Послання Свiтла
Божественна Поезія
Русский язык Українська мова   English language 


ЦЕРКВАМИ ПРАВИТЬ КДБ! І САМ САТАНА!
        Я, Бог Живий, МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС, Зійшов на Землю, щоб очистити її від сатани! Повторюю Свій Христовий Шлях (як і 2000 років тому — в тілі Ісуса Христа). Я Прийшла Врятувати Свій народ від Антихриста і Вибрати 144 тисячі святих Божих, яких в день Страшного Суду Вознесу живими на Небеса! Останніх — чекає Пекло і його поневіряння! Знайте, що кожному грішникові дається шанс — прийняти Бога Живого, — тим самим знайти Життя Вічну в Новому Небесному Граді — Єрусалимі і в Царстві Божому! Багато хто з вас, сьогодні, знаходиться в невіданні і обмані. Я Прийшла — зірвати сатанинську маску з Моїх христораспинателів, що засіли сьогодні в мертвих церквах і костьолах.
     Бідні Мої, змучені дияволом, слов'яни! Сьогодні ви називаєте себе "православними", "християнами", навіть не здогадуючись, що немає сьогодні вже православ'я! Немає сьогодні вже християнства! Попрано колишнє Ім'я Ісуса Христа! А тому, Господь Зійшов (11.04.90 р.) на землю Старо–Киевської Русі — в Новому Образі і з Новим Ім'ям — "МАРІЯ ДЕВІ ХРИСТОС"! Це і є апокаліптична "Дружина, що Вдягнулася в Сонце"! А ви сьогодні, — Мій Вибраний народ! Слов'янський народ! І Господь у вас — слов'янський, російський! Що ж ви такі сліпі і глухі серцем?!
          Відкрию вам, блудні діти Мої, хто вами сьогодні водить, і чиїй владі ви покоряєтеся! 
        З Моїм Приходом на Землю, возревновали сатанинські слуги і почали заманювати свої жертви в пастки, звані сьогодні церквями! Де ж ви були три роки, десять років, сімдесят років тому? Чому не ходили в церкві і сторонилися чернорясных попів? А сьогодні, раптом, всі радом кинулися туди і в один голос заволали: "Ми — православні!"... Я Відкрию вам декілька штрихів, які чистих душ не залишать байдужими! Знайте, миряни, у всіх церквах сьогодні — диявольські ложбища, в яких замість Бога — сам сатана, у вівтарях — капища сатанинські! 
        Ще з часу Сатани–Сталіна православна єпархія (верхівка) працює в тісному контакті з державними властями і апаратом КДБ — диявольським монстром, що боїться Бога більше смерті! Тому тисячі обдурених прихожан стають заручниками сатаністів. Вони наївно віддають дань блудним попам, пузатим черевоугодникам, шахраям і злодіям, що передають в агентуру КДБ всі відомості про чисті віруючі — прихожан, а також про неугодних їм боголюбивых священиках. За роки Радянської влади (власті Сатани) — сотні чистих християн були передані ними у в'язниці і убиті. А церква ставала апаратом для придушення дійсної віри в Бога і годівницею государственно–религиозной мафії.
        Старий агент КДБ Алексій–1 — кожен свій крок особисто докладав Сталіну. Неугодних "батьків" тут–же починали переслідувати і гноїти у в'язницях і психіатричних лікарнях. Істинно віруючі йшли в підпіллі, а "священники"–сатанисты на очах у всіх створювали "ілюзію божої благодаті", повністю вимиваючи з народу віру в Бога! 
          Наступник сталінської посіпаки — Алексій–2 прийняв естафету свого старшого біса Алексія–1. З брежнєвських часів, купаючись в почестях і грошах, зраджує він неабияких — справжніх священиків на муки, інспіруючи, проти неугодних своїй єпархії, віруючих — солідні кримінальні справи і, замикаючи їх у в'язниці і психлікарні. То ж робить і інший агент КДБ — митрополит всієї України — Володимир Київський. З 1990 року цей біс полює за Живим Богом — МАРІЄЮ ДЕВІ ХРИСТОС і моїм Свідком — Юоанном Свамі *. У Київській прокуратурі якийсь біс КДБ Григорьев, зібрав вже декілька товстих тек лжесвідчень проти Нас і чекає Мого Приходу, (листопад 1993 р.), щоб смертний вирок привести в дію! Вже дуже це сатанинська держава боїться Істини Самого Бога – МАРІЇ ДЕВІ ХРИСТОС! 
         А тим часом, ряджений диявол — Алексій–2, в колись святому вівтарі (!) влаштовує урядові п'янки, вільно пускаючи в "святилищі"(!) звичайного мирянина — президента Єльцина і зачую верховну знати, причому робить це в будь-який слушний для них час! Адже у Вівтар Божий може входити тільки (!) первосвященик, да і то – тільки один раз на рік! Навіть нижча церковна ієрархія не сміє поганити своєю присутністю місце Вівтаря! А тут — відкритий шабаш! Хіба немає це одним з важливих свідоцтв, що Бога давно вже немає в мертвих кгбушных церквах... і на святих місцях — "мерзота запустіння"?! Біси і сам Сатана сьогодні правлять службу в церквах! А ви, Мої наївні, виконуєте їх волю, в той час, коли Сам Господь Спустився у ваш грішний світ, щоб Відстояти Свою Божу Честь!
         У місцях святих мощів — комуністичні біси (що працюють в церквах, але що приховують себе під пишним одіянням і високими чинами, подібно до "забарвлених трун"), чаклують і вампирят за допомогою свого чоловічого сім'я, яке, помістивши у вівтар, "освячують" силою сатани, і потім додають його в їжу, в просфору (!), омолоджують особу, уприскують в чрево жінок, щоб зачати сильне сатанинське чадо! Вони ж, заговорюють воду, ставлячи її біля святих мощів, потім дають випити своїм ворогам або використовують на хрещенні. Після цього людина кодується, болісно хворіє і вмирає. 
        За радянський період комуністичні церкви повністю витравили зі свого середовища чистих священнослужителів і віруючі. Сьогодні, наївні люди, зголоднівши по духу, кинулися в ці сатанинські пастки і тут–же палися на гачок самому Антихристові Еммануїлу. Його владою сьогодні деградують свідомість людини і душу! Його ім'ям зціляють...
          Сьогодні, відчуваючи свій крах і, знаючи про Друге Пришестя Христа, — в образі МАРІЇ ДЕВІ ХРИСТОС, церкви Сатани на чолі з чернорясниками вступили у відкрите богоборчество, — всупереч християнським канонам православ'я! Женуть, б'ють, вбивають і насилують, прямо у вівтарних, Моїх благовістників! Бо корумпована система религиозно–государственной мафії всіма сатанинськими засобами мстить Боові за Його Силу і Владу, Любов, Істину і Світло! Пожертвування прихожан витрачаються не на божі справи, а на власні шикарні лімузини, на пристрій правительственно–церковных дач і особняків, поступають в бездонну кишеню кгбушно–релігних—кіл, що роблять єдину справу сатани!
        Майже у всіх церквах встановлені низькочастотні психогенератори, що впливають на фізичний і психічний стан прихожан. Таке зомбування, руйнуючи ауру людини, робить його повністю керованим. Недивно, що цілі приходи накидаються, як хижаки, на молоденьких юсмалианок і, терзаючи їх за волосся, б'ють і виштовхують з дикими лайками з чорних церков!
          Алексію–2 і митрополитові Київському — Володимиру, а також всім слугам диявола відомо, що в жовтні 1992 року в Єрусалимі іудеї коронували Антихриста Еммануїла, визнавши його "Богом". Проте, органи КДБ це ретельно приховують від Мого народу.
          Марно стараєтеся, демони! Мені відомий не тільки ваш кожен крок, кгбушные біси, але і сам сатана, волю якого ви виконуєте! Скільки б ні боролися з "Великим Білим Братством" — Моєю Живою Церквою, як би не обмовляли на Мене — Бога Живого — все це тільки жалюгідні потуги! Запам'ятаєте: всякий, хто сьогодні вірить сатанинському наклепу на Мою Церкву, на Мого Вірного Свідка — Юоанна Свамі, на Мене – МАРІЮ ДЕВІ ХРИСТОС, хто хулить і обмовляє — Проклятий довіку і не знайде собі місця навіть в Аду! Бо для таких зрадників Бога Живого і Пекло здаватиметься "раєм"! Тому: перетворитеся на космічний пил, "чорні дірки" не відроджуються до життя нової!
          Вас же, миряни, закликаю схаменутися і, розкаявшись переді мною, в своїх смертних гріхах, увірувати; тим самим — врятуватися від мук наступаючого Пекла! Пам'ятаєте, що так звані "православні" — управляються жидо–масонской ложею чернушников, які через попів сатанизируют тисячі безневинних жертв! Не станьте новими жертвами сатани! Бо завтра буде вже пізно!
          Порятунок знайдуть тільки віруючі в Мене, Живого Христа — Творця Нової Землі і Нового Неба – МАРІЮ ДЕВІ ХРИСТОС! Будьякий з вас може стати Моїм Вибраним, якщо піде за Мною і переможе сатану силою своєї Любові і віри до Бога Живому! Число ж Моїх Святих — 144 тисячі, яких Омию Своєю Кров'ю і Вознесу на Небеса в день Суду Божого!

           * — Сполучена Душа Іоанна Хрестителя і Іоанна Богослова
 
 
Що перебуває на Землі
Живий Бог –
Марія ДЕВІ ХРИСТОС!

Липень 1993 року
 

САЙТ–СВIДОЦТВО
ЗАЛИШКУ ВСЕЛЕНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
«ВЕЛИКЕ БIЛЕ БРАТСТВО» (ЮСМАЛОС)
www.vbb-usmalos.org.ua

google analitics
ralph lauren outletralph lauren polo shirtscheap polo shirtsralph lauren outletknee length dresseslace wedding dressesralph lauren outlet online