Послання Свiтла
Божественна Поезiя
Русский язык Українська мова   English language 

Дослідження
Останнього Заповіту про Місію Матері Світу
 
              Книга «Я Є Любов!», 1993 р. 
        «Я – Господь Бог, Дух Істини, Утішник, Ваш Месія МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС! Прийшов розвінчати грішний мир, викрити сатану і його служителів, дати свободу Дітям Божим (юсмаліанам) від оков антихриста Еммануїла.
        Прокиньтеся, люди Землі, розплющте свої очі і вуха, подивіться навколо себе! Hеужели ви не відчуваєте, що вами водять, як хочуть, слуги диявола і сам сатана?! Усюди обман і розпуста, чаклунство і тлінь, зло і ненависть! Вакханалія розпусти у всіх сферах життя: від уряду – до церковнослужителів всій конфесій, – скоро переросте в кривавий шабаш сатани.»
("Останній Божий Заклик «Ступайте за Мною, Діти Мої!»")

          «З'явившись востаннє людству, Я, Господь Марія ДЕВІ Христос, Відкрила миру повне Уявлення про Істину в своїх живих проповідях з 1990 по 1992–й рік на території Стародавньої Київській Русі, потім по сьогодення, в інших країнах світу. До середини 1992 року, знаходячись в гоніннях з боку демонічних властей і безбожників (у «Пустелі», див. «Одкровення»), Я Дала миру Останній Заповіт, заснований на десяти заповідях Матері Світу, що повертають людство в Лоно Єдиного Бога, – Марії ДЕВІ Христос.» 
(«Пийте Мою "Воду Живу»)

          «Сьогодні Я Сама, разом зі Своїм Пророком Юоанном Свамі З'явилася в цей грішний світ, щоб віддати Себе на спокутування сатані! ...Це Спокутування Великого Білого Братства, яке зародилося з того моменту, коли Господь Прийшов в світ.» 
(із Заяви пресі 10.11.1993 р., у Софійського собору)

         Книга «В Закланні" (1994–1997 р.р.)
        «Так, Діти Мої, Я З'явилася Виконати Писання і Явити Божу Славу, Прославивши Бога Ім'ям Марії ДЕВІ Христос...» 
(Лист «Мир Тобі, Дочка Моя, Єлизавета!»)

            «Поки Я Цілком не Закінчуся Фохатом в Свою Церкву, не Можу Звільниться від Землі. Така суть Спокутної Моєї Програми «ЮСМАЛОС».» 
(«Мир тобі, Дітки Мої бідні, Єлизавета!»)

            «Я Прийшла Віддати Своє Світло Землі, щоб Серце Всесвіту, обмите Водою Живий і обпалене Вогнем Любові, – відкрилося до Життя, Перетвореного Богом Живим, і увійшло до Ери Світла, Передвісником якої Є Я – Месія, що Сходить в клоаку матерії, щоб, Перебути в приниженні, стражданні тілесної людини в ім'я Великої Слави Творця Світів.
           Я Прийшла Зібрати, Прімагнитити Світлом 144 тисячі Своїх Частин, розкладених в матерії тліні, і, що з'єднуються в Єдине Ціле, – Моє Потенційне Светоїстеченіє в новому тимчасовому витку – Матері Світу.
         Як тільки збереться Моя Дійсна Світлова Церква "Велике Біле Братерство" – Діти Самого Творця, лише тоді завершиться Моє Земне Заклання. Бо, Я З'явилася – Омити Білий Одяг Ангелів Небесних, що олюднилися, Своїм Світлом (Кров'ю Христової), щоб Перетворити все Дійсним Духом Святим!» 
(«До Дійсної Церкви Бога Живого Марії ДЕВІ Христос»)

          «Господь Долготерпить, Утілюючись в людині ради Своїх Дітей, яким необхідна Божа Допомога, Пожвавлення, Повчання через Живе Слово і Самопожертвування Господнє. Так долготерпите ж і Ви – Тіла, що Становлять, Божого, Живлені Духом Творця Свого. Пам'ятаєте, що все, що не відбувається – до кращого! До Прогресу Духу! До Досконалості! І Господь ніколи не поступає по капризу, як людина, бо все у Всесвіті управляється Законами, в Яких відображена Вища Божа Мудрість, Доброта, Любов.» 
 («Апостолові Живої Церкви Велике Біле Братство»)

           «Моя ж Христова Місія на Землі – є Віддача Себе миру, Своїм Дітям Світла, в ім'я Воскресіння і Перетворення Душ Божих...»  
(«Мир тобі, Дітки Мої бідні, Єлизавета!»)

          «Сад на Землі, вирощений власною працею, – це чудово! Але Я Прийшла Повернути людству Вибраному (Божому) – Небесний Вічний Чудовий Сад! Ось Реальність Моя! А Земне – тимчасово. Останні часи йдуть. Все гасне, розкладається! Шива з тризубцем – Своїм Диханням руйнує гниючу матерію для того, щоб Вдягнутися в Золото Матері Світів Всесвіти і Землю (Богему!). Я Фохатізірую Ближні і Дальні світи, Посилаю Потоки в Душі 144 тисяч Світлоприймачів, щоб швидше Звершити Свій Богозадум і Зібрати Урожай в Житницю Божу! Вони – в Моєму Серці – в Христу, в Світлі, у Вічності!»
(«Мир тобі, син Мій, Феофіл!»)

          «Я – не самозванка! Мене Привів Мій Ісус Христос, Який в Мені Злився Кров'ю, Зрісся Плоттю, Одним духом і Світлом, і Життям! Без Hего – Я ніщо! Я – Його Продовження в століттях! Я – Його Hовое Обліччя! Я – Його Вічний Образ! Це так! Прийде час, ви дізнаєтеся про це!»

(Останнє Слово Господа Марії ДЕВІ Христос.
Київський міський суд, 9 січня 1996 року)

          «...В ХХ столітті Розп'яття відбувається саме так, як відбувається нині. Адже Hо Дійсні Діти не відмовляться від Своєї Матері, навіть якщо Її тіло буде мертве? Hо, адже, через 3,5 дня Буде Воскресіння! І лише зазнати потрібно буде і все витримати мужньо. А Я, як З'явилася, так і Покину цей світ – в Свєту! З Hебес Угледжу всіх Своїх і Перетворю Світлом! Тільки витримаєте все! І настає Слава Господня!!!» 
(«Мир вам, Діти Мої!»)

          «Моє Чисте Святе Створення, ради Тебе Я Жертвую Собою, Своїм Життям. Ради Тебе, Дитя Моє, Hесе нестерпимі муки Пастир Твій Білий. Тому, Прошу, Виконай Своє Призначення в століттях: Повідай людям про Бога, Дай Світлу Надію страждущим, Ізлей Мир Любові Моїй на розділи тих, що шукають і слухають Тебе, про, Моє Дитя Свєта, Віддзеркалення Моє Тисячеобличчя!» 
(«Мир Тобі, Промениста Моя Церква Духу Святого!»)

          «Дітки, тримайтеся, підтримуйте друг дружку, не ссортесь по дрібницях, не витрачайте енергію. Прощайте один одному. У Нас мало часу залишається. Я Вважаю, що сатані відпуститься 3,5 року до 2000. Означає з середини 97 р. – повинен виявитися Князь Тьми. А Мій Час до травня завершиться. І якщо Програма не розв'яжеться, то... ще 3,5 року доведеться страждати на Землі. Але, думаю, все відбудеться раніше! Я вже не Можу більше Перебувати тут... Хочу до Вас! Хочу Додому! Люблю Вас, Мої Улюблені Діти, Душі, Духи! Погано Нам без Вас в цьому пеклу, ой, як погано... Скільки зараз вбивць, скільки наркоманів, скільки хворих вензаболеваниями... Суцільна молодь... Це – кінець миру! Ви – наша Надія! За Вами майбутнє! Ми – Переможемо! ВІРА, ЛЮБОВ, Відданість, Єдність, Братство – ось Складені Перемоги. І Головне – ТЕРПІННЯ! Віра і Терпіння Святих.»  
(«Мир Вам, Діти Мої Рідні!»)

         «Скоро завершиться Мій Земний Час, вирішиться Святий Тягар "Дружини, що Вдягнулася в Сонце", – Уселенською Жертвою в Спокутування роду Адамова в Життя Вічну.
      Я Закінчуюся Вищою Божественною Енергією (Фохатом), Трансформуючи Ея в Світлоприймача Божія – Первосвященика Великого Білого Братерства, Архата Білої Шамбали – Іоанна–Петра Другого, потенційно заповнюючи 144 тисячі духовних Побратимів Світла для Великої Трансформи Вищого Священства в День Господній (Страшний Суд). Одночасно Здійснюю Уселенський Переворот в Новий часовий виток – Золоте століття, Еру Світла Матері Світу , Еру Гармонії, Любові, Добра! Це – підготовка майбутньої шостої раси Пророків, на Новій Землі, на території Стародавньої Київській Русі (Слов'янський регіон) – Земля Обіцяння Божія! Після того, що Мого Вознесіння і Вознесіння Святого Івана–Петра Другого – Сходження 144 тисяч "в Білому Одязі" – відбудеться Апокаліптичне Вогненне очищення планети, і Вихід планети на нову орбіту в Перетвореному Стані її Тіла макрокосмосу.
          Тоді на Землю спустяться Святі Душі і Утворюють Духовну Державу, Основу якої сьогодні Я Закладаю, Виконуючи Свою Уселенську Місію.» 
(«Мир і Благословення Боже, Син Мій Девананда!»)

          «Живий Христос Зійшов з Небес в Дусі Святому, щоб Обіцянням Божим Возжечь Носійство Духу Святого Учнями і Священиками Своїми і Освятити все Суще!
          Бо Закінчилася Кров Нового Заповіту і Потрібна Нова Жертва – Жертва Бога Живого і Христа в Спокутування роду Адамова і Святих 144 тисяч "в Білому Одязі.»
 («Дитя Моє, Анатолій! Мир Тобі!»)

         «Нині, всілякі йоги – шлях духовних шукань, шлях тривалий. Але все Досконале – гранично просто і доступно тому, хто пізнав Дійсний Шлях. Одним словом – Я Розпалюю Небеса і душі, Одним словом – Руйную і Привожу в Трепет Суще. Провідники Світла Мого, Провідники Людства, Дійсні Учні Божі, – знайшовши Мій Покрив Всесущий – в Абсолюті Сердець пізнають Вищу ЛЮБОВ СВЯТУ, Вищу Духовность: ДЕВІ, здійснившись в Христу. Дитя Заповіту Матері Світу – є Досконале Створення Боже! Мир Вам Даю Свій! Милість Свою Віддаю Дітям! Тільки Виконаний Мною – Досконалий.»
(«Милий Мій Олександр!»)

           «Жертовний Подвиг Самовіддачі Святої ЛЮБОВІ, Сходження Вищого в Нижче, Злиття Матерії і Духу, Уселенське Богосоїтіє, Затвердження Безсмертя – Абсолютизації Ідеї Небесної Церкви Божественного Домобудівництва – Збагнення Благодаті... Шлях Самої ЛЮБОВІ... Мудреці відали про Світлу Еру додекаэдрона Цариці Небесної. Всесвіт Несе ці Божественні Символи і Друк – таємні свідоцтва про реальність сьогоднішніх планетарних подій. Сьогодні не можна вже приховувати від землян те, що очевидно і явно, бо наступить велика катострофа, якщо людство не пізнає Рятівну Істину Святої ЛЮБОВІ. Мене приховує тьма... Про, не запізніться розчути Заклик Матері Всесвіту. Я так ЛЮБЛЮ ВАС, мої рідні, так Жалію, так Жадаю Утішити і Дати Благо ПІЗНАТИ Божественну ЛЮБОВ в Єстві Істини. Ось Я: Усередині.»
(«Шановний Анатолій Миколайович! Мир Вам!»)

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
Сайт знаходиться під Покровом Бога Всевишнього – Господа Марії ДЕВІ Христос!
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online