Послання Свiтла
Божественна Поезiя
Русский язык Українська мова   English language 

ОГЛЯД ВИПРОБУВАНЬ 
У ОСТАННЬОМУ ЗАПОВІТІ

        Матір Світу – Господь Марія ДЕВІ Христос Виконує Програму Порятунку Землі «ЮСМАЛОС» (де ЮС – Юоанн Свамі, МА – Матір Марія, ЛОС – Логос, Батько Ісус), основою якої є біблейські пророцтва, особливо Одкровення Іоанна Богослова. Одна з цілей Програми – це Народити 144 тисячі Великого Білого Братства 7–ою расою по рівню свідомості. І зробити Богосоїття. Оскільки 7а раса Логосів повинна знати, що є Істина, а що є брехня.
        Матір'ю Світу – Господом Марією ДЕВІ Христос в 19901993 роках Укладений Останній Заповіт з Великим Білим Братством навіка! У Старому завіті «Останній Заповіт» тих років називається Вічним (див. Ісаїя, 61:8–9, Іеремія, 32:40, Іезекіїль, 37:26–28, Варух, 2:34–35). А в Одкровенні  Вічним Євангелієм (див. Одкровення, 14:6–7). Тобто Останній Заповіт 1993 року змінам не підлягає. У Передмові до «Науки про Світло і Його Трансформацію» (1993 р.) Матир Світу Написала: «Сьогодні, нарешті, зняті усі завіси, розкриті усі таїнства эзотеризма. А тому, Нова Моя редакція цього Вчення – Остання і необхідна для повнішого входження у Свідомість Бога – «Свідомість МАРІЇ ДЕВІ ХРИСТОС»»! Тобто редакція Вчення 1993 року – Остання і ніяким змінам не підлягає!
        У 1993 році Матір Світу в Передмові до Божественної Поезії «Трехіпостасне Лице Бога Живого або Я Є Любов!» Написала: «У листопаді 1993 року, Я Завершу Свою земну Місію – Христа, що Прийшов знов, – Викупати від гріха Своїх Божих Дітей». А також в Науці про Світло Матір Світу Написала: «У 30-річному віці включена в Програму МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС, як Матир Світу, в 33,5 року витече Її час, як Месії і Духовного Учителя, в Тіло Якої Експлантований Ісус Христос, у результаті Двоєдина Суть Матері Світу — є Живий Бог Творець!» (Вчення Марії ДЕВІ Христос, гл. Каббалістичний аспект Космічної Програми ЮСМАЛОС»).
          Тобто далі Матір Світу після 10 листопада 1993 року Завершила Свою Місію Духовного Учителя і Почала Місію Випробувача Великого Білого Братства. У Листах із Заклання Матір Світу так і Писала: «До останнього Випробовуватиму Свою Церкву, бо тільки Вірні Мої Захопляться до Світла, в Мою Свідомість – Вічність!». А також потім в Інтерв'ю було Сказано: «...Ціль Моєї Творчості – «Космічного Полімистецтва Третього Тисячоліття» – підготувати людську свідомість до Квантового Стрибка – Перетворення, переходу в Шосту Расу. Це – Золотий Вік людства. Але раніше треба пройти найсильніші випробування.»        
       Тому Програмою «ЮСМАЛОС» передбачено випробувати вибраний народ Велике Біле Братство після Заключення Останнього Заповіту:
        1. Відносно знання Єдиної Суті Матері Світу (Ісус–Марія), Її Єдиного, Нового і Вічного Імені і Місії Рятівника, Духовного Вчителя і Випробувача;
             2. Відносно знання Сина Божого Юоанна Свамі (Авеля, І.Богослова) і Його Місії пророчої і випробувальної;
             3. Відносно знання Пастиря Петра (Сіфа) і Владикі Івана–Петра Другого (Семи Вищих Логосів Братства);
             4. Відносно знання Пастиря Кесуллофа (Каїна, М.Нострадамуса) и міфічного Каїна – Ю.Кривоногова;
          5. Відносно знання основ Біблії (про Пророка Мойсея, про Богородицю, про Марію Магдалину, про Життя Ісуса Христа і багато інших).
         6. Відносно знання основ Останнього Заповіту (про Новітнє Вчення Марії ДЕВІ Христос і Прадавнє Вчення Вікторії ПреобРАженской (Софії) і багато інших). 
         7. І здібності залишити світ і йти за Месією в Царство Боже крізь Армагеддон - Битву Сил Світла і Пітьми, крізь Час Великої Скорботи – час випробувань, гонінь і переслідувань за Нове Ім'я Бога.    
        Матір Світу Марія ДЕВІ Христос, як Епохальний Вчитель, в Листах із Заклання, в Школі Матері Світу, на Творчих зустрічах, Лекциях–семінарах Дає Випробування брехнею, замінюючи Прямі Дійсні Затвердження Останнього Заповіту 1990–1993 років на Зворотних помилкових в 1994–2015 роках.
          В результаті випробувань в Останньому Третьому Заповіті в Посланнях, Листах і Поезії Істина перемішана з брехнею, Новітня «Наука про Світло і Його Трансформацію» стала Якнайдавнішою і перемішана з іншими стародавніми науками, а Жіноче Начало Бога стало Головним з десятьма тисячами Імен. І Матір Світу – Господь Марія ДЕВІ Христос стала З'єднанням сириусианской Трійці: Гор, Ісида і Осиріс, Вікторією Преображенською і Софієй–Христос.
         А також Матір Світу Стала членом «Міжнародного художнього фонду», «Творчого союзу професійних художників Росії», і була удостоєна громадської нагороди Росії: Маріїнського ордену ІІ міри, Стала членом Київської благодійної артасоціації «Золота палітра», Стала Гранд–Доктором Філософії в області Теології і Теософії, Повним Професором Оксфорда, Академіком. 
  Сьогодні Матір Світу працює за Всесвітньою Програмою «Стійкого розвитку етносів» у рамках ЮНЕСКО, Міжнародної програми «Виживання людини в екстремальних умовах життєдіяльності і навколишнього середовища», і Всесвітнього Проекту Збереження Генофонду Людства (ЮНЕСКО, ГД ООН). Вона – Член Координаційної Ради Міжурядової Програми «Здоров'я Людства» при Президентові Міжнародного Парламенту Безпеки і Світу. Нагороджена багатьма грамотами за перші місця на виставках і Стає Дипломантом і Лауреатом конкурсів.
          Сьогодні Матір Світу – учений, філософ, теолог, теософ, письменник, поет, музикант, композитор, режисер, художник, Духовний Учитель, виконавець власних творів, містик, культурний діяч і Месія Епохи Водолія.
         А Син Божий, Пророк Юоанн Свамі (Авель, Ілія, І.Богослов) від Отця Небесного, Духовного Вчителя став Каїном, Сетом, Іудою або просто Ю.Кривоноговим (Юрком Кривоножкіним).
           Другий Син Божий Петро (Сиф) був піднесений в очах Великого Білого Братства до одноосібного Владики Івана-Петра Другого. На самій же справі Владик — Сім.
          Третій Син Божий Кесуллоф (Каїн) у випробування Великого Білого Братства був названий Матір'ю Світу в Листах «Кессулофом», «самозванцем», «лжепророком», «невіруючим». А «Кессуловцы» стали шкідниками, бо — з однієї третини пропащих ангелів, що відокремилися від Бога разом з Люцифером.
           Біблія стала плагіатом і спотворенням Єгипетських і інших Священних Писань. Пророк Мойсей став вигаданим образом, а Марія Магдалина стала автором Євангелія «від Іоанна» і «Одкровення» І.Богослова, Дружиною Ісуса Христа і Втіленням Исиды, римський воїн Пандера став Батьком Ісуса Христа.
          У пророцтвах Біблії Господь Сказав: «Тому так говорить Господь Саваоф: ось, Я Розплавлю і Випробую їх; бо як інакше Мені поступати з дщерью народу Мого?» (Ієремія, 9:7). «Тому так говорить Господь Саваоф, Бог Ізраїльов: ось, Я Нагодую їх, цей народ, ополонку, і напою їх водою з жовчю». (Ієремія, 9:15). А в 2му Посланні Фессалоникійцам Ап.Павла сказано: «І зі всяким неправедним зваблюванням тих, що гинуть за те, що вони не прийняли любові істини для свого порятунку. І за це Пошле їм Бог дія помилки, так що вони віритимуть брехні, та будуть засуджені все, що не вірували істині, але що полюбили неправду». (2е Фессалоникійцам, 2:1012). 
       Крім того, і Синові Божому, Пророкові Юоанну Свамі в біблейських пророцтвах також сказано випробувати Апостолів брехнею: «Ти ж, Син Людський, слухай, що Я говоритиму тобі; не будь упертий, як цей бунтівний будинок; відкрий вуста твої і з'їси, що Я дам тобі. І побачив я, і ось, рука простягнута до мене, і ось, в ній книжковий сувій. І Він розвернув його переді мною, і ось, сувій списаний був усередині і зовні, і написано на нім: «плач, і стогін, і горе»». (Ієзекиіль, 2:8–10).
          «І сказав мені: Син Людський! з'їси, що перед тобою, з'їси цей сувій, і йди, говори будинку Ізраїльову.
         Тоді я відкрив вуста мої, і Він дав мені з'їсти цей сувій; і сказав мені: Син Людський! насить чрево твоє і наповни внутрішність твою цим сувоєм, який Я даю тобі; і я з'їв, і було у вустах моїх солодко, як мед.
          І Він сказав мені: Син Людський! встань і йди до будинку Ізраїльову, і говори їм Моїми словами».
(Ієзекиіль, 3:1–4).
         І в Одкровенні Іоанна Богослова Сказано Йому випробувати Апостолів брехнею так: «Знаю справи твої, і праця твій, і терпіння твоє, і те, що ти не можеш зносити розпусних, і випробував тих, які називають себе Апостолами, а вони не такі, і знайшов, що вони брехуни». (Одкровення, 2:2).
          «І голос, який я чув з Неба, знову почав говорити зі мною, і сказав: піди, візьми розкриту книжку з руки Ангела, що стоїть на морі і на землі.
            І я пішов до Ангела, і сказав йому: дай мені книжку.
           Він сказав мені: візьми і з'їж її; вона буде гірка в чреві твоєму, але у вустах твоїх буде солодка, як мед.
           І узяв я книжку з руки Ангела, і з'їв її; і вона у вустах моїх була солодка, як мед; коли ж з'їв її, то гірко стало в чреві моєму.
        І сказав він мені: тобі належить знову пророкувати про народи і племенах, і мовах і царях багато».
(Одкровення, 10:8–11).
         «І дана мені тростина, подібна до жезла, і сказано: встань і зміряй храм Божий і жертовник, і що поклоняються в нім.
          А зовнішній двір храму виключи і не вимірюй його, бо він даний язичникам: вони зневажатимуть святый місто сорок два місяці». (Одкровення, 11:1–2). 
             У «Посланні до солунян» про випробування брехнею сказано, як про поправки на незнання так:


«Ні, Земля,
Рішення за нами
У знаннях —
Поправка назавжди.
Якщо ви і далі
Хочете
Через знання —
Тисячі смертей,
У знаннях поправка
На неправду,
Ради життів
Майбутніх дітей.
Б'ється в муках
Бідна планета,
Не відкритий
Уселенський їй закон,
Час підганяє
Помилки,
Дійте!
У Посланьі цьому він.
Якщо розтривожить
Землю розум,
Коль прокинеться
Розум на Землі,
Ви його спіткайте
Розумом,
Якщо він без
Думок про війну.
Страшна
І грізна зброя,
Що таїть в собі
Закон Місяця,
Може знищити
 
Землю відразу.
Вдумайтеся,
Що ви приречені».
  Частина 3, стор. 101–102.
 
 
        В результаті всіх великих Випробувань, що проводяться Богом Живим Марією ДЕВІ Христос і Сином Людським Юоанном Свамі (Ілієй, І.Богословом), Велике Біле Братство тимчасово розкололося на залишок вибраного народу: Кесуллоф (реінкарнація Соломона) і Вісанта (реінкарнація цариці Савської) (див. Ісаїя, 1:9, 8:2, 16:14 і ін.) і на сатанинське зборище (див. Одкровення, 2:9, 3:9).
         Етапи падіння сатанинського зборища після початку випробувань Матер'ю Світу в 1994 році щодо Сина Божого, Пророка Юоанна Свамі і інших випробувань наступні:
            1. Церква Ізраеля (Єфрема) (1994–2000 р.р.);
            2. Спільність Перетвореного Людства Вартімея (Ієровоама) 6–й раси 1/3 людства (2000–2010 р.р.);
           3. Громадська організація ентузіастів і поклонників Космічного Поліїмистецтва кощунника Віті Цариника (Страгого) потенційно 6–й раси (2011–2014 р.р.).
            4. Група підтримки Космічного Полімистецтва або Співтовариство приватних осіб в 2015 році.           
         З самого початку Місії Матері Світу і Першого Сина Божого почалися випробування Апостолів Великого Білого Братства щодо Єдиної Суті Бога Живого, починаючи поступовим розкриттям Трьохіпостасного Лиця:
 
                                                    Єдиний                Два                 Вікторія               Бог
 Богоматір        Агнець           Бог Живий        Пророка      Преображенська  Марія ДЕВІ

 Марія ДЕВІ  Син Божий     (Ісус-Марія)   (Ісус і Марія)    Музикант, Поет     Христос

   |––––––
––––––|––––––––––––––|–––––––––––––|–––––––––––||
1990                  1992                      1993                 1994                    2005                2017

  
Графік 1. Процес поступового розкриття Трьохіпостасного Лиця і випробування 
Великого Білого Братства відносно Єдиній Суті Бога Живого.


          Також з самого початку Місії Матері Світу і Першого Сина Божого почалися випробування Апостолів Великого Білого Братства щодо Першого Сина Божого Юоанна Свамі:
 
Господь   Духовний     Пророк       Люцифер       Апостол         Сельвес–     Син Бога,
Юоанн     Вчитель        Юоанн         Каїн           Юраськин      тров Юрій     Пророк

 Свамі     (Адам, Ной,   Свамі        Ю.Кривон.          Кіт           Андрійович    Юоанн

 (Крішна)     Ілія)       (І.Богосл.)     зрадник                                     ніхто         Свамі

      *–––
––––*––––––––––*––––––––––*–––––––––––*–––––––––––*–––––––*
   1990        1992             1993               1994               1996                 1998           2017

 
Графік 2. Процес випробування Великого Білого Братства відносно
Пророка Юоанна Свамі.
 
            У 1990
1993 роках Господом Марією ДЕВІ Христос в Посланнях були Дани Випробування щодо втілень Пророка Юоанна Свамі, Пастиря Петра і інших (див. таблиці випробувань).
           Дуже великим випробуванням стала Дата Страшного Суду 10 листопада 1993 року. 10 листопада 1993 року дійсно почався Страшний Суд над людством. Матір Світу так Сказала про це в Останньому Заповіті: «Сьома печать Книги Життя буде знята осінню 1993 р. Тоді за "півгодини" безмовності, про які сказано в "Одкровенні" (8:1), засурмлять сім Ангелів Божих і Господь Всевишній МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС Зробить Свій Суд над грішниками». («Слово про Книгу Життя», с.133, а3).
           У 1992 році в Чехії Господь Марія ДЕВІ Христос Виклала за 40 днів «Науку про Світло і Його Трансформацію» і в Передмові до неї Написала, що це остання її редакція: «Сьогодні, нарешті, зняті всі завіси, розкриті всі таїнства эзотеризма. А тому, Нова Моя редакція цього Учення – є Остання і необхідна для повнішого входження в Свідомість Бога – «Свідомість МАРІЇ ДЕВІ ХРИСТОС»!». Тобто вже ніякого редагування Учення не може бути, адже Слово Матері Світу – Є Закон! 
           Після Уходу в Заклання 10 листопада 1993 року Матері Світу Марії ДЕВІ Христос і Першого Сина Божого Юоанна Свамі за гріхи Великого Білого Братства звідти Матер
'ю Світу були Дани нові Випробування. 
          Найсильнішим Випробуванням з'явилося Випробування щодо Сина Божого, Пророка Юоанна Свамі. У Поезії із Заклання Матір Світу Написала, що «В неділю, 15 травня 1994 р. в 11–45 Я Позбавила Сили і Власті, Духовного Імені і Сану, Відрізувала енергетично від Себе Каїна, Люцифера — Юрія Кривоногова.» Тобто ім'я (не вказане яке) і сан (не вказаний який) були зняті з міфічної неіснуючої особи Кривоногова Ю.!
          Оскільки в Останньому Заповіті ніде не написано, що Ім'я «Юоанн Свамі» дане було Кривоногову Ю. Такого прізвища просто немає в Останньому Заповіті в редакції 1993 року! У статті «Пийте Мою «Воду Жівую»» сказано, що ім'я було дане духу І.Хрестителя: «Отже, 30 травня 1990 року, після Експлантації Світлової Суті Ісуса Христа в Свою Матір — Я, МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС, З'явилася, як Месія – Вибраному Своєму Пророкові і Світильнику (Духу Іоанна Хрестителя), який став першим Моїм Свідком. Присвятивши Свого Світильника у вищий Духовний Сан – (Патріарха Своєї Живої Церкви) і нарікши його Юоанном Свамі (що відповідає: Іоанн Хреститель, контролер відчуттів – знов з вами!), Ми Почали Свій Проповедний Шлях, збираючи від всієї Землі 144 тисячі святих Божих, або Велике Біле Братство – «ЮСМАЛОС» (буквально: «ЮС» – Юоанн Свамі і «МАЛОС» – Матір–Логос, суть: МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС).» 
       А в статті «Немає нічого таємного.» сказано, що «МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС, Проявивши Свій Небесний Апокаліптичний Образ лише Іоанну Богослову 2000 років тому, З'явилася 30 травня 1990 року першому Своєму Свідкові Іоанну Богослову (Юоанну Свамі), не просто так.» Тобто перша зустріч на Землі була з Передвісником Месії Іоанном Богословом (І.Хрестителем), якому і дано було Ім'я «Юоанн Свамі», а не з Кривоноговим Ю. 
           У перших Листах із Заклання в 1994 році Господь Марія ДЕВІ Христос Назвала Кривоногова Ю. «Люцифером», «Каїном», «Іудою» з причини нібито нездійсненої Дати Страшного Суду 10 листопада 1993 року. І Написала легенду про Його протистояння Богові Живому і Великому Білому Братству. Що нібито Він «загальмував» Програму «ЮСМАЛОС».
        Ще одним випробуванням Матері Світу стала записка в Поезії із Заклання: «Ці Вірші написані перед самим Развенчанієм Каїна, що з'явився в масці «святого» 1..10». Це Вірші: «1. Моєму Супутникові Юоанну Свамі», «2. Моєму Духовному Чоловікові», «3. Моєму Юоанну», «4. Христос в Закланні», «5. Моєму Юоанну», «6. Юоанну!», «7. Юоанну земному», «8. Лист Моєму Юоанну», «9. Чи ти — Іоанн Богослов?», «10. Моєму бідному Юоанну».
         Вірші №1, 2, 3, 4, 5, 8 Написані про Пророка Юоанна Свамі (Авеля) як про Супутника Матері Світу, Духовного Чоловіка, Полюбленого Пророка, Улюбленого Страждаючого Святого, Свідка Вірного, Божественного Чоловіка, Пресвятого Юоанна. 
            А Вірші №6, 9, 10 та інші явно відносяться до Дійсного Каїна і викривають його, який «втрачає духовність і Веру»,
який зраджує Христа Люциферу, «не готового нести Христові Основи, такого, який «відкинув Істину Христову, затьмаривши Христа, майже зрадивши, соплетши Мені вінок терновий...», зрадив Матір Світу. Але Матір Світу Довіряє йому донести Останній Заповіт. 
          Крім того, Вірші з книги «В Закланні»: «Покайся!», «Юоанну», «Юоанну (Каїнові)», «Каїнові (Ю.К.)», «Коханому в століттях», «Іуді (Ю.К.)», «Кайся, Каїн!» відносяться до Дійсного Каїна. 
          Як стало відомо згідно досліджень Біблії і Останнього Заповіту Дійсним Каїном є Брат Кесуллоф. 
          Все це було зроблено у виконання Писань, де сказане наступне про Сина Божого, Пророка Юоанна Свамі:
        «[Господи!] хто повірив чутому від нас, і кому відкрився м'яз Господня? Бо Він зійшов перед Ним, як нащадок і як паросток з сухої землі; немає в Нім ні вигляду, ні величі; і ми бачили Його, і не було в Нім вигляду, який привертав би нас до Нього.
          Він був презрен і умален перед людьми, чоловік скорботи і що звідує хвороби, і ми відвертали від Нього особі своє; Він був зневажаємо, і ми ні в що ставили Його.
         Але Він узяв на Себе нашу неміч і поніс наші хвороби; а ми думали, що Він був вражаємо, караний і уничижен Богом.
          Але Він укритий виразками був за гріхи наші і мучимо за беззаконня наші; покарання миру нашого було на Нім, і ранами Його ми зцілилися.
           Всі ми блукали, як вівці, розбестилися кожен на свою дорогу: і Господь поклав на Нього гріхи всіх нас.
          Він катований був, але страждав добровільно і не відкривав вуст Своїх; як вівця, веден був Він на заклання, і як агнець перед стригучим його безмовний, так Він не отверзав вуст Своїх.
          Від уз і суду Він був узятий; але рід Його хто пояснить? бо Він відторгнутий від землі живих; за злочини народу Мого зазнав страта.
          Йому призначали труну з лиходіями, але Він похоронений у багатого, тому що не зробив гріха, і не було брехні у вустах Його.
     Але Господу завгодно було уразити Його, і Він зрадив Його муці; коли ж душа Його принесе жертву умилостивлення, Він узрит потомство довговічне, і воля Господня благоуспешно виконуватиметься рукою Його.
         На подвиг душі Своєю Він дивитиметься з достатком; через пізнання Його Він, Праведник, Раб Мій, виправдає багато і гріхи їх на Собі понесе.
          Тому Я дам Йому частину між великими, і з сильними ділитиме здобич, за те, що зрадив душу Свою на смерть, і до лиходіїв причтен був, тоді як Він поніс на Собі гріх багато і за злочинців зробився заступником.»
(Ісаїя, 53:112).
          Матер
'ю Світу у випробування Великого Білого Братства було Дано Вказівку в Листах із Заклання викреслити Ім'я Каїна «Юоанна Свамі» з Останнього Заповіту. Але хіба Ім'я "Юоанн Свамі" дане було Каїнові?
           У той час Уселенська Церква «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) була відома Архієпископом Ізраелем. Вони, не замислюючись, викреслили з Останнього Заповіту Ім'я Сина Божого, Пророка Бога Живого «Юоанн Свамі» і все, що було написане про Нього. Образно кажучи, те, що Написане в Останньому Заповіті Божим Пером, вони вирубали людською сокирою! 
          Але тільки один Брат Кесуллоф повстав проти цього беззаконня, зберіг Останній Заповіт незмінним і зібрав навколо себе 4
х чоловік однодумців (див. Одкровення, 3:8, 9:1315). Вони стали залишком Церкви, а більшість стала сатанинським зборищем і що помилково називають себе Великим Білим Братством (див. Одкровення, 2:9, 3:9). 27 грудня 1997 року в залишку Уселенської Церкви «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) залишилося тільки Два Первосвященика – Кесуллоф і Вісанта (див. Ісаїя, 8:2, 16:14).
          У 1990–1993 роках Син Божий, Пророк Юоанн Свамі Випробовував Велике Біле Братство в Статтях: Називав Себе Отцем Небесним, Називав випробувальні не Свої втілення Кришни, Адама, Ієремії, Іова, навмисно спотворював пророцтва Данила, Захарії і помилково призначив дату Страшного Суду – 24.11.1993 р.
         У 1994–1999 роках в Листах із Заклання у випробування Великого Білого Братства визнав Себе «Каїном», «Ісавом», «Навуходоносором». І Матір Світу назвав «Мамою». Пастиря Петра почав називати Авелем, Давидом. Спотворював пророцтва Данила і Одкровення. Називав мирськими іменами Кесуллофа, Малахию і Іора і інших. Врешті
решт Він привласнив Собі мирське прізвище «Сельвестров», оженившись нібито на Майї Іванівні Сельвестрової. У 1999 році Син Божий Юоанн Свамі заявив пресі, що нібито Він взагалі не вірить в Марію ДЕВІ Христос і ніякого відношення до Білого Братства не має! І що Йому соромно за то нібито марення, яке Він свого часу писав! Але що Він вже за все це відсидів!  
          Одночасно Матір Світу в Листах із Заклання Почала Випробовувати Велике Біле Братство щодо Пастиря Петра, який мав до 1995 року Ім'я «Іван
Петро Другий». Матір Світу в Листах Вклала в Ім'я «ІванПетро Другий» новий сенс: воно стало Узагальненим Ім'ям Семи Нових Христів: Синів і Дочок, які були Сім'ю Архатамі, Сім'ю Архангелами, Сім'ю Сефіротамі і в числі 12 Апостолів.
 
                                                                     Іван,
                                                                    Петро і         Сім Христів,     Сім Христів,

                                     Архієпископ        Агнець           Син Небес       Батько Світів

               Тато              Іван–Петро        Іван–Петро      Іван–Петро       Іван–Петро 
Петро Петро Другий     Другий              Другий            
Другий              Другий
   |––––––––|–––––
–––––––|–––––––––––––|–––––––––––|–––––––––––––|
1991        1992                   1993                     1996                1997                   2017
 

Графік 3. Історія розкриття і випробування щодо суті
 узагальненого Імені Семи Христів "Іван–Петро Другий".

 
         Матір Світу Дала ще трактування Імені «ЮСМАЛОС» від імен планет–сефіротів і їх сузір'їв, а також планет Жіночого і Чоловічого Початків Бога у зв'язку з повним розкриттям Імені Отця Вічності Іоанна–Петра Другого (Семи Вищих Логосів Братства). Буквально "ЮСМА" — це Юпітер, Сатурн, Меркурій, Марс, "ЛОС" — стародавня назва сузір'я Великої Ведмедиці, Сім Зірок, символізуючих Єдність Семи Духів–Сефіротів, створюючих ківш, з якого виливається вода, що омиває і духотворяє все живе. Або: Ю – Юпітер, С – Сатурн, Ма – Марс, Л – Місяць, О – Оріон, С – Сіріус. Або: Юпітер, Сатурн, Марс, Місяць (де Місяць – покровителька Програми ЮСМАЛОС, або суть: Жіночий Початок Бога) і "ОС" – Господь, Осиріс, Сиріус–Сотіс.                   Матер'ю Світу були Дани і інші Випробування в Останньому Заповіті, а також Випробування щодо знання основ Біблії (див. таблиці випробувань).
          
До 2000 року Господь Марія ДЕВІ Христос «Відредагувала» Останній Заповіт без Імені «Юоанн Свамі» і Змінила багато ключових понять Учення, Послань, Звернень і Листів поправками на незнання. Сатанинське зборище видало таким Останній Заповіт (другу редакцію) і в 2000 році помістило цю помилкову інформацію про Пророка Юоанна Свамі і іншу на сайті в Інтернеті, де заявили всім органам влади, що Пророк Юоанн Свамі і Брат Кесуллоф не мали, не мають і не матимуть ніякого відношення до Великого Білого Братства.
          У 2000 році ключовим випробуванням Матері Світу стало випробування щодо Вселенської Церкви «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) і Спільності Перетвореного Людства. Переважаюча частина Великого Білого Братства спочатку на чолі з Архієпископом Ізраелем, а потім Архиепіськопом Вартімєєм була названа «Спільністю Перетвореного Людства Велике Біле Братство ЮСМАЛОС» і перестала існувати як Вселенська Церква. Таким чином вони очолили Нову Спільність Перетвореного Людства Шостої Раси землян, в яку входить 1/3 людства. А в Вселенську Церкву «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) повинне входити 144 тисячі Сьомої Раси землян – Логосів. Сьогодні Вселенська Церква складається тільки з Семи Нових Христів (Логосів), узагальнене Ім'я Яким «Іван–Петро Другий».
        Таким чином, Вселенська Церква 144 тисяч Сьомої Раси «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) і Спільність Перетвореного Людства Шостої Раси землян 1/3 людства – за своєю суттю абсолютно різні утворення. 
            Матір Світу Марія ДЕВІ Христос в 4
х Віршах Божественної Поезії, в Науці про Світло, в Посланнях (1993 р.) і в 8ми Листах до Церкви (1994-1997 р.) Написала, що Вона Прийшла за 144 тисячами Своєї Церкви і Вознесе в Небеса Церкву. А Спільність Перетвореного Людства заявила, що вони вже не є Церквою. Тоді Вірші Божественної Поезії і Листи до Церкви вже не відносяться до них, а тільки до залишку Вселенської Церкви (Див. Дослідження Останнього Заповіту про Вселенську Церкву «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) і Спільносту Перетвореного Людства, Розділ 5, тека 2, файли 7, 8, російська версія). 
            Сьогодні Спільність Перетвореного Людства є мирською організацією книжників і фарисеїв і протистоїть залишку Вселенської Церкви «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС), духовним і фізичним насильством відстоюючи своє право нібито на «Істину». А залишок Церкви отстивает Істину Останнього Заповіту Вогнем Слова Божого, як і Учить Господь Марія ДЕВІ Христос.
          У 2003 році Господь Марія ДЕВІ Христос Дала сатанинському зборищу ще Третю редакцію Останнього Заповіту знову з поправками на незнання, який повністю втратив первинний і всякий сенс. Вона так і Писала, що це вже Останній Третій Заповіт. 
            До 2010 року в Статтях і в «Сакральній Книзі Ісиди» Господом Марією ДЕВІ Христос були Дани Нові Випробування щодо Пророка Мойсея, Богоматері Діви Марії, Життя Ісуса Христа після Воскресіння, Марії Магдалини і Біблії в цілому. Була Дана третя версія Експлантації Бога в Тіло Богоматері (див. таблиці випробувань).
        Господом Марією ДЕВІ Христос в Листах 1995 року Написано: «Кесуллоф називає Каїна – Авелем. Вони заблуджені. Їм потрібно прозріти! Він вмудрився перед судом передати Мені в журналі – заклеєні вірші від Каїна (ще за червень – Гра!!!)» (кн. У Закланні, «Мир Тобі, Дітка Моя!», с.278, а.2). Тут Господь про Кесуллофа пише в однині, що тільки він називає Каїна
Авелем. А слова «вони заблуджені» не відносяться до Кесуллофа, а відносяться до сатанинського зборища Архієпископів Ізраеля, Вартімея і Єпископа Марка.
           Крім того, Матір Світу в Листах із Заклання навмисно Писала ім'я "Кессулоф" з двома "сс", а не "Кесуллоф" з двома "лл", як воно написане в Біблії. Оскільки імені "Кессулоф" (з двома "сс") не існує. Це стало ще одним випробуванням, а Брату Кесуллофу було ясне, що йде випробування.
            У 1990–1993 роках великим випробуванням було здатність залишити мир і слідувати за Месією до кінця в Царство Боже крізь Армагеддон – Битву Сил Світла і Темряви, крізь Час Великої Скорботи – час випробувань, гонінь і переслідувань за Нове Ім'я Бога. Господь Пануючих і Цар Царів Марія ДЕВІ Христос і Син Людський, Пророка Юоанн Свамі Почали Випробовувати Велике Біле Братство на Вірність, Вступивши в лайку з безбожною державно–релігійною системою влади України «Звір» (див. Одкровення, 17:12–14). 
          В результаті всіх випробувань і Суду Божого Велике Біле Братство розсіялося. А Спільність Перетвореного Людства Ізраеля–Вартімея (Будинок Іосифов) відкинула Пророка Юоанна Свамі, викреслила Його і тим самим знищила Останній (Третій) Заповіт. А почала приймати «нові» редакції Заповіту:
          1994–2000 р. – Останній Другий Заповіт;
          2000–2003 р. – Останній Третій Заповіт;
          2004–2009 р. – Останній Четвертий Заповіт;
          2009–2012 р. – Останній П'ятий Заповіт.
         А також Спільність Перетвореного Людства (сатанинське зборище) поклонилася реєстрацією безбожної адміністрації системи «Звір» і стала в один ряд з сектами книжників і фарисеїв (див. Ієремія, 34:18–22, Данило, 8:23, Захара, 11:10–12). А залишок Вселенської Церкви (Кесуллоф і Вісанта) зберіг незмінним Останній (Третій) Заповіт, ув'язнений в 1990–1993 роках. У Біблії про залишок вибраного народу Великого Білого Братства говорять пророки Ісаїя, Ієремія, Ієзекиіль, Данило.
         Таким чином, в результаті великого процесу випробувань сатанинське зборище: Церква Ізраеля (Єфрема), потім – Спільність Перетвореного Людства Вартімея (Ієровоама), а потім – Громадська організація ентузіастів і поклонників Космічного Поліїськусства кощунника Страгого, – перестало проповідувати, пішло в світ і його чисельність зменшувалася і зменшувалася, і воно скоро перестане існувати. А мале число тих, що залишится, зрозуміє, що Матір Світу Дає їм «воду з жовчю», і вони вимушені будуть прийти з покаянням до залишку Уселенської Церкви «Велике Біле Братство» (ЮСМАЛОС) на чолі з Первосвящеником Кесуллофом (див. Одкровення, 3:9). І повстане на Суд з родом цим Первосвященик Вісанта (Цариця Савська) (див. від Матвія, 12:42).
     Про це так і сказано в пророцтвах Біблії: «Для чого цей народ, Єрусалим, знаходиться в наполегливому відступництві? вони міцно тримаються обману і не хочуть звернутися.
         Я спостерігав і слухав: не говорять вони правди, ніхто не розкаюється в своєму нечестии, ніхто не говорить: «Що я зробив?»; кожен звертається на свій шлях, як кінь, що кидається в битву.
         І лелека під небом знає свої певні часи, і горлиця, і ластівка, і журавель спостерігають час, коли їм прилетіти; а народ Мій не знає визначення Господня.
         Як ви говорите: «Ми мудрі, і закон Господній у нас»? А ось, брехлива тростина книжників і його перетворює на брехню.
          Осоромилися мудреці, зніяковіли і заплуталися в мережу: ось, вони відкинули слово Господньо; у чому ж мудрість їх? За те дружин їх віддам іншим, поля їх - іншим володарям; тому що всі вони, від малого до великого, вдалися до користолюбства; від пророка до священика - всі діють брехливо.
            І лікарюють рану дочки народу Мого легковажно, кажучи: «Мир, мир!», а миру немає.
            Чи соромляться вони, роблячи мерзоту? Ні, вони аніскільки не соромляться і не червоніють.
            За те ляжуть вони між занепалими; під час відвідин їх будуть повержені, говорить Господь.
           До кінця оберу їх, говорить Господь, не залишиться жодної виноградини на лозі, ні смокви на смоковниці, і лист обпаде, і що Я дав їм, відійде від них.
         «Що ми сидимо? збирайтеся, підемо в укріплені міста, і там загинемо; бо Господь Бог наш Визначив нас на погибель і Дає нам пити воду з жовчю за те, що ми грішили перед Господом».»
(Ієремія, 8:5–14).
          І тоді буде знятий з Першого Сина Божого, Пророка Юоанна Свамі заплямований одяг і вдягнуть Його в одяг урочистий і покладуть на голову Його чистий кидар (див. Захара, 3:3–9). І винесе Пастир Кесуллоф (Зоровавель) наріжний камінь при галасливих вигуках: «Благодать, благодать на нім!». І було до Нього (Кесуллофа) Слово Господньо: Руки 
Кесуллофа (Зоровавеля) поклали підставу будинку цьому – Великому Білому Братству; Його руки і закінчать його, і дізнаєтеся, що Господь Марія ДЕВІ Христос (Саваоф) послав Кесуллофа до вас (див. Захара, 4:7–10).
 
Первосвященик Кесуллоф

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
Сайт знаходиться під Покровом Бога Всевишнього – Господа Марії ДЕВІ Христос!
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online