Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


Здійснення Івана–Петра Другого
через численні перевтілення
у всіх народах і епохах
        Матір Світу Марія ДЕВІ Христос в Останньому Заповіті підводить підсумки шляху Івана–Петра Другого і Великого Білого Братства на цій Землі. Ось, як про це сказано в Посланнях Господа:
        "Отже, перш ніж Перетворитися в Особу Бога Живого і Перетворити Своїх дітей Логосів Небесних, Господь Творець Пройшов Свій Шлях на Землі, в земних Образах, що олюднилися. Те ж саме було зроблено і Його дітьми – ангелами. Адже все Небесне – стає земним, а земне, рано чи пізно, Небесним!"
(Послання "Немає нічого таємного...")

       "Відвіку "Велике Біле Братство" було "золотим залишком" Господа, і постійні 144 тисячі ангельських душ, що олюднилася в земній зовнішності, утілювалися в різних епохах і краях як слуги Бога, куди Був Сам Господь або Його Пророки. "Велике Біле Братство" – означало у всі часи: присвячені в Дійсне Світло Божий. У нього вічно входили: Мойсей, Ізіда, Озіріс, Йосип, Марія Магдалина, Іоанн Богослов, Будда, Крішна, Ісус Христос, Ель–Моріа і так далі Одним словом, – одні і ті ж втілені Великі Духи, що постійно виконують Волю Божу.
      Міцно грунтуючись на Божественній Мудрості, що бере почало з часів Адама–Кадмона (Перше Андрогинна Богоподібна Істота), Велике Біле Братство постійно виконувало одну і ту ж Місію на Землі: повертало людство до Свого Вічного Творця ціною страждань і жертовності, допомагаючи людям еволюціонувати по шляху Світла".
(Послання "Пийте Мою "Воду Живу") 

        "У тілі Ізіди, в давнину, Я особисто здійснювала посвячення у великі таїнства чистих святих, зводячи їх в одну з сорока таємних кімнат Піраміди Хеопса".
(Послання "Це ви повинні Знати, Діти Мої!")

      «Сьогодні на планеті зі Мною перебувають всі Архати з Білої Шамбали. А Тибет — більш не робить світлоносного впливу на світ, бо всі Світлі Сили збираються вже наяву, — в матеріальних тілах дійсних представників Великого Білого Братства.»
(Послання «Це ви повинні знати, Діти Мої!»)

        У біблейський період на Землі Утілювався Господь Бог в розділених Двох Початках (Чоловічому і Жіночому) і Сім Архангелів, які в Апокаліпсис першими на Землі зверху народжені Христами: Синами і Дочками Божими. Узагальнене Ім'я Семи Христів: Іван–Петро Другий. Сім Архангелів на Землі входили до числа 12 голів колін, 12 малих пророків і 12 Апостолів.
          Основні біблейські втілення Архангелів були наступними:
          1. Юоанн Свамі (Михайло): Авель, Сім, Мелхиседек, Іаков (Ізраїль), Іуда, Аарон, Гофоніїл, Давид, Ефам Езрахит, Ілля, Ісус Іоседеков, Іуда (Маккавей), Мардохей, Ієзекиіль, Данило, Малахія, Йосип, Іоанн Хреститель, Іоанн Зеведєєв (Богослов). 
       2. Марія (Люцифер): Каїна, невістка Ноя, Рувім, Маріам, Хазва, Девора, Дівона,
Саул, Ахав, Ховає, Авдій, Ірод, Іродіада, східний мудрець, Іуда Іськаріот, Марія Магдалина. 
           3. Петро (Гаврило): Сиф, Іафет, Йосип, Ор, Фолу, Ієффай, Нафан, Езекия, Седекия, Іона, Петро. 
      4. Кесуллоф (Рафаїл): Каїн, Ламех, Хам, Ханаан, Лот, Ісав (Єдом), Левій, Елеазар, Аголіав, Фінєєс, Гедеон, Соломон, Навуходоносор, Олоферн, Рабсак, Севна–царедворець, Єлисей, Іов, Кір, Ездра, Нєємія, Зоровавель, Товіт, Товія, Седрах, Аман, Ананія, Шемаїя Нехеламітянін, Саллум, Ієхонія, Іоаким, Еліаким, Еман Езрахит, Асаф, Захара, Ірод четвертовластник, Іаков Зеведєєв.
        5. Василь (Салафіїл): син Адама, Сімеон, Іфамар, Веселіїл, Варак, Валаам, Нафан, цар Тірський Хирам, Хирам–майстер, Санаваллат, Навуфей, Хелем, Аггей, Матвій.
          6. Вісанта (Уріїл): дочка Адама, невістка Ноя, дочка Лота, Бен–Аммі, Завулон, Авіуд, Вілдад, Аод, Урія, Хура, Гиезій, Суламіфь, цариця Савська, Авденаго, Севна–писець, Ганна (дружина Товіта), Осія,
східний мудрець, Іаков Алфєєв.
         7. Лариса
 (Ієреміїл): дочка Адама, невістка Ноя, дочка Лота, Моав, Іссахар, Надав, Самегар, Валак, Еліфаз, Іоах, Місах, Хен, Іоїль, східний мудрець, Іуда Алфєєв.
          Крім того, сім Архангелів були втілені за часів царя Артаксеркса і були наближеними до нього. Це – Каршена, Шефар, Адмафа, Фарсис, Мерес, Марсена, Мемухан – сім князів Персидських і Мідійських, які могли бачити особі пануючи і сиділи першими в царстві, а також були одночасно сім'ю євнухами і служили перед лицем царя Артаксеркса: Мегуман, Бізфе, Харбоне, Бігфе і Авагфе, Зефар і Каркас.
          Сім Архангелів утілювалися за часів царя Антіоха Єпіфана як Маттафія, син Іоанна, сина Симеонова, священик з синів Іоаріва з Єрусалиму; жив він в Модіне. У нього було п'ять синів: Іоанн,
званий Гаддіс, Симон, званий Фасси, Іуда, званий Маккавей, Елеазар, званий Аваран, Іонафан, званий Апфус. Їх подвиги в захист Закону Божого описані в 1–й Маккавейської книзі. А також їх втіленнями були сім синів з Матер'ю, які були примусені царем їсти недозволене свиняче м'ясо, і були мучимі бичами і жилами. Але вони не підкорилися. Всі вони з Матер'ю прийняли мученицьку смерть через четвертування і спалені були на сковородах і в казанах. Їх подвиг в захист Закону Божого описаний в 2–й Маккавейської книзі.
         У новозаповітний період на слов'янській землі Місію Ісуса Христа Продовжила Діва Марія з 12 Апостолами і 144 тисячами народу Ізраїлю. Вона, Либідь, – Засновниця м. Києва разом з Апостолами І. Богословом (Києм), Петром (Щеком) і Іаковом (Хорівом). Пізніше, в 988 році за прикладом кн. Ольги (Діви Марії), кн.Володимир (І.Богослов) похрестив вибраний, вже слов'янський, народ в Християнство на Старо–Київської Русі. Синами кн.Володимира Великого (Давида, І.Хрестителя) були сини, втілені душі з числа 12 Апостолів.
          Часи родів царів Рюрікових і Романових, в яких утілювалися 12 Апостолів, – це повторення біблейських часів після входу вибраного народу в землю Обітовану, описаних в книгах Біблії «Суддів» «Царств» і «Параліпоменон», «Ездри», «Нєємії». Всі Святі, праведники, мученики, великі і відомі особи на Русі, а пізніше – Російській імперії (філософи, учені, письменники, художники, композитори, царі, імператори, диктатори і полководці) – це душі, що утілювалися з числа 12 голів колін (12 Апостолів) і 144 тисяч вибраного народу Ізраїлю, але вже вибраного слов'янського народу. Великі особи XX століття – також з числа 12 Апостолів вибраного народу, у тому числі і негативні особи. 
          Праматір «Агні–Йоги» О.І.Реріх (Діва Марія) була дружиною М.К.Реріха (Ап.І.Богослова), а Їх синами були Юрій (Ап.Петро) і Святослав (Ап.Іаков Зеведєєв). 
          Таким чином,
в новозаповітний час Сім Христів (Іван–Петро Другий) в числі втілень 12 Апостолів були такими великими особами російського, українського, білоруського і інших народів:
        – засновники м. Києва: Кий, Щік і Хорів  брати Либіді;
      – Святі: Сергий Радонежський, Антоній Печерський, Марфа Дівєєвськая, Ксенія Петербурзька, Варвара великомучениця, Василь Великий, Серафим Саровський, Феодосій Печерський і багато інших;
          – князі Олег, Аскольд, Ігор, Владимир Великий, Ярослав Мудрий, Борис, Гліб, Святополк, Мстислав, Юрій Довгорукий і інші;
         – царі Російської імперії: Іван Грізний, Петро Перший, Катерина Друга, Олександр Перший,
Олександр Другий, Єлизавета, Микола Перший і Микола Другий, Г.Распутін, керівники СРСР: В.Ленін, І.Сталін, М.Хрущов, Л.Брежнев, Ю.Андропов, К.Черненко, М.Горбачов і  багато інших;
        – письменники: Л.Толстой, І.Тургенев, Ф.Достоєвський, М.Гоголь, О.Толстой, І.Бунін, М.Булгаков, М.Островський, М.Горький, М.Шолохов, О.Фадєєв, І.Нечуй–Льовіцкий, М.Вовчок, П.Мирний, М.Коцюбінський, Іван Франко, Ольга Кобилянська, Б.Грінченко, Іван Котляревський, О.Довженко, Янка Купала, Якуб Колас, Алесь Гарун, Янка Журба і багато інших;
       – поети і філософи: У.Шекспір, І.В.Гьоте, Дж.Бруно, Христиан Розенкрейц, О.Пушкин, Т.Шевченко, М.Лермонтов, І.Крилов, М.Некрасов, Г.Сковорода, О.Блок, А.Білий, С.Есенін, В.Маяковський, Г.Ахматова, М.Цветаєва, Леся Українка, О.Рязанов і інших;
       – композитори: Й.Бах, Л.Бетховен, А.Вівальді, М.Паганіні, В.Моцарт, Ф.Шопен, І.Штраус, 
Ф.Шуберт, П.Чайковський, М.Мусоргський, М.Глинка, О.Скрябін, Д.Шостакович, Д.Бортнянський, М.Березовський, Артемій Ведель, М.Лисенко, М.Леонтовіч, М.Огінський і  багато інших;
         – художники і скульптори: Леонардо да Вінчі, Мікеланджело Буонарроті, Рембрандт ван Рейн, С.Рафаель, П.Рубенс, Віктор Васнецов, Ілля Репін, Олександр Іванов, А.Куїнджі, І.Шишкін, О.Саврасов, К.Васильєв, М.Реріх, С.Реріх і  багато інших;
      – учені: Піфагор, Геродот, Платон, Птолемей, Арістотель, Плутарх, І.Ньютон, Леонардо Фібоначчі, Лука Пачоллі, М.Тесла, М.Ломоносов, Д.Менделєєв, М.Жуковський, А.Ейнштейн, Н.Бор, П.Кюрі і М.Ськлодовська–Кюрі, К.Циолковський, Ю.Реріх, С.П.Корольов і  багато інших;
        – мандрівники і дослідники: Х.Колумб, Ф.Маггелан, Амеріго Веспуччи, М.Міклухо–Маклай, М.Пржевальський, П.Семьонов Тян–Шанський, І.Крузенштерн, Г.Седов, Ермак Тимофійович і  багато інших;
             – полководці: О.Македонський, О.Невський, О.Суворов, М.Кутузов, П.Багратіон, Б.Наполеон, Д.Пожарський, К.Мінін, Б.Хмельницький, П.Сагайдачний, С.Буденний, В.Чапаєв, М.Щорс, Г.Котовський, С.Лазо, Н.Махно, Л.Р.Корнілов, А.В.Колчак, А.І.Деникін, П.М.Краснов, М.М.Юденіч, А.Р.Шкуро, П.М.Врангель та інші, а також Г.К.Жуков, О.М.Василівський, І.С.Конев, К.К.Рокоссовський, 
Н.Г.Кузнецов, Л.А.Говоров, Р.Я.Маліновський, К.А.Мерецков, В.І.Чуйков, С.К.Тімошенко, Ф.І.Толбухин, І.Х.Баграмян, М.Ф.Ватутін, І.Д.Черняховський, Д.М.Медведев, С.А.Ковпак і  багато інших.
         – голови повстань: Є.Пугачьов, С.Разін, О.В.Довбуш, декабристи і інші.
          – пророки і віщуни: М.Нострадамус, Парацельс, Е.Сведенборг, Яків Бёме, Макс Гендель, Е.Кейсі, В.Соловьев, Д.Андрєєв, Вангелія Гуштерова (Ванга) і інші. 
          А також втіленнями Семи Христів (Івана–Петра Другого) були багато інших Їх втілення відомих осіб різних народів і різних часів.
        Еволюціонуючи у всіх 
цивілізаціях, епохах і різних народах, душі Івана–Петра Другого і Великого Білого Братства вбирали багатогранність Божественної Мудрості через Учення Бога, які Він Приносив в Своїх Втіленнях на кожну Нову Епоху. Відомі деякі втілення Пророка Юоанна Свамі добіблейського періоду: Арджуна, Ананда, Ехнатон, а Пастиря Петра – Тутанхамон, і Лариси – Анхесенпаатон. І Пастиря Кесуллофа – Сет, брат Ізіди.
         П'ятеро з Семи Христів були п'ятьма братами – царями династії Куру, великими преданними і друзями Господа Кришни, що означає Пандави. Це – Юдхиштхира, Бхима, Арджуна, Накула і Сахадева.  
          Втіленням Сина Божого Юоанна Свамі був Шри Ауробіндо Гхош в 1872—1950 роках.  
          Таким чином, душі Семи Архангелів і 144000 ангелів на Землі через численні втілення досягають своєї Досконалості – стають Логосами. Для цього вони пройшли 49 ступенів сходження свідомості, від першого семиступінчастого рівня до сьомого семиступінчастого, досягнувши Свідомості Христа (див. Учення Марії ДЕВІ Христос). І Першим Логосом Матері Світу Стає
Іван–Петро Другий Сім Христів.
            Сім Христів (Сім Архатів) і вибраний народ Велике Біле Братство є представниками Білої Шамбали.
       Так Матір Світу Марія ДЕВІ Христос Підводить загальний підсумок еволюції Семи Христів
Батька Вічності Івана–Петра Другого і 144 тисяч Великого Білого Братства в матеріальному світі.

Первосвященик Кесуллоф

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online