київ так і перекладається: "Ки" - Енергія, "Єва" - Життя, тобто Енергія Життя, Енергія Матері, що народжує Життя. Повітря наповниться Чистим Сяйвом, і все темне відірветься геть - у безодню! Вода і повітря заіскряться первозданною прозорістью, і почнуться творитися чудеса Трансформації.  

Алхімія ЛЮБОВІ, яка Здійснюється Матір'ю Світу, - створить Переображення на Землі. У результаті Темрява підкориться Силі Світла. Які б грізні задуми не втілювали в життя темні, перемогти Матір СВІТЛА - неможливо, бо Сила Матері - в її єдності Духа і Плоті, Бога і Природи, в Її Кільцеподібні-Абсолютні частоті випромінювання. Темрява не зуміє пробити Щит Білій Матері. Бо у темних - все перекручене, штучне, а у СВІТЛА - все Істинне і Природне.  

Тому, Заспокойтесь земляни, спраглі самостійно зробити свій вибір у бік СВІТЛА! Кожен, хто звернеться до Матері Світу з Ім'я за Допомогою в Дусі, - отримає Силу і Імунітет проти засилля тимчасово насувається Темряви.  

Рептилії мріють запровадити мікрочіпи в організм людини і керувати нею, як роботом. Але Сила Матір Світла не дозволить Темряві вторгнутися в Святу Русь. Бо Плем'я Богів - це Святі русичі. Русичі - значить світлі, білі. Богатирська сила російських велетнів повернеться до вас, земляни. І всяка нечисть зійде геть з нашої планети. Згадайте свої колишні подвиги, душі росіян! Це темним було вигідно названа Стародавньо-Київську Русь - Матір міст руських - безликим словом "окраїна", "Україна". Хоча спочатку слово "окраїна" означало: ОКО РА. Є у вашої Батьківщини Ім'я: Русь. А це означає: Сяйво РА. І історія у вас - є, а бере вона свій початок із Гіпербореї. Крилаті Боги - це русичі. І Земля зберігає в собі таємні сховища-свідоцтва про Силу та Мощі вашої богатирської, про Культуру вашої цивілізації. Вселенська Акаша зберігає пам'ять про давнє славне плем'я - слов'яни. А темні приховують все, що пов'язано з Історією Русі, з таємними свідоцтвами про колишню Її Силу та Культуру. Візантійський культ, нав'язаний вам мечем і вогнем, нічого крім підступного спотворення Навчання Христа не приніс Росії, віднявши у неї колишню Силу і Славу. І це особливо очевидно сьогодні, коли навколо гидота запустіння на святих місцях, а люди повністю втратили зв'язок з Богом і Всесвітом.  

Коли здійснилася Таємнича Експлантація Матері Світу на Землю, Простір ожив, і Фохатична Сила з Неба наповнила собою все навколо. Весь Космос Відкрився і Зійшов на Землю. У тому місці, куди Зійшла Марія ДЕВІ Христос, навіть стіни вібрували так, що потужні світло-звукові хвилі оберталися навколосвітнім Потоком Фохата, випромінюючи Абсолютні Частоти. І це було Велике Знамення Духа Святого, що зійшов з Небес! Так відбувалася Алхімія Переображення Матері Світу, а Сила Її Духовна сховалася до Часу, часів і половини часу, щоб кожен, хто зрячий Її споглядав і відчував, а темний - виходив геть ...  

Нині Матір Світла Здійснює Алхімію Переображення планети Земля, та Її Богозадум буде виконаний в строки! УРА! УРА!

Уранія
25.04.2004

 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online