Послання Свiтла
Божественна Поезiя
Русский язык Українська мова   English language 

Дорогі земляни!
         Це видання — для тих, хто жадає перетворити свою свідомість. Епоха Води — Риб, Епоха Ісуса Христа — позаду. Весь Космос увійшов сьогодні під вплив сузір'я Водолія, а це — нова Епоха Повітря, СВІТЛА, ЗВІЛЬНЕННЯ Духу від підступної Тьми. Людині належить повністю розкріпачити своє внутрішнє "я".
        Вогонь Душі під впливом Духу Святого займеться яскраво і прояснить плоть, тобто перетворить її своїм світлом. Тисячоліттями мудреці і пророки мріяли про цей Святий Час. І ось, наша прекрасна планета Земля вступила в новий Еон Космічних Перетворень і нині готується до Квантового Стрибка, а тому, за допомогою Своєї Покровительки Матері Світу і Її Великого Білого Братства, — формує Нову Трансформу.
         За 14 років (період двох сімок і повного Місяця) Матір Світу зі Своїми Співробітниками Світла Зробила повний круг перетворень: Сполучене Земне і Небесне, Чоловіче і Жіноче, Сонячне і Місячне, Добре і Зле, Верхнє і Ніжнєє, Ліве і Праве, Зовнішнє і Внутрішнє. Планетарна Свідомість достатньо підготовлена до глобальних Змін. І ось тепер, наступає в історії Епохи Матері Світу Момент Той самий, коли почне здійснюватися Алхімія Перетворення, Живу Речовину Землі перетворить її тіло в нову Космічну Планету — Планету – Центрум Всесвіту.
       Богема починає відроджуватися до Життя Вічної. Але на фізичному плані в сповільненому крузі Буття мир ще переживе те, що велике крушить старого каротичного минулого. Виживуть високі душі, що пройшли всю безодню Пекла, але, що перетворили свою свідомість. Земляни спрямуються в пізнання Абсолюту, навіки звільнившись від безжальної карми. І це стане Торжеством Матері і Батька, Соєдіних в Своєму Духосветном Творінні.
      Але хворобливий етап переполюсовки для більшості виявиться фатальним. Прийняти високі космічні випромінювання, що посилаються планетою Уран і Новим Духовним Сонцем, зуміють лише ті, що живуть у вібраціях
Матері Світу. Матір Світу — Великий Епохальний Провідник Дітей Світла в Царство Золотого Століття — З'явилася на планету Земля рівно 14 років тому — 11 Квітня 1990 року. І нині, під Її Духосветним Покривом знаходиться Її Улюблена Планета — Земля і всі, хто звернеться до Неї за допомогою. Особливо Рятівною сьогодні є Світлова Молитва — Молитва візуалізації і майбутньої трансформи перетвореного тіла. Її вібрації сильні і дозволять легко перейти в нове вимірювання всім, хто свідомо прийме цю Молитву і соделает своїм оберегом. Її можна співати, шепотіти, читати на чотках, в думках повторювати про себе, від цього її Сила не зменшується!
            Основною крапкою на планеті є місто Київ. Це — Великий Золотий Град Софії — Премудрості Божій, що Явила в кінці минулого століття Матер
'ю Світу Зробити ПЕРЕТВОРЕННЯ на Землі.
          Коли стрясуться гори і рівнини, а багато материків підуть під воду, попіл ляже на голови землян, і Сонце померкне, — утворюється єдиний континент, оточений чистісінькими первозданними водами, дивними горбами і пишною рослинністю, теплим благодатним кліматом і цілющим повітрям. Це буде Київська Русь з градом Єви — Києвом, "Ки " — енергія, "Ева"— Мати, Життя.
         Нова Перетворена Раса ЛЮБОВІ Всевелікой Матері і Батька прийме Нову Планетарну Культуру, Затверджену Останнім Заповітом Матері Світла. Лише Десять Золотих Правил Матері Світу виконуватимуться землянами, і планета окрилиться Новою Трансформой, — РАЙ на Богемі стане реальним! Шоста раса пізнає Бога, Радість Життя, Вічність Свідомості. ГАРМОНІЯ Духу і Матерії стане Єдиним Світловим Оазисом Уселенської ЛЮБОВІ. Так Буде! Ради Цього Ми Перебуваємо до цього дня з вами, дорогі земляни!
        Нове видання "Культура" — це Джерело Світлової Інформації, витікаюче від Самої Матері Світу , це Живий, дихаючий Космос. Вібрації, витікаючі від кожної сторінки, — чисті і високі, вже торкаючись до них, — очищаєшся душею і заповнюєшся Струмами Абсолюту.
      "Культ" — значить: Учення, "Ур" — Світло, Золото. Учення Матері Світу — "Наука про Світло і Його Трансформацію" — для тих, хто готується разом з планетою Земля перейти в новий часовий виток і Перетворитися для Життя Вічного.
        Тому, Благословляю: пройти Цей Славний Шлях разом з Нами! Я Йду Перша, зі Мною — Мій Божественний Чоловік, услід — Велике Біле Братство Перетворених землян...
 
З Любов'ю — Ваша
МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС
 6.03.2004
 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
Сайт знаходиться під Покровом Бога Всевишнього – Господа Марії ДЕВІ Христос!
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online