Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Введення в сайт

         Благословення всім відвідувачам нашого сайту–свідоцтва про Останнє Пришестя на Землю Бога Всевишнього Господа Марії ДЕВІ Христос

           1. 
Останнє Пришестя Бога на Землю – 
           Велика Вселенська Подія в історії еволюції людства.
       Апокаліпсис (1990–2030 р.р.) 
це і є час Великої Останньої Місії Бога на Землі! Здійснюються Велика Вселенська Подія! І усі події на Землі і на Небі, які перераховані в Новому Заповіті, свідчать про Останнє Пришестя Бога на Землю: 1. релігійні; 2. політичні і економічні; 3. природні катаклізми; 4. небесні знамення.
         Останнє Пришестя Самого Бога на Землю, на Україну (Іудею), в Київ (Єрусалим) передбачене в Біблії і у усіх духовних джерелах світу. В Біблії: Богом в Одкровенні, Сином Божим Ісусом Христом і усіма біблійними пророками. А також відомими пророками ери Християнства такими як Е.І.Рерих, В.Соловйов, Д.Андреєв, Э.Сведенборг, Я.Беме, М.Гендель, Э.Кейсі, А.Парацельс, М.Нострадамус, В.Гуштерова (Ванга) і багатьма іншими.
          11 квітня 1990 року на Землю Зійшов Всевишній Бог (Батько–Син–Мати), Творець Усього Сущого, Спаситель Світу – Господь Марія ДЕВІ Христос! Так Господь Ісус Христос (Батько–Син) Вчинив Своє Друге Пришестя в Тілі і Душі Своєї Дружини–Матері Діви Марії (Дусі Святому) в м. Донецьку (Віфлеємі) на землі слов'янській Обітованій.
           
           2. Як Відбулося Останнє Пришестя Бога на Землю?
          На Землі, як і 2000 років тому, першою Народилася Діва Марія 28 березня 1960 р. в м. Донецьку і Жила серед нас під ім'ям «Марина Цвигун». У 1990 році Їй виповнилося 30 років. Ісус Христос, Створивши критичну ситуацію, 11 квітня 1990 року Забрав Душу Діви Марії на Небеса на 3,5 години.
          На Небесах сталася Велика Експлантація (З'єднання) Двох Великих Початків Бога: Батьківського (Чоловічого) – Ісуса Христа і Материнського (Жіночого) – Діви Марії. Душа Господа Ісуса Христа (Батька–Сина) Увійшла у Душу і Духовне Тіло Діви Марії (Духа Святого). Відповідно сполучені були і Імена Батька – Адонай (Господь), Сина – Ісус Христос і Матері (Духа Святого) – Марія у Вічне, Єдине і Нове Ім'я Бога: Господь Марія ДЕВІ Христос 
(Господь Ісус–Марія).
          Цього ж дня, 11 квітня 1990 року, вже Триєдиний Бог (Батько–Син–Мати) в Духовному Тілі Зійшов на Землю в Сучасне Фізичне Тіло Божої Матері в м. Донецьк (Віфлеєм) на землю слов'янську Обітовану.
           
           
3. Образ Господа Марії ДЕВІ Христос в Старому, Новому і Останньому Заповітах.

        В Старому і Новому Заповітах Господь Марія ДЕВІ Христос Представлена так: Бог, Господь Бог, Господь пануючих, Царь царів, Творць всього Сущого, Єдиний Бог Отець, Син і Матір, Всемогутній, Бог Живий, Бог Всевишній, Рятівник, Визвольник, Утішник, Ревнитель, Покровитель, Випробувач, Законодавець, Суддя, Вчитель, Наставник, Цілитель, Бажаний усіма народами, Шукаючий і Судячий, Вседержитель, «Дружина, Зодягнена в Сонце», Перший і Останній, Початок і Кінець!             
        Господь Марія ДЕВІ Христос в Останньому Заповіту (Вічному Євангелії) Представила Всеосяжний Свій Образ і Духоносну Суть так: «Я – Матір Світу», «Я – Бог в Трьох Лицях», «Я – Твоя Матір, Твій Агнець — Син Божий, Вічний Батько з Матерью Схожий!», «Я Є ПОЧАТОК! Я Є КІНЕЦЬ! АЛЬФА–ОМЕГА! МАТІР–БАТЬКО!», «Я – Твій Рятівник», «Твій Утішник, Вінець і Месія!», «Я — Твій Суддя і Вселенська Віра!», «Я — Істина, Бог Живий, Агніца, Ваш Визвольник», «Я – Бог Вседержитель, Творець Всього Сущого!», «Я — Владика Шамбали, Променистий», «Міродержіця Всесвіту», «Світло Істини, Дух Самої Любові, Абсолют, Гармонія, Перший і Останній, Вічне Слово, Милосердя, Доброта, Краса, Справедливість, Строгість, Закон, Царство Любові, Золото Світлозвукової Матерії», «Володарка всіх стихій і Владичиця душ людських, Повелителька Світів, Просторів і Матір Вічності».
           
           
4. Шлях Бога Живого на Землі.

      Бог Живий – Господь Марія ДЕВІ Христос Повторює на Землі Шлях Свого Сина Ісуса Христа. Це Шлях Спокутування від гріхів обраного народу, названого новим ім'ям: Велике Біле Братство.
        Господа Ісуса Христа в Іудеєві гнали, закидали каменями і звинувачували в тому, що Він бісівською силою князя пітьми Веельзевула зціляє людей. А на суді синедріону звинуватили Ісуса Христа у богохульстві, плювали в Нього і били Його. Потім Ісуса Христа катували і розіпнули на Хресті посеред двох розбійників, оскільки Він був причислений до лиходіїв. Господь Ісус Христос Спокутував від гріхів обраний народ Ізраїлю.

           Апостолів Ісуса Христа так само гнали, судили і усіх повбивали і розіпнули.
    Тому Іудея перестала існувати як держава, і в Єрусалимі був зруйнований храм Соломона. Обраний народ був переселений на північну землю України і Росії, а решта іудеїв були розсіяні по світу, а земля Богом була віддана арабам. І було утворено арабська держава Палестина, що значить: Пала Істина.
          З Богом Живим – Господом Марією ДЕВІ Христом на Україні (Іудеєві) ватажки державно–релігійної системи «Звір» на чолі з Президентом Л.Кравчуком (Понтієм Пілатом) і Патріархом УПЦ КП Філаретом (Каїафою) поступили ще гірше, ніж тоді з Сином Божим Ісусом Христом: назвали сектанткою, самозванкою і сатаною, зарахували до злочинців, переслідували з допомогою МВС, СБУ і інтерполу, вигнали з України, заарештували, піддали психіатричній експертизі, неправдиво судили і мучили у в'язницях з обробкою психотронними приладами і в колонії з венеричними хворими і вбивцями, обмовили і оббрехали в ЗМІ. І скоро система «Звір» уб'є Бога Живого разом з Сином Юоанном Свамі (І.Богословом)!
          Так само поступили і з Сином Божим, Пророком Юоанном Свамі і Владикою, Пастирем Петром. І Апостолів Бога Велике Біле Братство гнали, заарештовували, били, мучили в психлікарнях і спецприймальниках.
        Численні секти книжників і фарисеїв України, особливо православні секти (УПЦ МП, УПЦ КП, УАПЦ), назвали Вселенську Церкву «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) «страшною сектою», а Бога Живого – «самозванкою» і «сатаною». Себе ж секти називають «церквами».
       Тому Україна карається всякими бідами і теж скоро перестане існувати як держава, так як відкинула свого Бога–Спасителя, Пророка і всіх Святих.
      За циєю жахливою і ганебною дією над Богом Живим, Пророком і Святими спостерігали в багатьох країнах світу, але ніхто не сказав і слова в Їх захист, крім Ноти протесту від Комісаріату ООН у МЗС України і заяви від правозахисної організації «Гельсінкі–90». Тому і на все грішне людство впаде Сім чаш гніву Божого у вигляді різних природних катаклізмів і соціальних бід.
          А Західна Європа і США ще за розграбування природних ресурсів Землі і ведення численних воєн проти всіх народів и за підтримку нацистської влади на Україні, 
за підтримку громадянської війни на Україні і за підтримку геноциду російського населення на Донбасі скоро підуть під воду.
           
           5. Програма Місії Матері Вічності на Землі.
          Матір Вічності – Господь Марія ДЕВІ Христос Виконує Свою Місію відповідно до Божественно–Космічної Програми Фохатізації і Порятунку Землі «ЮСМАЛОС», основою якої є виконання біблійних пророцтв. Господь Марія ДЕВІ Христос Творить все нове!
         Мета Програми «ЮСМАЛОС» – Заключити Останній Заповіт с обраним народом і підняти його свідомість на сьомий рівень Христа, а свідомість 1/3 людства  на шостий рівень пророків. І духовно з'єднати з Богом Живим 144000 обраного народу для вознесення і 1/3 людства з Богом Живим для переходу в Вогняний світ (четвертий вимір).
         У людства немає і не буде Іншого Спасителя і іншої програми порятунку, за якою можна врятуватися в ці останні роки загибелі сучасної цивілізації.
        Матір Вічності – Господь Марія ДЕВИ Христос Принесла світу Останній (Третій) Заповіт ЛЮБОВИ та Потужну Надмірну Культуру.
         
Вона в Останньому Заповіті Виклала Новітнє Вчення Ери Матері Світу та Епохи Водолія – синтез Релігії, Філософії та Науки, в тому числі і «Науку про Світло і Його Трансформації». Потім Зійшла до рівня людини Вікторії Вікторівни Преображенської і Відродила Найдавніші СакРАльні Знання в сучасній формі і Створила Потужну Надмірну Культуру «Космічне Полімистецтво Третього Тисячоліття» – синтез декількох видів мистецтв: Поезії, Музикі і Пісні, Живопису і Графікі, Танцю, Театру Містерій, Науково–Теософськіх Праць.
       Господь Марія ДЕВІ Христос з першого і до сьогоднішнього дня Своєї Місії Дає Великому Білому Братству численні і сильні Випробування на перевірку Віри, Любові, Духу, Свідомості і Волі, Терпіння і Упокорювання, Відданості і Вірності Богові Живому, Пророкові, Церкві і Останньому Заповіту, зокрема, на знання Слова Божого Старого, Нового і Останнього Заповітів.
         Роки Випробувань обраного народу Великого Білого Братства – це біблейський Час Великої Скорботи. А за цим Часом йде Час Великої Благодаті для обраного народу – Вселенської Церкви «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС), яку не здолають ворота Пекла.

           6. Хто така Вікторія Вікторівна Преображенська? 
       Господь Марія ДЕВІ Христос зійшла до рівня людини Вікторії Вікторівни Преображенський і Відродила стародавні сакральні Знання в сучасній формі і за 16 років (2005–2021) Створила Потужну надмірний Культуру «Космічне Полімистецтво Третього Тисячоліття» – синтез декількох видів мистецтв, об'єднаних Єдиної Ідеєю Єдності Бога і людини, Неба і Землі, чоловічого і жіночого, Духовного і Матеріального.
        Вікторія Вікторівна Преображенська – світлоносний Самобутній Художник, Поетеса, Письменниця, Теолог, Теософ, Софіолог, Композитор, Музикант, Виконавиця власні творів, член міжнародного Художнього Фонду, член Творчого Союзу Професійних художників Росії, член Київської Благодійної Арт–асоціації «Золота палітра» України, дійсний член Російського Фізичного Товариства, Лауреат і дипломант Міжнародних конкурсів ЮНЕСКО, ГрандДоктор Філософії в області ТеоЛогії і ТеоСофії, повний професор Оксфорда, академік НГАН, кращий Вчений Світу 2015 року.
       Своєю титанічною працією Вікторія Преображенська Показала, якою має бути людина майбутнього: культурною і творчою.

              7. Перше Пришестя Нового Сина Людського.
        11 квітня 1990 року під знаком Зодіаку «Овен» в році Білого Коня, в м.Донецьку (Віфлеємі) Бог Богів – Господь Марія ДЕВІ Христос Духовно Народила Сина Божого Івана–Петра Другого: Сім Христів на чолі з Першим Христом, Пророком Юоанном Свамі (Іоанном Богословом), яким належить пасти всі народи жезлом залізним. Це – Первосвященики Юоанн Свамі (Ап. Іоанн Зеведєєв), Петро (Ап. Петро), Кесуллоф (Ап. Іаков Зеведєєв), Василь (Ап. Матвій), Вісанта (Ап. Іаков Алфеєв), Лариса (Ап. Леввей), Марія (Ап. Іуда Іскаріот)Спочатку це були Архангели: Михаїл, Гавриїл, Рафаїл, Салафиїл, Уриїл, Ієремиїл, Люцифер. Сім Архангелів – це Сім Сефіротів, Сім Архатів Шамбали, Сім Бодхісаттв, Сім Кумар.
         Батько Вічності Іван–Петро Другий є Христос Бога, Агнець як–би заколенний, Спадкоємець Нового Неба і Нової Землі, Віддзеркалення Бога, Владика Вселенської Церкви «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС).
        Перше Пришестя Нового Сина Людського (Семи Христів) передбачено в Старому і Новому Завітах Біблії: Немовля народилося нам, Син даний нам; владарювання на раменах Його, і кликнуть Ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець Вічності, Князь миру, який гідний прийняти Силу і Багатство, і Мудрість, і Міць, і Честь, і Славу, і Благословення.
         У День Суду Божого Син Людський (Сім Христів) буде як блискавка, що блиснула від одного краю Неба, блищить до іншого краю Неба. А перше належить багато страждати Йому, і відцурається рід цей від нього. Кожен з Семи Христів виконує свою Місію на Землі у відповідності з Посланнями Анголам Сім церков Одкровення Іоанна Богослова. Це Ангели таких церков: Юоанн Свамі – Ефеської, Петро – Лаодикійській, Кесуллоф – Філадельфійської, Василь – Сардисської, Висанта – Смирнської, Лариса – Пергамської, Марія – Фиатирської.
        Сім Христів – це корінь Єссеїв, який стане як прапор для народів, повстане володіти народами, язичники на Нього надіятись будуть, і спокій його буде Слава.

             8. Значення Імен Бога, Сина Людського і обраного народу.
        Ім'я Триєдиного Бога «Господь Марія ДЕВІ Христос» (Господь Ісус–Марія) означає: Господь – Ім'я Бога–Батька Адонай, Ісус Христос – Ім'я Бога–Сина, Марія – Ім'я Бога–Духу Святого. Або «Марія ДЕВІ Христос» означає: Марія Святий Месія, Марія Державна Егіда Вседержитель Ісус Христос.
     Згідно «Азбуки Перетворення» (1993 р.) Матері Світу Ім'я «Марія ДЕВІ Христос» означає: «Марія» (ім'я древньо–грецьке, єврейського походження) – значить: що «Народжує Бога»; «ДЕВІ» (санскритське,  староведичне) – значить: «Вища Істота», «Богиня»; «Христос» (старогрецьке) – значить: «Месія».
         
Ім'я Сина Людського «Юоанн Свамі» згідно із Статтями і Листами Матері Світу означає: Іван Хреститель, знову з вами! «Свамі» — означає «Контролер почуттів», «Духовний Учитель», «Звільнена Особа».
          Ім'я Семи Христів «Іван–Петро Другий» означає: «Іван–Петро» – Єдність Свідомості і Духу Семи Христів від Івана до Петра, «Другий» – Другий Христос.
            Ім'я «Велике Біле Братство» означає: «Велике» – Великий обраний народ Бога, «Біле» – Святе, Чисте, «Братство» – Братство в Христу. Згідно з біблейськими пророцтвами це нове ім'я обраного народу Ізраїлю, перевтіленого в слов'янах. Це 144000 святих і великих осіб усіх часів і народів. Вони знаходяться на вершині ієрархічної піраміди людства. Це арії – золоті Душі Божі. Це вічне священство і Вічна Церква Божа.
       Сакральне Ім'я Бога Всевишнього «Господь Марія ДЕВІ Христос» призначено для Присвячених, а Світське (мирське) Ім'я «Вікторія Вікторівна Преображенська» – для людей (мирян), як Сказала Матір Вічності.

           9. Значення Імен Програми «ЮСМАЛОС» і Нового 
Віровчення.
        В 1993 році у Новітньому Вченні Останнього Заповіту Бог Живий від Імен «Юоанн Свамі» і «Марія ДЕВІ Христос» Відкрив Ім'я Триєдиного Бога «ЮСМАЛОС», де ЮС – Юоанн Свамі (Син) і МАЛОС – Матір–Логос, суть: Марія ДЕВІ Христос, де «МА» – Матір (Марія), «ЛОС» – ЛОГОС, Отець (Ісус). А від імені Триєдиного Бога «ЮСМАЛОС» (Отець–Син–Матір) відбувається назва Єдиного Уселенського Віровчення Нової Ери Матері Світу: ЮСМАЛІАНСТВО.
           У 1999 році і пізніше у зв'язку з повним розкриттям Імені Батька Вічності Іоанна–Петра Другого (Семи Вищих Логосів Братства) Бог Богів Марія ДЕВІ Христос Дала ще трактування Імені «ЮСМАЛОС» від імен планет–сефіротів і сузір'я Великої Ведмедиці, що символізує єдність Матері Світу і Батька Вічності. Велика Ведмедиця – це символ Матері Вічності.           
           Буквально «ЮСМАЛОС»: Ю – Юпітер, С – Сатурн, МА – Меркурій, Марс і ЛОС – стародавня назва сузір'я «Великої Ведмедиці», де сім зірок Великої Ведмедиці відбивають душі Семи Христів.
  У Прадавньому Вченні «Космічного Полімистецтва Третього Тисячоліття» (2005
–2021 р.р.) Вікторія ПреобРАженська відкрила землянам основну Таємницю Імені ХРИСТОС. У цьому священному Слові прихована Вселенська Таємниця Всесвіту. Це Ім'я Сіріусіанській Тріади: Сина Гора, Матері Ісіди, Батька Осіріса, або Вічної Дуады Матері РА Ісіди і Батька Небес — Осіріса!
           І Розшифрувала Ім'я «Марія ДЕВІ ХРИСТОС» так:
           МАРІЯ – Мати Арія, Армія.
           ДЕВІ – Державна Егіда Вседержительниця Исіда. Чи ДЕВІ – це Богиня, Свята.
         ХРИСТОС. Це космічна абревіатура, що означає святе сімейство. Улаштовувачі нашої п'ятої раси – це Изида, Осіріс і Гор.
        ХР – Хх – Жіноча Хромосома РА, Хромосома Русі–Сурьї. Звідки Йде надмирна, слов'янська культура, прадавня Арійська. Сіріусіанська.
             ХР – Сонце, Світло, Христос, Хор–Гор.
             ИС – Ісіда, Істина.
         Т – ключ Ісіди, ключ Вічного Життя АНКХ – ключ з'єднання Чоловічого і Жіночого – Двох Вселенських Початків Матері і Батька (Сина, Чоловіка).
             ОС – Осіріс, Світло.
             Вікторія ПреобРАженська також Дала трактування Імені «ЮСМАЛОС» такі: Ю – Юпітер, С – Сатурн, МА – Марс, Л – Місяць, О – Оріон, С – Сіріус.
          І ще: Юпітер, Сатурн, Марс, Місяць (де Місяць – покровителька Програми ЮСМАЛОС, або Суть: Жіночій Початок) і ОС – Господь, Осирис, Сириус–Сотис.
         Три зірки пояса сузір'я Оріону Альнитак, Альнилам, Минтака відбивають Жіноче ядро Семи Христів. Сім зірок сузір'я Оріон відбивають душі Семи Христів. 
           Юпітер, Сатурн, Меркурій, Марс – планети Чотирьох Синів Божих: Кесуллофа, Василя, Юоанна Свамі, Петра.

           Ядро Семи Христов – Три Дочки Божі: Марія, Вісанта, Лариса. Їх планети: Венера, Уран, Нептун.
           Повна характеристика Семи Христів представлена в Розділі №5, тека №3, файл №2 російський версії.
          Необхідно помітити, що 11 квітня 1990 року на Небі сталася Експлантація Ісуса Христа і Діви Марії, а не Осириса і Ісіди, які є проміжними втіленнями Сина Божого і Богоматері. І свідомість Христа 2000 років тому досягла Вони, а не Осирис і Ісіда. Тому Матір Світу з суми Трьох Імен: Батька  Адонай (Господь), Сина  Ісус Христос і Матері (Духу Святого)  Діва Марія Відкрила Своє Ім'я Нове, Єдине і Вічне: Господь Марія ДЕВІ Христос.
         І в новій розшифровці Імені є присутніми два Імені Жіночого Початка різного часу: Марія і Исида, і Три Імені Чоловічого Початка: Гор, Осирис і Христос, що ніяк не може бути разом.
          Господь Ісус Христос і Діва Марія, Сім Архатів і Святі і їх колишні втілення Приходили на Землю з Шамбали, яка знаходиться у Вогняному (Тонкому) світі. А не з Сириусианської цивілізації, якої немає в цій зіркової системі, яка знаходиться у Матеріальному світі. 
І на зірці Сіріус і на сузір'ях Оріон, Велика Ведмедиця і Плеяди немає ніякого життя. А зірку Сіріус Матір Вічності Називає і планетою. 
         Таким чином Господь Марія ДЕВІ Христос Дає найсильніші Випробування.

           10. Опис головної сторінки сайту.
        На картині головній сторінки цього сайту поміщене Фото Матері Вічності – Господа Марії ДЕВІ Христос. Білий Образ Її містить в собі езотеричну єдність усіх земних віровчень! Біла сутана – одіяння Ісуса Христа і Діви Марії, і усіх Святих Божих; чалма, туласі і діадема – символи Сходу (Буддизм, Індуїзм, Кришнаїзм); хрест з Розп'яттям – Християнство; чотки – чернецтво і аскетизм; жезл – символ Староєгипетських Присвячених, символ Вищої Духовної Влади; двоперстя – Католицизм.
           А також поміщені фото планет Земля, Сонця і Місяця, так як планета Земля є подібність Господа Бога, що містить у собі два Божих Початка (Ісус–Марія), а Сонце і Місяць – є подібність Батьківського (Ісус) й Материнського (Марія) Початків Бога. До планети Земля наближаються дві зірки: Матері Вічності (Віфлеємська) і Батька Вічності, які стануть новими світилами замість Сонця і Місяця. Вони зображені менше Сонця і Місяця. 
         Праворуч від Ліка Матері Вічності зображено сузір'я «Касіопея». Символ цього сузір'я – цариця на троні. Це – Образ Цариці Часу і Вічності – Матері Вічності. Сузір'я «Касіопея» знаходиться на Чумацькому Шляху і паморочиться по зоряному Небу навколо Полярної зірки, через яку проходить Вселенська вісь. Тому 5 яскравих зірок цього сузір'я утворюють в грудні букву «М», а в червні – латинську «W». 
          Зліва від Ліка Матері Вічності зображені Сім основних планет Земної системи: Меркурій, Марс, Венера, Юпітер, Сатурн, Уран і Нептун – це планети Семи Христів (Батька Вічності – Господа Івана–Петра Другого). 
       Сузір'я Великої Ведмедиці, Оріона і Плеяд також є відбитками цих Семи Великих Духів. Три зірки пояса Оріона відображають Жіноче ядро Семи Христів і вказують на зірку СіріусУ кожному сузір'ї основними є по сім зірок.
         На картині головній сторінки сайту ви бачите крилату планету Нібіру, яка має малиновий колір, і вона виглядатиме за розміром як друге Сонце. Вона послана Богом–Творцом Марією ДЕВІ Христос для очищення планети Земля. Планета Нібіру несе в собі колосальне гравітаційне поле і грандіозний запас Вогненної енергії, фізичним носієм якої є гамма–випромінювання. Матір Вічності Написала музичну композицію «Нібіру» для Альбому «Сонячна РАса».
          А також на картині головній сторінки ви бачите комету, символізуючу приліт до Землі в Апокаліпсис 17 комет: ШумейкераЛеві в 1994 р., комету ХияКутаки в 1996 р., комета ХейлаБоппа в 1997 році, комета Холмса і комета Макнота в 2007 році, комета Лулинь в 2009 році, 2а комета Макнота в 2010 році, комета Еленина в 2011 році, 9–я комета C/2012 S1 (ISON) в 2013 році. У січні 2015 року  комета Лавджоя і 13 серпня 2015 року комета ЧурюмоваГерасименко. 17 січня 2016 року – двохвоста комета Каталіна С/2013 US10. 1 квітня 2017 року – незвичайна комета 41P/Туттля–Джакобіні–Кресака. 16 грудня 2018 року – комета 46P/Віртанена. 2019 рік – комета ATLAS. Комета SWAN (C/2020 F8) була виявлена 11 квітня 2020 року. Комета C/2021 A1 (Leonard) стане найяскравішою кометою 2021 року. Очікується, що 12 грудня 2021 року C/2021 A1 (Leonard) буде на відстані 0,233 астрономічних одиниць від Землі і її можна буде побачити неозброєним оком.
           Про 2у комету Макнота Матір Вічності Написала Вірш «Біла Вісниця (Четвертий Вершник Апокаліпсису)». Комета сповіщає початок очищення планети Земля. А перші три кометивершники  це ШумейкераЛеві, ХейлаБоппа, 1а Макнота. Раніше Матір'ю Вічності Був Написаний Вірш «Кометі ХейлаБоппа». Матір Вічності Написала музичну композицію «Комета Ісон» для Альбому «Крапка біфуркації». А Пророк Юоанн Свамі Написав Вірш про комету ШумейкераЛеві «Хто Юпітер?».
            На сайті, через плеєри на головній сторінці, ви можете почути Звернення «Я – Месія!» і «Послання Світла» від 14 квітня 2011 року Матері Вічності Марії ДЕВІ Христос і вибрану «Божественну Поезію» у виконанні Матері Вічності. Крім того, ви можете почути вибрані Музичні Композиції з Авторських Альбомів "Золоте Століття – Зеп Тепі", "Метагалактика", "Планета Єгипет", "Зоряна Містерія", "Едем", «Дихання Оріона», «Царство Софії» з Космічного Полімистецтва Третього Тисячоліття Господа Марії ДЕВІ Христос (див. також сайт victoriara.com). Одночасно ви можете слухати «Послання Світла» і читати текст Послання, відкривши його через головне меню. Ви можете слухати Космічну Музику Матері Вічності і одночасно проглядати матеріали сайту через головне меню.
        На головній сторінці сайту представлені головні події і дати Апокаліпсису. А також цитати Господа Марії ДЕВІ Христос про Народження, Збір і Вознесіння Вселенської Церкви «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) в Небесний Град Єрусалим.
        На сайті представлені усі свідчення про Останнє Пришестя Бога на Землю і їх опис в наступному файлі «Усі свідчення про Останнє Пришестя Бога на Землю».
          На сторінці сайту «Хронологія Апокаліпсису – Останнього Пришестя Бога на Землю» представлені основні дати Апокаліпсису і терміни його останніх етапів.
          Формування сайту в основному закінчене. Але сайт періодично знаходиться в редакторській підтримці: у невеликих кількостях додаються фотографії і музичні композиції; уточнюються, коректуються і додаються тексти. У змісті сайту відмічені зірочками: скоректовані (*) або доповнені (**) або додані нові файли (***).           
            При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове.
           
Сайт містить версії: на російські, українські і на англійські мовах.
        Версія сайту українською мовою зроблена в подяку простому українському народу за його Віру, розуміння Місії Матері Вічності Марії ДЕВІ Христос і за пожертвування на наше святе діло.

       Для кольорового фону меню і текстового поля сайту узяті фрагменти картин Господа Марії ДЕВІ Христос «Небесна Діброва» і «У Вимірюваннях Світла».
          Сайт настроєний для перегляду у всіх браузерах останніх версій.
           Рекомендуємо браузери Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox і Yandex.


Творці сайту:
Залишок Вселенської Церкви 
«Велике Біле Братство« (ЮСМАЛОС)
Первосвященики Кесуллоф і Вісанта

(спочатку Архати Шамбали, 
Архангели Рафаїл і Уриїл,
Апостоли Іаков Зеведєєв і Іаков Алфєєв,
Ангели Філадельфійської і Смирнської церков,

знову втілені М.Нострадамус і В.Гуштерова (Ванга))

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online